Skocz do zawartości

sylwka555

Members
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • INTERESTS
  uprawa drzew owocowych
 • OCCUPATION
  Bibliotekarz
 • WLM
  sylwka555@wp.pl
 1. Oj chyba koliduje my to znaczy ja i mąż pracujemy zawodowo i płacimy ZUS i niestety nie możemy starać się np. o młodego rolnikachociaż mamy 5 hektarów ziemi i 5 koni. A tak by się chciało wybudować stajnię dla koników. To może mi pan/ pani podpowie bardzo proszę bo już na różnych forach pisałam i nikt konkretnie nic nie podpowiada bardzo proszę.Cztery lata z rządu mi już przepada jakaś pomoc z UE
 2. Nikt nie odpisał od 2008 ąż do 2011 Teraz mam 5 koni, a dofinansowanie dostaje na 3 Jak to możliwe?
 3. Oj chyba koliduje my to znaczy ja i mąż pracujemy zawodowo i płacimy ZUS i niestety nie możemy starać się np. o młodego rolnikachociaż mamy 5 hektarów ziemi i 5 koni. A tak by się chciało wybudować stajnię dla koników.
 4. Proszę mi odpowiedzieć na pytanie czy jeśli mam konie i dostaje dofinansowanie z Unii i na początku miałam 3 koniki a w między czasie dokupiłam następne to i tak dofinansowanie mogę otrzymywać tylko na 3, bo 3 były zgłoszone na początku składania wniosku i nikogo to nie interesuje, że kupiłam następne?
 5. Nie znalazłam w tych programach żadnego, który mógłby być mi przydatny. Może ktoś mi pomóc? Znając moją sytuację czy jest możliwość wskazania mi jakiegoś programu, bo to co przejrzałam ni jak nie pasuje do działalności, którą chcę otworzyć.
 6. Nie znalazłam w tych programach żadnego, który mógłby być mi przydatny. Może ktoś mi pomóc?
 7. Przeczytałam przed chwilą: O przyznanie pomocy finansowej w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” może ubiegać się rolnik, małżonek rolnika lub domownik, który mieszka w gminie wiejskiej, albo liczącej do 5 tys. mieszkańców gminie wiejsko-miejskiej, lub miejskiej. Osoba taka musi być ubezpieczona w pełnym zakresie, przez co najmniej 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o przyznanie pomocy finansowej. A ja nie jestem ROLNIKIEM czy również mogę ubiegać się o takie dofinansowanie? Błagam już nic z tego nie rozumiem!!!
 8. Chcę wybudować stajnie, wyremontować pomieszczenia gospodarcze i przeznaczyć je na dom- pokoje do wynajęcia. Prowadzić naukę jazdy konnej.Nie prowadzę w tej chwili żadnej działalności gospodarczej, ponieważ pracuję zawodowo.Przychody mam niewielkie dlatego zależy mi na dofinansowaniu z UE. Oczywiście musiałabym wziąć kredyt z banku w razie konieczności.
 9. W jakich okolicznościach mogę zostać płatnikiem Kruz. Pracuję zawodowo- jestem bibliotekarzem
 10. Mam pytanie czy dowiedziała się pani jak zacząć organizować te wszystkie formalnośći? Ja chciałabym również założyć takie gospodarstwo. Również nie jestem rolnikiem. Proszę o pomoc.
 11. Dwa lata temu przeprowadziłam się na wieś z zamiarem założenie gospodarstwa agroturystycznego czy czegoś podobnego. ( nauka jazdy konnej) Mam trzy konie i 5 hektarów ziemi, kilka pomieszczeń gospodarczych, które można zamienić na ładne hoteliki.Chciałabym też wybudować stajnię z prawdziwego zdarzenia i dokupić kilka koni. Zupełnie pogubiłam się w tym od czego powinnam zacząć. Oczywiście nie mam pieniędzy na pokrycie kosztów remontu, czy ktoś mógłby mi pomóc się w tym wszystkim rozeznać? Bardzo proszę o pomoć. Dziękuję odpowiedz
 12. Jak mam przygotować ziemię aby drzewka owocowe, które chcę posadzić miały dobre warunki?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...