Skocz do zawartości

Stasiek73

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Stasiek73

  1. Witam. Poszukuję plastikowych poszerzeń tylnych błotników do JD 6100, czy wicie gdzie poza serwisem można coś takiego kupić, bo jak na razie zrobiłem przeglądzik producentów błotników z tworzyw sztucznych, ale nie znalazłem nigdzie czegoś takiego.
  2. Wbiłem sie na stronkę JD i z katalogami części nie będzie problemu, trudno mi się tam poruszać ale jakoś dam radę. Natomiast gorsza sprawa jest z instrukcją obsługi bo jak będzie po angielsku to trochę są dla mnie schody, a znowu w serwisie to sobie dobrze krzyczą za taką instrukcję. Poza tym mam pytanie mój JD ma 7.700 mtg, wymieniam podstawowe rzeczy, filtry i oleje, czy warto inwestować w oryginalne filtry i jaki zastosować olej do silnika, Mobila, Turdusa, czy jeszcze jakiś inny? Czeka mnie też wymiana oleju w skrzyni , nie wiem co tam zalać, Agrol U czy zainwestować w jakiś lepszy, jeżeli macie jakieś doświadczenia podpowiedzcie? Bo nie chciałbym mieć za chwilę problemów ze skrzynią.
  3. Jestem nową osobą i mam pytanko, potrzebuję instrukcji i katalogu części do JD 6100 z 93r wersja A,(posiadamy takiego od kilku dni) najlepsza dla mnie byłaby instrukcja w języku polskim, ale nie wiem czy to jest gdziekolwiek osiągalne, poza tym chciałem zapytać czy w tym modelu są jakieś typowe problemy mechaniczne albo z elektryką, żeby wiedzieć co trzeba sprawdzić, żeby uniknąć jakichś większych awarii.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...