Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 320fotek z agro show 2005.mogłbym gdzies je wrzucic.tylko gdzie??

No z taką ilością to nie jest łatwo gdzieś to umieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam 320fotek z agro show 2005.mogłbym gdzies je wrzucic.tylko gdzie??

No z taką ilością to nie jest łatwo gdzieś to umieścić.

ja moge zrobic nasza galerie

mozemy kupic jakas ladna domenke - teraz sa tanie i gdzies postawic to w sieci - mam kilka serwerow w PL, dodatkowo umiesci sie reklamy googla i kazdy kto tam zajrzy bedzie je klikal raz za czas i serwis sie powinien utrzymac

kto jest za? kto przeciw? kto sie wstrzymal?

 

pozdrawiam

YacentY z zaswiatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Ja osibiście mieszkam i nie mam swojego gospodarstwa w mieście ale interesuję sie techniką rolniczą od małego. Mam bardzo dużo fotek z gospodarstwa mojego wujka i z agroshow.

Pozdrawiam Mateusz.

P.S- Dlaczego czesi maja być lepsi od nas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Yacenty.

Ja osobiście narazie nie mam żadnych zdięć ale później fajnie będzie to gdzieś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja również jestem za stworzeniem takowej stronki

 

te fotki na www.farmweb.cz z bednar są moje muszę tylko przesłać ich więcej bo wysłałem tylko próbne. miałem ok 5000 zdjęć na kompie ale mi twardziel padł

 

jakby co to dajcie znać chętnie się przyłącze.

 

Pozdro dla forumowiczów!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki prosze o sugestie nazw domen.

jak tylko wroce z tajwanu to cos zrobie zeby bylo fajnie,

ewentualnie moze ktos sie znajdzie ze zmyslem grafika i pomoze jakis ladny wyglad dla strony zrobic?

ja to moge zakodowac - nie ma problemu ale z grafika u mnie jest beznadziejnie.

Zrobi sie jakas sciepke doslownie po kilka zlotych i na poczatek bedziemy mieli elegancki serwerek i ladna domene w .pl

 

pozdrawiam i czekam na pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o rolniczefotki.pl ??

dla mnie mogla by byc

ewentualne poszukajcie jakich domen

sprawdzajcie w wyszukiwarkach domen czy sa wolne polecam np. home.pl lub nazwa.pl

chyba ze wolicie domene typu og lub com, ale w tym momencie ceny sa prktycznie identyczne

 

 

w tym momencie jak patrzylem domena na rok plus duzy serwer na pol roku to wydatek rzedu 150zl, mysle ze cos by sie udalo inaczej zalatwic

jeslibyscie chcieli to wtedy bedzie mozliwosc posidania ladnego maila w tej domenie ktora sie wybierze

 

pozdrawiam i czekam na wasze opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyłączam i mam pytanko czy tak samo jak u czechów nie można by umieścić tam dwóch trzech filmów,które raz w miesiącu zmieniali byśmy?Tylko kto takie filmy posiada i jaka jest ich jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie serwer to bedzie wszystko co tylko dusza zapragnie

nawet jak bedziecie chcieli to mozna czata zrobic i jakies forum inne, cokolwiek tylko dusza zapragnie i co mozna zrobic.

 

Pozdrawiam

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o rolniczefotki.pl ?? ...

 

chyba ze wolicie domene typu og lub com, ale w tym momencie ceny sa prktycznie identyczne ...

Więc

rolniczefotki.pl wyszukiwarka twierdzi że ta domena jest w trakcie rejstracji, no chyba że już ją rejstrujesz

 

Nazwa jest OK ale podam moje propozycje: rolniczefoto lub rolniczeshow. Co myślicie o takich nazwach

 

Co do cen domen, to masz na myśli te które są w promocjach Bo tam jest bardzo mała różnica w cenie w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest lekko glupawe robic domene w pl z nazwa angielska

ale jak bedziecie chcieli to tak zrobie

 

co do rolniczefotki.pl to juz jest moja

a co do innych to sprawdzajcie i podyslajcie propozycja, pozniej zrobi sie jakas sonde i wiadomo co wybierzemy

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu się nie ma co dużo zastanawiać nad nazwą-musi być łatwa i adekfatna do zawartości(tak sądzę).Trzeba wybrać osobę która się tym zajmnie i do której będziemy płacić kasę(trzeba też wiedzieć ile i kto będzie płacił- ja się mogę przyłączyć doskładki).Tu nie ma nad czym dumać tu trzeba się brać do roboty(chętnie bym się tym zają ale w tym roku mam maturkę na karku i zdobycie indeksu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeestem za i równiez przyłącze sie do płacenia (chłopaki tylko bez malwersacji) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
dla mnie to jest lekko glupawe robic domene w pl z nazwa angielska

ale jak bedziecie chcieli to tak zrobie

 

co do rolniczefotki.pl to juz jest moja

a co do innych to sprawdzajcie i podyslajcie propozycja, pozniej zrobi sie jakas sonde i wiadomo co wybierzemy

pozdrawiam

YacentY

moim zdanie nie ma co dalej szukać ta jest dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie tu się nie ma co dużo zastanawiać nad nazwą-musi być łatwa i adekfatna do zawartości(tak sądzę).Trzeba wybrać osobę która się tym zajmnie i do której będziemy płacić kasę(trzeba też wiedzieć ile i kto będzie płacił- ja się mogę przyłączyć doskładki).Tu nie ma nad czym dumać tu trzeba się brać do roboty(chętnie bym się tym zają ale w tym roku mam maturkę na karku i zdobycie indeksu).

dla mnie to zaden problem,

mam juz doswiadczenie w temacie bo prowadze kilka serwisow internetowych.

widze ze zainteresowanie jest wiec jak tylko wroce do domu (ok 2-3marca) to wszystko zalatwie jak trzeba, mysle ze calosciowy koszt bedzie w granicach 150zl.

o malwersacje ni musicie sie obawiac, podam konto i co chwile bede podawal na stronce i ilu i jakich mamy udzialowcow.

 

Pasuje taki uklad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie nam odpowiada(przynajmniej mi) w 100%.Dobrze że znalazł się taki człowiek który podejmnie się obrony honoru polskiego rolnictwa.Dzięki.

l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie i czekam niecierpliwie 8) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yacenty a na tej stronce co ją robisz to zdjęcia będą mogły wstawiać tylko te osoby które wpłaciły kase ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomb2: mysle ze taka opcja moze sie pojawic, ze bedzie dostp tylko dla zarejstrowanych uzytkownikow, a rejstrowal bede tylko ja - to dla przykladu, wydaje mi sie ze jest to mozliwe, kwestia wyboru narzedzia i dopasowania go do potrzeb.

 

na ten moment tutaj: http://www.jacek.skowronscy.com/ankieta

jest ankieta, nie jest moze super ale i tak jest i sprawdza czy ktos nie glosowal z tego samego ip wiec raczej nie bedzie wieszych kantow ze ktos odda 10 glosow chociaz wszystko mozna oszukac

tak czy inaczej jest ankieta, prosze sie wypowiedziec, damy sobie jakis czas i wtedy po jego uplywie bedzie wiadaomo ilu nas jest i jakie beda koszty.

odpowiada taki uklad? wydaje mi sie ze jest to dosc dore rozwiazanie, w miare sprawiedliwe i bezpieczne, bo nie chcialbym sam poniesc calosci kosztow i nie chcialbym zeby ktos sie pocul oszukany

 

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...