Skocz do zawartości

ela_DELTA

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

  1. Witam, Zatrudnimy na UDZ osoby w charakterze ankieterów do przeprowadzania wywiadów wśrod rolników. Teren realizacji obejmuje całe województwo dolnośląskie z podzialem na określone powiaty oraz opolskie z podziałem na określone powiaty. Wymagania: - wykształcenie minimum średnie, - dyspozycyjność, - otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów, - miła aparycja, przyjazny i życzliwy stosunek do ludzi, - wysoka kultura osobista, - rzetelność, terminowość, - poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, - mile widziany własny środek transportu. Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas prześlij swoje CV na adres: praca@delta-consulting.pl oraz poczta@delta-consulting.pl w tytule Ankiety rolnicze Nie zapomnij o wpisaniu następującej adnotacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Delta Consulting dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o Ochronie danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833/1997)”
  2. fajnie , bo mam kolegę , który w łódzkim potrzebuje osob do pracy tak jak ja w opolskim i dolnoślaskim, moze ma Pan kogos znajomego do pracy w moim rejonie? będę bardzo wdzięczna;)
  3. zatrudnimy do przeprowadzania ankiet wśród rolników z woj opolskiego , nt ŚOR , stawka za ankiete 30 zł /szt netto, ilość ankiet 68, praca do 2.XII.2007. osoby zainteresowane prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny . delta_consulting@wp.pl , 507 060 882
×
×
  • Dodaj nową pozycję...