Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wywaliłbym Cie z roboty za takie cos... a pozniej narzekanie bo Valtry sie rozlatuja... to nie sa czołgi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marbar, ty nie wiesz jak to tutaj w Anglii funkcjonuje, spadnie ci cos na traktor w czasie pracy, ubezpieczenie to pokrywa, strzeli czy szyba, tak jak kumplowi z plugiem (ubezpieczenie pokrywa). Tutaj mozesz robic wszystko ze sprzetem, bo i tak wiesz ze ty nie wylozysz ze swojej kieszeni. A zeby nie bylo ze ja niszcze sprzet to ci powiem ze Anglicy robia to jeszcze lepiej, ci kasuja nawet nowki ktore jeszcze tygodnia nie zagrzaly na placu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dużo to niezdrowo

 

Ciekawy jestem czy po każdej wymianie oleju filter tez maluje na czerwono ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za dużo to niezdrowo

 

Ciekawy jestem czy po każdej wymianie oleju filter tez maluje na czerwono ??

najbardziej zburaczony 4011 jaki widziałem.żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mama sąsiada który posiada też 360 ale jeszcze w tej starej kabinie podobnie pomalowana ale nie z taką przesadą, a w srodku z prawej strony półeczkę i bukiecik sztucznych kwaitów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera zajebiste!!! podoba mi sie brałbym to w ciemno, juz zbierałbym kase do swinki... ale jak wiekszosc z Polaków znalazłem jedno ale... co ze ściezkami technologicznymi ale wielki plus za pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy takie cos wymyslił jeden polski farmer ciągał to ciapkiem =2 skiby = siewnik i orając bezbośrednio gorczyce. Było to dobrych pare latek temu w gazecie FARMER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cholera zajebiste!!! podoba mi sie brałbym to w ciemno, juz zbierałbym kase do swinki... ale jak wiekszosc z Polaków znalazłem jedno ale... co ze ściezkami technologicznymi ale wielki plus za pomysł

jeżeli uprawa ekologiczna to problem z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Deere jest marka interkontynetalną, nie jest wiec dziwne, ze jakkolwiek rózne sa strefy klimatyczne (zdarzają sie tajfuny), tak i ludzie zdarzają sie głupsi pomijając, ze niszczą maszny niszczą tez glebe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu by nie u nas to chyba cały rzepak co idzie na materiał siewny w zeszłym roku brali na pokosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...