Skocz do zawartości

rafffalafa

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Niestety nie zawsze udaje się nam wyegzekwować odszkodowanie od ubezpieczyciela, nawet jeśli właściwie to nam się należy. Wiele zależy od firmy, od jakiej mamy zdobyć odszkodowanie - bywają takie, w których graniczy to z cudem i takie, które są uczciwe. Dlatego zawsze trzeba poczytać przed podpisaniem umowy opinie. Ja kiedyś o tym zapomniałem i podpisałem umowę tam, gdzie było najtaniej. No i dość słabo na tym wyszedłem. Na całe szczęście udało mi się z pomocą firmy od odszkodowań z Łodzi http://forum.ppr.pl/viewtopic.php?t=692325 dociec sprawiedliwości.
 2. Środek szkodliwy, ale należy go stosować z umiarem. Inne tego typu też zdrowe nie są - ale przede wszystkim o tym konkretnym się pisze, mówi, nim się straszy ludzi.
 3. rafffalafa

  Agroturystyka w piwnicy

  Jeśli będzie miała rzeczywiście duże okna i klimatyczne wnętrza, to owszem, możesz na tym nieźle zarobić. Na pewno pomysł oryginalny, ale musisz się postarać z aranżacją. Ja bym postawił na połączenie betonu architektonicznego z miękkimi materiałami, drewnem ciepłymi kolorami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...