Skocz do zawartości

Chikara

Members
 • Liczba zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Kaszuby
 1. http://www.gospodarz.pl/galeria/i-pomorskie-forum-drobiarskie-w-chmielnie,964.html Lepszej imprezy branży drobiarskiej w Polsce chyba nie było... 200 producentów drobiu i jaj, 65 przedstawicieli firm paszowych, ubojni, wylegarni, dostawców sprzętu i finansowania. Polecam.
 2. Chikara

  zrzeszenia

  Kłótnie i spory to jest, to czego nam najmniej trzeba !!! Jolu nie obrażaj się , Brojler po porstu od wieków pisze, że trzeba i zaufaj nie tylko pisze, bo wiem kto to jest. Zrzeszenia powstają, sam aktywnie się tym zajmuję. Zachowaj resztkę wiary, mobilizuj Kolegów, Koleżnki. Nadchodzi bowiem PRZEŁOM. Wspomnicie moje słowa. rynkiem pomorskim na pewno wstrząśniemy. zobaczymy czy inni też się zmobilizują czy oddadzą bez walki czego byśmy nie chcieli.
 3. Chikara

  zrzeszenia

  1. Kto z Was wierzy, że gdyby hodowcy będą mówili jedną cenę to uzyskają ją w ubojni ?? 2. Kto wierzy, że jeśliby podpisali umowy lojalnościowe z karami finansowymi za nieprzestrzeganie cen, ilości wstawień i zasad sprzedaży to można spełnić punkt 1 ? 3. Kto podpisałby się pod karą powiedzmy 10.000 czy 20.000 zł za odejście od zasad związkowych - dodatkowe wstawienie lub za sprzedaż kur do innej ubojni, lub po niższej cenie (lub po wyższej jeśli chwilowo taka by się zdarzyła) ? Czy tu ktoś chce zmiany w sytuacji drobiarskiej ?
 4. Dorogi Kolego Janek dziękuję za wsparcie Ktoś tu bowiem uniósł się indolencją i rzekoma wiedza przerosła rozum Jednak wiedzę, wykształcenie w tym kierynku mam odpowiednie. i mógłbym zarzucić Was szczegółami o cosinusie Fi, czy przesunięciach fazowych, sprawnościach itd. Ale przeciez nie o to tu chodzi !!! Dlatego z resztą dodałaem dwukrotnie, żę to w przyblkiżeniu i mniej więcej. pozdrawiam forumowicze.
 5. Drogi Panie cośtam proszę się wykazać fachową wiedzą i pomóc kolega i uświadomić mnie. Drogi Panie „Chikara” jeśli nie ma Pan odpowiedniej wiedzy w danym temacie to lepiej nie wypowiadać się bo wprowadza się innych użytkowników w błąd.
 6. Koledzy pytający o przkroje, moce w amperach i Kw P=U*I Moc w Watach = napięcie w Voltach * Prąd w Amperach po przekształceniu: I=P/U prąd = moc podzielona przez napięcie przykład urządzenie na 380V pobiera 20A to P= 380V * 20A = 7600W tj 7,6 kW mocy i odwrotnie jeśli coć pobiera np 2.2kW i jest na 230V to łatwo wyliczyć żę I=2200/230 =9,6 czyli niecałe 10Amper to w wielkim przybliżeniu tyle. pozdrawiam
 7. Koledzy i koleżanki HOdowcy. czy możemy porozmawiać która ubojniaoczukuje i na czym ??? zdając kury będziemy wiedzieć na co zwracać uwagę itd. czekam na info . info dla wszystkich. pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...