Skocz do zawartości

Detalista

Members
 • Liczba zawartości

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Detalista w dniu 7 Marca

Użytkownicy przyznają Detalista punkty reputacji!

Reputacja

3 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Nie żartuj. Sam widziałem pięknie ułożone palety po 30 skrzynek na magazynie dostawcy. P.S. bardzo ładnie pakują i zabezpieczają jajka podczas transportu.
 2. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Wczoraj płaciłem 56gr, ale przyszly tydzien zapewne kolo 60-62
 3. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  W sumie 65 to cena dobra. Z tym 77 to przesada dla stojących pod ścianą ( przynajmniej na dziś). Forum jak zwykłe dające mało rzetelne informacje. Z jednej strony ludzie głoszący ceny z przed 2 miesięcy poniżej 50gr z drugiej zaś Ci wyprzedzający dość sporo dzisiejszy dzień podchodzący pod 80gr. Tak naprawdę kierując się Waszą retoryką mógłbym tu spamowac : 1. Kupiłem dziś po 40gr kremową XL. Wszedzie tanio, towar na magazynach się psuje. lub 2. Boże, ledwo udało mi się kupić dziś po 1.20zl M - 18 palet. Od jutra 1.80zl. Oba podejścia mają tyle prawdy co nic o rynku. Identycznie jak średnia krajowa. Faktem jest, że dziś ( w sumie do końca tygodnia ) kupić można w granicach 65-66 groszy netto ładna L. Od poniedziałku przedział cenowy 70gr-74gr. Zatrzymując Wasze odpowiedzi: 1.Nie, nie powiem Wam gdzie 2. Nie, nie odsprzedam Wam 3. Mało mnie interesuje że u Józka i Cześka jest drożej lub taniej. Za 2-3 tygodnie? Tak, może być 77gr. Tak, może być 65 groszy Bo boom może zniknąć lub delikatnie pójść do gory jednak sam obserwując rynek detaliczny prędzej skłaniam się ku stabilizacji na poziomie przyszlotygodniowym. Jak zwykle w Polszyy 3 osobny zaczną krzyczeć a 100 zaczyna się zakupować zapełniając magazyny identycznie jak z makaronem lub papierem toaletowym jeszcze kilka lat temu. Milego wieczoru Panowie i spokojnych zakupów.
 4. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Opierasz swoje ceny na tych podanych w "swoim" źródle? Fajnie....3PL rozmiar L 82gr......chyba na bazarze kolego xD
 5. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Aż się oparskałem ze śmiechu. Podwyższaj xD Jak lubisz pływać w jajkach zamiast forsie xD Ja miałem i nadal mam normalne ceny na jajko zarówno przed świętami jak i teraz po świętach wiec... Swoją drogą przykro mi że handlujesz z ludźmi, którzy tak skaczą na lewo i prawo za ceną. Serio... Powodzenia Ci życzę;)
 6. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  https://www.rmf24.pl/ekonomia/newsamp-zakaz-wjazdu-zywnosci-z-ukrainy-znamy-reakcje-komisji-europe,nId,6719342 Unia już się odezwała, że Polska jednostronnie nie może tego zakazu wprowadzić także to co widać na filmikach w internecie, że żywność dalej wjeżdża do Polski są prawdą. Pachnie mi to trochę populizmem na potrzeby kampanii i uspokojenia nastrojów rolników aniżeli rozwiązania sytuacji tym bardziej, że zrobili to wbrew przepisom unijnym i jutro czy za tydzień i tak będą musieli ugiąć się przed Unią i wycofać się z tego ( najpewniej już bez ogłaszania tego w mediach ) chcąc utrzymać obecny kurs integracji z Unią jaki obrali rządzący. Jak zwykle dużo słów a mało realnych działań.
 7. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Potwierdzam. Wszyscy rzucili się na ostatni tydzień. Ale jeszcze tylko pare dni i odpoczynek.
 8. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Za to zatrzymała się dzięki temu chora galopada cen jaj. Tyle w temacie. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej bez względu na to jacy to wróżbici cen jaj się tu będą wypowiadać. Święta w które zarobi zarówno producent jak i handlarz.
 9. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  https://businessinsider.com.pl/gospodarka/ceny-jaj-wciaz-bija-rekordy-ekonomisci-wskazuja-kiedy-beda-tansze/ze9nlfd Wybacz za oznaczenie Ciebie. Niechcący. Tak ogólnie to przedszkole. Zamiast faktów to przemychanka. Jeden mówi że mu brakuje drugi, że towaru w brud. Wchodzę tu już chyba tylko po to, aby poczuć Wasze ciepło xD Magazyn dziś zatowarowany. 2 tygodnie spokoju 😉 Będę tu zaglądał 😉
 10. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Drożej? To chyba ja mam jakąś niespodziewana promocje xD Bądź poważny to i poważnie będą Cię traktować stary. L płace teraz 72gr. Cena jak cena. Akceptowalna. Przed świętami podskoczy do 75gr i odpoczynek. Po świętach trochę spadnie i się ustabilizuje. Podejrzewam, że w granicach 68-69 groszy za L. Skąd wiem? Tarota rozłożyłem xD Tak podejrzewam po obserwacji rynku. Mediana odrzucając tych co po 80gr krzyczą, że sprzedają..... komuś......i tych co po 65gr wyjmują na towar...chyba trochę niedobudzeni ze snu zimowego. O tej porze na miesiac przed świętami markety powinny już przynajmniej od tygodnia robić zapasy...a jakoś wielkiego boom nie widać. Dobrze wiedzą, że jajko będzie drogie w sklepie i że dużych ilości nie sprzedadzą. Każdy się śmieje z Ukrainy, że ich jajko to widmo...nikt go nie widział a jednak sam prezes izby drobiarskiej mówi, że import z tamtych stron wzrósł rok do roku o kilka tysięcy procent. Pijany przy wywianie raczej nie był xD Co będzie to będzie. Jak zawsze przeżyjemy xD
 11. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Klient chce tanio to ma tanio. A co będzie do gęby wkładał to już go nie interesuje xD
 12. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Twoje mokre sny o tej cenie co xD
 13. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Haha. Oj będzie Darek 😉 czy też myślisz o 11 kwietnia? 😉
 14. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  Tak jak Wy wszyscy ledwo co fermy utrzymujecie biedaki.
 15. Detalista

  Ceny jaj spożywczych

  https://www.money.pl/gospodarka/producenci-drobiu-i-jaj-drza-o-przyszlosc-dumpingowe-ceny-z-powodu-importu-z-ukrainy-6873605090896576a.html?amp=1
×
×
 • Dodaj nową pozycję...