Skocz do zawartości

kasia1907

Members
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kasia1907

 1. kasia1907

  Wszystko o Ursus C-330

  Dziękuje wszystkim za rady. Sprawa ciągnika przesądzona, mąż zakupił już 360-3p( czy jakoś tak), jest już u mechanika na przeglądzie. W sprawie gospodarstwa ekologicznego, zrobiłam już pewne rozeznanie, i chyba w to nie będziemy wchodzić. Jak na początkujących rolników będzie nam za ciężko. Część usług będziemy wykonywać na zasadach najmu, a ekologia stawia za duże wymagania , możemy nie dać rady. Oboje z mężem pracujemy zawodowo, mieszkamy w pewnej odległości od gospodarstwa, więc może to stanowić pewien problem. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za cenne rady. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Kaśka.
 2. kasia1907

  Wszystko o Ursus C-330

  Nie zniechęcicie mnie, już postanowione. Najbliżej prawdy jest Arkoarek. Teraz pozostaje kwestia wyboru ciągnika, maszyny podstawowe już są, pozostałe będą.
 3. kasia1907

  Wszystko o Ursus C-330

  Hektarów jest niewiele ok. 8. 6ha. ornej, reszta pastwisko i łąka. Nic nie hodujemy i na razie nie ma o tym mowy(mąż naukowiec). Ziemia jest IV, V i VI klasy. zamierzamy na początek posiać coś jarego. Ogólnie ma to być rekreacja i odskocznia od codzienności. ps. Dostaliśmy dziś ,, coś" z Agencji, czarna magia. Hihi.
 4. kasia1907

  Wszystko o Ursus C-330

  Witam. Jestem tu nowa.Niedawno przejęliśmy z mężem niewielkie gospodarstwo rolne.Potrzebny nam jest ciągnik, ja chcę C330, mąż jakiś większy. Poradzicie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...