Skocz do zawartości

peper

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Z tego co widzę, strona główne straszy mitami. Mieszkam koło wiatraków i śmiać mi się chce, jak czytam jakie to szkodliwe te wiatraki. Bardziej przeszkadza mi hałas od linii PKP, która jest 1 km od domu niż wiatraki. Dla równowagi polecam strony informacyjne: http://wiatrowa.eu.interia.pl http://oddzialywaniawiatrakow.pl http://windprojekt.pl/ciekawostki.html http://energiawiatru.eu
 2. Wystarczy, by śmigło było odsunięte o 4-5 m od granicy (miedzy) i już nie trzeba podpisywać zgody na tzw. śmigło. Jednak trzeba mieć pewność, że zasięg hałasu (45 lub 40 dB) nie będzie sięgał na obszary zabudowane lub planowane do zabudowy (zazwyczaj to minimum 300 m).
 3. Sorry gargamel, źle klikło mi się cytowanie, chodziło o teksty Windprospectu.
 4. Jak się ma jeden wpis do drugiego? Raz płacicie 52 tys. zł + 1 tys. EU za podpisanie + 10 tys. EU od ręki, potem nagle 5 tys. EU, a na końcu: "niestety nie mamy pieniędzy". To wiecie co robicie? Zapłaciliście już komuś i wiecie ile?
 5. peper

  wiatraki

  Wiatr 30 m/s? Firm stawiających wiatraki jest sporo więc jest szansa sobie zarobić. Linki o elektrowniach wiatrowych na http://start24.pl/www/nowe Linki pod nr (3 /423)- Elektrownie wiatrowe stają się coraz popularniejsze w Polsce. W Niemczach jest ich ponad 16 tys. - ile będzie w Polsce? http://www.windprojekt.pl/ciekawostki.html - Ciekawostki i adresy związane energią wiatrową. Serwis http://WindProjekt.pl - przydatna dla tych którzy chcą postawić elektrownie wiatrową bądź przeznaczyć część swojego terenu pod dzierżawę; http://Elektrownie-wiatrowe.org.pl/por_poradnik.htm - poradnik inwestora; Aktualny wiatr na 10 m - większość elektrowni działa przy wietrze minimum 3,5 m/s; http://PSEW.pl - Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej.
 6. Na stronie konkurencji za wiele nie ma nic w PL chyba nie robili. A co do Windprojektu, to przeciez jest ich strona: http://windprojekt.pl no i kontakty http://windprojekt.pl/kontakt.html Znajomy z nimi wspólpracował i jest bardzo zadowolony. Konkretni ludzie, z tego co wiem, to w całej Polsce działają.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...