Skocz do zawartości

Samsam

Members
 • Liczba zawartości

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Czyli, że co ? Masz sprzedawać jaja ugotowane, lub smażone ? I jak to "weterynarz stwierdzil u mnie w gospodarstwie salmonelle u kur i w jajkach" , bo nie rozumiem......stwierdził na podstawie czego ? Robiłeś badanie na salmonellozę ?
 2. Samsam

  Moje kurczaki

  Jeden z kolegów poleca sklep mojaferma.pl, ale ja nie wiem, nie logowałem się tam.
 3. Samsam

  Moje kurczaki

  Witam Moje kurczaki.......Was też tak nękają telefonami ? Bo do mnie dzwonią dwa, trzy razy w tygodniu, już nawet tym natrętom grzecznie powiedziałem, żeby nie dzwonili, bo jak będę chciał coś zamówić, to mam do nich kontakt, ale bez skutku. Chyba trzeba będzie zrezygnować z tego dyplomatycznego języka i posłać kilka ch...i do słuchawki żeby się odczepili. Jakie są Wasze doświadczenia z tymi natrętami ?
 4. Samsam

  Oszczędzanie paszy

  Napisz coś więcej, bo może to nie jest wina karmideł ...... od kiedy one wysypują tę paszę......od zawsze, od niedawna ? Jakie masz karmidła ?
 5. Samsam

  Ogłoszenia

  Willa...... http://podlaskie.pnn.pl/Chodory-4-ha-willa-z-basenem,-hodowla-i-uboj-drobiu.html
 6. Samsam

  pytanie

  Mają za zimno
 7. Samsam

  Wytwórnie pasz

  Medox radzi: Nie wstawiać !!! Nie wstawiać po dwudziestym, nie wstawiać przed dwudziestym, nie wstawiać po dziesiątym, nie wstawiać przed dziesiątym,itd.... Amen
 8. Samsam

  Budowa kurnika

  Za późno, KFC Medox już obstawił, oto dowód. http://botopolska.pl/-153-KFSi
 9. Powiadasz, że sprzedajesz wyposarzenie ?
 10. No jak to po co ??? Jak łapki są brudne to trzeba je wyczyścić specjalną maszynką, nie wiedziałeś o tym ??? A Ty nóg nie myjesz ???
 11. Samsam

  Cena - indyki

  Na broilerach też mamy już go dosyć
 12. Samsam

  Czarna lista ubojni

  Hodowca1, chyba jesteś jednym z właścicieli Zalewa, bo z tego co wiem to Zalewo niedługo ma ogłosić upadłość. A poza tym nie odpowiedziałeś na pytanie. "Jaki ma termin płatności ?"- Czyli ile dni ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...