Skocz do zawartości

donciu

Members
 • Liczba zawartości

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez donciu

 1. Jeśli masz początki to sie śpiesz bo czym pozniej tym trudniej go zwalczyć, podobno jest ktoś w Nowej Soli kto z tym daje radę.
 2. donciu

  Kury nioski a swiatło

  ... a kim ty do (słowo zostało usunięte) nędzy jesteś, że ty nie poprosisz tylko żądasz - matka nie wychowała?
 3. donciu

  Ceny jaj spożywczych

  ... a jednak https://gis.gov.pl/o-nas/aktualnosci/553-fipronik
 4. donciu

  Ceny jaj spożywczych

  ciekawe czy u nas są prowadzone badania i na co?
 5. donciu

  Ceny jaj spożywczych

  http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/agrobiznes/wideo/25082017-1210/33485978
 6. donciu

  Ceny jaj spożywczych

  ... podobno w holandi na fermach drobiu znalezino inną substancję, podbnie jak "fipronil" - nie dozwoloną przy produkcji zwierzęcej ktoś - coś ?????
 7. donciu

  Ceny jaj spożywczych

  ... ciekawe jakie wyniki były by po badaniach w naszych fermach ????????????????
 8. donciu

  Ogłoszenia

  Sprzedam nadwyżkę około 15 000 szt. odchowanej kury nioski Tetra SL, wstawienie 03. 03. br. odchów ściółkowy, pełna opieka wet. powiat Żary. tel. 888 162 902
 9. donciu

  Ogłoszenia

  Kurka odchowana na ściółce - Tetra. 10 tygodni będzie dnia 22-go maja - zostało jeszcze około 5000 szt. pełna opieka wet. - komplet szczepień. tel. 888 162 902 lubuskie pow. Żary
 10. W lubuskiem chyba kolo Nowej Soli jest firma "Szerszeń" - były hodowca, która robi dezynfekcje, i nie tylko, mi np. zlikwidowali robale po jednym oprysku
 11. Oni też mają swoje kurniki na brojlera - wyniki na tuczu mają słabiutkie, nie sądzę że sobie biorą najgorsze pisklęta - coś w tym może być !
 12. ... ja uważam że nie ma lepszego sposobu na dokładną dezynfekcję, jak zamgławianie na gorąco,jest to bardzo szybki i skuteczny sposób dezynfekcji, oczywiście jeśli osoba przeprowadzająca zabieg wie co robi, i jakich preparatów używać.
 13. donciu

  Ceny jaj spożywczych

  Już nie aktualne - zgrzewarka sprzedana.
 14. donciu

  Ogłoszenia

  Już nie aktualne - zgrzewarka sprzedana.
 15. donciu

  Ceny jaj spożywczych

  Witam. Posiadam do sprzedania zgrzewarkę do taśmy obornikowej - zainteresowanych proszę o kontakt na nr 691844184 Jak nie odbiorę to proszę o sms-a - oddzwonię. Przepraszam, że tu umieszczam ogłoszenie, ale to jest dla hodowców kury w klatce - a to są Wasze tematy.
 16. donciu

  Ogłoszenia

  Witam. Posiadam do sprzedania zgrzewarkę do taśmy obornikowej - zainteresowanych proszę o kontakt na nr 691844184 Jak nie odbiorę to proszę o sms-a - oddzwonię.
 17. donciu

  Ogłoszenia

  Witam. Mam do sprzedania około 10 000 szt. kurki odchowanej, ze ściółki. Wiek – do uzgodnienia, pełna profilaktyka wet, wstawienie 22.06 br.– pierwsze jajo około połowy października, lub początek listopada - do uzgodnienia. Tel. 691844184 woj. lubuskie
 18. donciu

  Ceny jaj spożywczych

  Witam. Panowie i Panie proszę o opinie jak sprawują się blaszane gniazda dla kur, chodzi mi o to czy kury chętnie niosą się w nich, czy nie boją sie tych gniazd. Proszę o dyskusje zwłaszcza osób, które mają doświadczenie z tymi gniazdami.
 19. Witam. Panowie i Panie proszę o opinie jak sprawują się blaszane gniazda dla kur, chodzi mi o to czy kury chętnie niosą się w nich, czy nie boją sie tych gniazd. Proszę o dyskusje zwłaszcza osób, które mają doświadczenie z tymi gniazdami.
 20. donciu

  Ogłoszenia

  Kupię gniazda w dobrym stanie dla kur na ściółkę. Wiadomość na pm.
 21. donciu

  Ogłoszenia

  Wynajmę lub tanio sprzedam kurnik do malutkiego remontu ( tydzień pracy i można zasiedlać) wraz z wyposażeniem i mieszkaniem woj. lubuskie - do dyspozycji od "wczoraj" Masz pytania dzwon, 792783987 ale trudno mnie złapać na telefonie, więc najlepiej pisz i podaj swój nr.tel. i czas, w jakim mogę zadzwonić aloj10@wp.pl
 22. donciu

  MYCIE FERM DROBIU

  ... no jeśli tak myjesz jak liczysz to ja wole umyć sam
 23. donciu

  ferma drobiu ?

  aha raport oddziaływania na środowisko - przy pozwoleniu na budowę z z gminy - jak w planach jest pod zabudowę rolniczą działka lub użytki rolne to nie aha - wszystkie fermy od tego roku mają rygor ewidencji odpadów - miały wcześniej a teraz są dotkliwe kary. (powinieneś mieć też umowę na odbiór sztuk padłych i ewidencjonować). oczywiście, jeśli sie w październiku nie zmieniło, też z urzędu celnego pobrać ewidencję dostaw gazu do opalania budynku, jeśli używasz, w celu zwolnienia z akcyzy ale o to to najlepiej zapytać będzie dostawcę gazu. Witam, jeśli można podepnę się pod temat. Jaki może być koszt pozwoleń wszelkich, zanim wbije się pierwszą łopatę w ziemnię ?
 24. donciu

  dezynfekcja

  ja płacę za jeden obiekt średnio 500 zł - to zależy jaki sierodek zastosujesz i jaki jest wielki kurnik. Ps. jest konkretny facet w lubuskim, ktory to robi dobrze i jest bardzo ,, kumaty " w tym temacie ( były chodowca ) nie będę robił mu reklamy, ale na priva napisz to podam Ci namiary - napewno się dogadacie bo jest bardzo elastyczny.
 25. donciu

  PROGRAM ZWALCZANIA SALMONELLI

  no to jesteśmy jak " saperzy " jeden raz i już Cię nie ma - to możliwe tylko w naszym PO.....m kraju
×
×
 • Dodaj nową pozycję...