Skocz do zawartości

Dolar49

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Dolar49

 1. Dolar49

  Gęsi - reprodukcja i tucz

  Z.D. Bik Porozsyłał zaproszenia do podpisywania umów kontraktacyjnych do dnia 31.03 br. gwarantuje minimalna cenę 8.40zł brutto. Bik kiedyś sam był chodowcą drobiu i za tą cenę niech sam choduje gęsi przy tej cenie pasz.
 2. Dolar49

  Gęsi - reprodukcja i tucz

  Ptyś co do ceny gęsi jeszcze nie wiem, może w przyszłym tygodniu będę wiedział to napiszę. Zakł. drob. nie ma co wierzyć, że teraz podpiszesz umowę z niższą ceną a oni później podniosą.
 3. Dolar49

  Gęsi - reprodukcja i tucz

  romek31śl ciekawe jaki masz w tym interes żeby namawiać ludzi, aby hodowali gęsi nie patrząc na cenę. Być może jesteś przedstawicielem jakichś zakładów drobiarskich! Jeśli chodzi o mnie to ja hoduję świnie i powiem ci coś jeszcze np:jeśli jest w chlewni 500 sztuk świń to mi potrzeba jeden dzień pracy w tygodniu na zrobienie paszy. W tamtym roku miałem średnią powyżej 6 kg ale na paszach. nie opowiadaj ludziom że utuczysz gęsi na zielonce i owsie.
 4. Dolar49

  Gęsi - reprodukcja i tucz

  Ptyś chyba ciebie w szkole matematyki nie uczyli, albo jesteś po studiach, że cieszysz się z 8.70 brutto. Przyjemnej pracy
 5. Dolar49

  Gęsi - reprodukcja i tucz

  Panowie zanim podpiszecie umowę zajrzyjcie na stronę z kosztami produkcji gęsi na rok 2008 a wynosi on z 10% zyskami 9.06zł netto.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...