Skocz do zawartości

dominik1989

Members
 • Liczba zawartości

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  podkarpackie
 • INTERESTS
  motoryzacja
 1. W tylny most smaruje ten sam olej co skrzynie biegów. Bagnet do sprawdzania jego poziomu znajduje się z lewej ztrony obudowu skrzyni(za schodkami)
 2. Miałem podobny przypadek.rozsiałem 5ton węglanowo magnezowego na pole o powierzchni dokładnie 0,94ha. Dałem próbkę do analizy. pH 4,33. W chwili zakupu tego gruntu była tam łąka trawa rosła taka sobie( kilka razy kosiłem ą poprzedniemu właścicielowi). Po zakupie (wrzesien) zwapnowałem w/w wapnem zaorałem, a wiosną posiałem owies. Wschody były bardzo słabe i strasznie nierównomierne. Teraz żałuję ,że nie zbadałem gleby przed wapnowaniem (zobaczyłbym jaki jest efekt wapna węglanowo-magnezowego)
 3. Czy zakładał ktoś licznik do bel do z-224. Ile taki bajer kosztuje...
 4. dominik1989

  Ceny usług.

  Jak świadczyliśmy usługi na rzecz rejonu dróg(koszenie, piaskowanie itp) to za dojazd płacili nam 60% stawki godzinowej
 5. dominik1989

  Ceny usług.

  http://www.zodr.pl/download/wydawnictwo/cennik_2008.pdf w punkcie 28 masz cene usług Porównaj jeszcze z tym http://www.wodr.konskowola.pl/uslugi.php punkt 7 oraz tym http://www.uslugirolne.pl/_ceny.htm i już masz pełny obraz. to jakies bzdety... talerzowanie 1 ha 28 zł Może to są koszty samego paliwa
 6. dominik1989

  Ceny usług.

  Swięte słowa...
 7. dominik1989

  Ceny usług.

  A jeśli liczyć od sztuki
 8. dominik1989

  Ceny usług.

  Koledzy ile wołać za kostkowanie siana "Z-224"+ mf 235.
 9. dominik1989

  Pszenica

  "Niech żyje BHP"
 10. Przerabiał może ktoś z was ostatnio remont skrzyni w MTZ-82? Chciałbym się dowiedzieć jak kształtują się ceny cząści, głównie tryby?
 11. Wiesz ja dokładnie nie wiem jak jest w twoim przypadku. W moim samku nie ma na skrzyni żadnego korka. Najlepszym rozwiązaniem byłoby dla Ciebie zdobycie instrukcji obsługi. Ja do swojego takową posiadam
 12. Ja wlałem do skrzyni hipol MTV czy jakoś tak. a jeśli chodzi o poziom oleju w podnośniku to chyba tak działa że jeśli jest w skrzyni to i w podnośniku.
 13. dominik1989

  Wszystko o Ursus C-360

  Rozpylacze szczelinowe "niebieskie" predkość 6 km/h i ciśnienie 0,2mPa według tabel właśnie 200l/ha
 14. W tylnej części pod zaczepem powinno być takie szklane oczko. A jeśli chodzi o podnośnik to wlew jest ten sam. Olej najpierw napełnia zbiornik pod pokrywą podnośnika, a później skrzynię przekładniową. Nie wiem czy coś z tego rozumiesz ale starałem się to wytłumaczyć jak najlepiej.
 15. dominik1989

  Ciagniki New Holland

  Moim skromnym zdaniem, napewno warto
×
×
 • Dodaj nową pozycję...