Skocz do zawartości

Piotrekk1989

Members
 • Liczba zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • AOL
  2893424
 1. Piotrekk1989

  Ceny usług.

  a ile bierzecie od beli? 120x120 simpa
 2. zgodzę się z tym ale to dotyczy nowego naboru a nie poprzedniego
 3. To jedź na jakoś wiejską zabawę i tam może spotkasz jakoś:)
 4. Piotrekk1989

  linia nMR

  a czy to prawda że trzeba mieć uregulowany stosunekdo służby wojskowej?
 5. Piotrekk1989

  Pszenica

  U nas szykują się kupować po 650/t
 6. sądzę że nie po musisz dostarczyć z urzędu skarbowego zaświadczenie o nie podleganiu podatkowi z tytułu działów specjalnych rolnictwa
 7. a po ile teraz mogę wziąć za hektar słomy przennej nie skracanej woj mazowieckie ok ciechanowa? a może jakiś chętny?
 8. w jakim sensie możesz się już cieszyć tzn jak rozumiesz przyznanie pomocy? (decyzja?) tak mam już decyzję
 9. A komuś już przyznali pomoc? Bo ja się już mogę cieszyć.
 10. ciągle czepiasz się blokad drogowych że rolnicy protestują a dlaczego ten przywilej ma przysługiwać tylko innym? Dzlaczego nic nie powiesz o lekarzach,pielęgniarkach, górnikach, kolejarzach czy też pocztowcach jak oni wyjdą na ulićę czy na tory to jest cacy a jak rolnicy to już źle bo czego to oni mogą chcieć to twój tok myślenia jest prymitywny.
 11. podatku dochodowego nie wyliczą bo musiały by być zyki a w większości są straty to jak go mają wyliczyć?
 12. Przyłączę sie do dyskusji mówisz, że wszyscy płacą za naszą opiekę zdrowotną ,ale nie mówisz ile po zapłaceniu przez Ciebie składki ci zostaje kasy, a rolnik szczególnie ten mniejszy, tak jak ja chcący się rozwijać, gdybym musiał zapłacić takie składki jat ty to by mi na chleb nie zostało, ale to cie nie obchodzi, mówisz o upadających zakładach ale one narobią długów i ogłoszo upadłość, a za tydzień ta sama osoba otworzy inną fabrykę, a jak rolnik zaciągnie dług i go nie spłaci to mu ziemię zabiorą i będzie musiał iść za parobka do innego rolnika.Wszyscy liczą tylko to, że rolnik dostaje dopłaty przeda zboże czy świnie i ma odrazu kupę kasy ale nikt nie liczy tego ile on w to włoży.
 13. Ja byłem w niedzielę i wszystko wypaliło może poza operatorami sprzętu bo nie którzy nie wiedzieli co robią np. wypuszczał belę której nie związał i cała się rozpadła ale było to nawet śmieszne :lol:
 14. możesz złożyć jako wkład własny,ale nie na wniosek który składasz za trzy lata, bo w ciągu tych trzech lat musisz się rozliczyć z Młodego Rolnika.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...