Skocz do zawartości

Jizin z bazin

Members
 • Liczba zawartości

  288
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Z bagien
 1. Głupia sprawa, posiadając ziemię zleciłem składanie wniosków o dopłaty osobie trzeciej podpisując się pod wnioskami ,okazało się w wyniku "losowej " kontroli że areał zgłoszony nie do końca pokrywał się ze stanem faktycznym o czym nie miałem pojęcia bo osobiście nie zajmuowałem się ziemią. Dopłatę cofnięto. Nawet nie wnosiłem odwołania do wyników kontroli bo nie miałem na to czasu. Ale teraz niespodzianka otrzymałem wezwanie na policję i pewnie jest wniosek z AR i MR do prokuratury i czeka mnie sąd!. Miał ktoś taką sytuację ??? Jak się tłumaczyć ???
 2. Głupia sprawa, posiadając ziemię zleciłem składanie wniosków o dopłaty osobie trzeciej podpisując się pod wnioskami ,okazało się w wyniku "losowej " kontroli że areał zgłoszony nie do końca pokrywał się ze stanem faktycznym o czym nie miałem pojęcia bo osobiście nie zajmuowałem się ziemią. Dopłatę cofnięto. Nawet nie wnosiłem odwołania do wyników kontroli bo nie miałem na to czasu. Ale teraz niespodzianka otrzymałem wezwanie na policję i pewnie jest wniosek z AR i MR do prokuratury i czeka mnie sąd!. Miał ktoś taką sytuację ??? Jak się tłumaczyć ???
 3. Jizin z bazin

  Wytwórnie pasz

  na ce have też biegunki , na provimi znajomy też ma sraczkę , wszędzie podobnie i mowa oczywiście że tylko u pana jest problem a gdzie indziej to ok.
 4. Jizin z bazin

  Wytwórnie pasz

  Potwierdzam bardzo duże zużycie na Privimi nawet 2,20 !!!!na kg przyrostu!!!! skandal.
 5. Jizin z bazin

  Ogłoszenia

  przestań bardzo fajna fota ,ja jak swoje "pożyczyłem gęsiarce " to za 12 lat podarowała mi gęś po 12 zł za kg bo jej Tomaszów zbił cenę żywca i nie miała gdzie sprzedać, a że przez 10 lat poiła gęsi to k...a nie pamiętała taki sentymental a i kaskę wzięła .za gęś.....niby parę złotych a siara na pokolenia....
 6. Dokładnie termin składania minął 30 11 dla osób które prowadziły już działy sp. ale dla rozpoczynających jest 7dni od momentu rozpoczęcia. A co do ilości od której naliczają to niestety są różne interpretacje zależnie od urzędu i urzędnika jedni od wstawionych inni od sprzedanych .
 7. nie no 0,12 zł od sztuki !!! ale co z moim pytankiem ?
 8. nam pytanko jak "wasze" urzędy skarbowe naliczają podatek zryczałtowany, od sztuk wstawionych czy wychodowanych (sprzedanych) i czy wstawiając np 30 12 2009 r. płacicie podatek od wstawionych piskląt za 2009 czy już w 2010 r? Wiem że nadal jest spora dowolność w interpretacji tych przepisów i nawet w krajowej informacji podatkowej tel 22 3300330 mówiąże ustawa jasno nie precyzuje tego problemu
 9. Jizin z bazin

  Czarna lista ubojni

  spółka J&J pana piotrowskiego z częstochowy nie płaci za faktury komornik już na majątku !!! uwaga.
 10. No niestety jedyna metoda to baaaardzo długa przerwa , bo teraz to dają co tylko z kurzej dupy wyjdzie.. i cenią po 1,30 ... najpierw rynek zerżnie brojlerowców a pożniej się wylęgarnie przewalą. aha , badać i reklamować , badać paszę i pisklęta ,robić protokoły dezynfekcji i zaraz zgłaszać reklamacje!!!!i nie płacić kasy!!!! dawać tylko zaliczki!!!
 11. Czy zna ktoś stawki dzierżawy kurnika? ( pod produkcję drobiarską)powierzchnia 1000 - 1500m 2
 12. Takie pomiary wykona usługowo każdy wojewódzki sanepid za normalną kasę a urzędy wojewódzkie to jedna sitwa która nadaje się do prokuratury za nadużycia stanowiska nie dajcie się nabierać że pan z urzędu może wszystko !!! czy komuś zamknęli produkcję z powodu braku pozwolenia zintegrowanego ??? to chasło robi za żelaznego wilka od jakiś czterech lat ale wciaż nie ma przepisów wykonawczych!!! zlewać ich!!!!
 13. kto nakazał ci wykonać pomiary?
 14. Niestety nie wszyscy mogą być, proszę o więcej informacji po spotkaniu , to co się dzieje to rodzaj anarchii ministerstwa finansów , bezprawne działanie z pozycji siły w jakims celu urzedy skarbowe i izby zobowiazane zostały do niewłasciwej interpretacji przepisów zgodnie z zaleceniem ministerstwa finansów. Do Sztrasburga z nimi!!!!!!!!!!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...