Skocz do zawartości

pysio12333

Members
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. pysio12333

  Ceny drzewa

  To informacje z drugiej ręki więc pewnie masz racje! Nie wiesz po ile chodzi jesion, wiąz i czereśnie na meble?
 2. pysio12333

  Ceny drzewa

  Mam takie pytanka mam do sprzedania jesiony, czereśnie i wiązy(ścięte) w przeznaczeniu na meble jaka cene można otrzymać ze m3 takiego drzewa? Z tego co wiem to sosna idzie po 200-300zł a w deskach to juz 1000 i więcej!
 3. A może tak: Na oddzielonym sadzie pisze A a na zbożu A1 i koniec? Prosze o szybka pomoc i z góry dzieki!
 4. Czyli tam gdzie zboże pisze A1 oddzielam sad i na sadzie nie pisze nic nastepnie obok po za cała dziłka pisze A i daje strzałki do A1(żboża) i pola nie oznaczonego czyli sadu?
 5. Dzięki bardzo!!! Jeszcze jedno pytanko na załączniku graficznym nie oddzielam sadu???
 6. potrzebuje szybkiej odpowiedzi 1) czy sad należy do upo 2) jak rozpisac działke 1.40ha na której jest 0,11 ha sadu a reszta to zboże??
 7. A gryka należy do upo, bo w instrukcji nie znalazłem takiej rosliny chyba ze ja zaliczają do zbóż a różnie to bywa???
 8. Zrozumiałe! Dziękuje Bardzo!!! Jeszcze jedno z pytania pierwszego:czy każdemu przysługuje? Tutaj nie rozumiem instrukcji: skoro przysługuje kazdemu i do kazdego rodzaju zboża to po co rozpisywac na: A JPO A1 UPO
 9. Mam 2 pytania za odpowiedz z góry dziekuje: 1. Czy kazdemu i do kazdego rodzaju zboza przysługuje dofinansowanie do grupy upraw upo?(np. gryka, mieszanki i inne) 2. Jesli nie mam typowych zbóż jęczmień, żyto, owies, pszenica to nie wpisuje ich nazw we wniosku tj. na mapach i w arkuszu?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...