Skocz do zawartości

sylw

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sylw

  1. Posiadam FT804WD od dwóch lat.Ma przepracowane ponad 300 mtg i jest już po gwarancji. Ciągnik współpracuje z pługiem 4/35, agregatem uprawowo-siewnym 2,7 m + siewnik poznaniak, talerzówka 2,7 m akpil, kultywator 3 m. Ciągnik z wyżej wymienionymi maszynami radzi sobie dobrze, do pracy z agregatem dokładam mu na przód 4 obciążniki od 3512, razem 100 kg. Spalanie w orce w granicach 6/mtg. Jak do tej pory nie miałem z nim problemu. W kabinie w miarę cicho, można słuchać radia, choć przydałaby się klimatyzacja. Teraz trochę minusów: dźwignie zmiany biegów i zakresu prędkości powinny być dłuższe. Za krótkie są też dźwignie od podnośnika, ja ke przedłużyłem. Dźwignia od hydrauliki powinna być wyprowadzona wyżej na błotnik. Rewers jest przy kierownicy, a powinien być według mnie wq podłodze po lewej stronie fotela, nie byłoby tak dużo przełożeń (były problemy z rozkręcaniem się rewersu). W kabinie przydałby się choć jeden schowek zamykany. Ogólnie ciągnik niezły.
  2. Witam Jaki olej silnikowy stosujecie do farmtracka 804WD z silnikiem perkinsa?Ja fabrycznie miałem zalany olejem akros. Czy można zmienić na inny?
  3. Witam! Panowie, może któryś z Was użytkuje agregat uprawowo-siewny 2,70 m firmy "Henryk z Lublina"? Jeżeli tak, to proszę o opinie na temat tej maszyny.
  4. Witam! Czy ktoś pracował farmtrackiem 80 4 WD z agregatem uprawowo-siewnym 2,70 m (agregat plus siewnik poznaniak). Jeśli tak to jak radził sobie ten ciągnik? Jaką maksymalną szerokość brony talerzowej polecacie do tego ciągnika?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...