Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

Może wie ktoś jak się zalogować na farmphoto bo mam problemy. Mój nr GG 9894349

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

nie weim gdzie zadac to pytanie ale chyba tu bendzie dobrze!

mam problem w farmphoto jak wlanczam jakiegos produceta obojetnie co to nie moge zrobic next (dalej) wogule nie mam tej opcji tylko pisze Continued...

moze mieliscie ten problem lub wiecie jak go rozwiazac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja też chetnie się zrzucę na domenkę.Czekamy więc na powrót Yacentego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie doloze (tylko zeby mozna bylo na tej stronie zdjecia dodawac rzeby to bylo cos na styl farmphoto)

 

/edit

a moze to by tak zrobic zeby kazdy majacy konto uzytkownik dolozyl sie do tego wtedy by byloo taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl jest taki, potrzebujemy okolo 150zl zeby wystartowac (ok 35zl na domene i jakies 110-120 na serwer) na tym postawie cos na wzor coppermine gallery http://coppermine.sf.net/

na ten moment jest 15 chetnych wiec jak kazdy da po 10zl to akurat wystartujemy, kazdy kto da kase dostanie konto, pozniej bedzie tak ze jak ktos dolozy kase to bedzie na nastepny rok, dodatkowo urucomi sie reklamy googla zeby byla szansa na to zeby serwis sam sie utrzymal,

jesli kazdy z nas kliknie banery reklamowe googla raz na tydzien to wszystko powinno byc OK.

poczeamy jeszcze chwile i podam wam nr konta zeby wystartowac z domena bo to trwa najdluzej, tak zeby domena byla juz nasza w weekend i wtedy bede walczyl zeby wszystko ladnie dograc.

 

jak tam sprawa pomyslu na nazwe?

pozdrawiam

YacentY[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez fajna moze byc agrofoto.pl

z tym ze jest juz wykupiona agrofoto.com i tam jest jakis serwis hiszpanski, a nie chcialbym zebysmy byli jakos do nich porownywani czy myleni z tamta stronka,

co myslicie? jakies inne sugestie? nazwa powinna lekko zapadac w pamieci i byc adekwatna

 

co do konta to ok.

96 1140 2004 0000 3402 0292 1760

tu jest numerek co do nazwy to jeszcze sie pomysli, z finalizacja wstrzymam sie do soboty.

 

Jakies sugestie odnosnie kwoty? widze ze jest wiecej chetnych do wsparcia.

Moze jednak po te 10zl a reszte wplace n jakis rachunek i bedzie na nastepny rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Patrząctak bardziej globalnie to nazwa agorfoto.pl byłaby odwiedzana również prtzez zagranicznych gości a poza tym nazwa łatwo wpada w ucho.

Ja zajmuje się galerią na jednym z portali rolniczych więc jeśli byłaby potrzebna pomoc to oczywiście pomogę.

Jak strona się rozwinie można pomyśleć o zarabianiu na reklamach...

Jest to bardzo ciekawy pomysł aby stronka zarabiała na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zarabianiu pisalem wczesniej, ale jak sie zapewne orientujesz potrzeba troszke na uruchomienie serwisu i nie mowie tu o czyms w stylu jakichs beznadziejnych pseudoprowiderach z za oceanu ale o home.pl lub nazwa.pl - najwiekszych i chyba najlepszych w Polsce.

 

dzieki ze oferujesz swoja pomoc - moze sie przydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups, mam kiepska wiadomosc,

aby skorzystac z promocji i aby domena koztowala 36zl kasa musi wplynac do 28.02 do 15.00

jesli nie zdzazymy trza bedzie zaplacic cos kolo 80-100zl

dlatego jestem zmuszony zamknac temat wyboru domeny dzis i jutro rano przelac kase, dlatego kto moze prosze ostatecznie wypowiedziec sie o wyborze:

rolniczefotki czy jednak agrofoto?

na odpowiedzi bede czekal do wieczora czasu polskiego

 

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że jednak agorfoto.pl będzie lepszą nazwą, lepiej wpada w ucho, a nawet jest krótsza (mniej wklepywania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, w razie jak ktos bedzie wplacal to prosze o info w tytulem SKLADKA na agrofoto i dopisanie nicka, dodatkowo prosze o maila na adres yacenty@skowronscy.com z informacja ze ktos przelal kase

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oglaszam ze zaistnielismy w sieci.

Jestesmy dostepni pod adresem www.agrofoto.pl

domena jest, serwer jest

teraz czekam na datki, jedna ososba wplacila

 

galerie mam nadzieje ze uda mi sie uruchomic w ten weekend

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yacenty to wreście jak bedzie czy aby wstawiać zdjęcia trzeba bedzie wpłacić pieniadze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem ze nie wiem jak odpowiedziec, wydaje mi sie ze to nie powinno zalezec tylko ode mnie, poniewaz sa tu osoby ktore cos juz wplacily i nie wiem czy bedzie to fair wobec nich, z drugiej strony powinno to byc ogolnie dostepne jednak z jakims bonusem dla tych ktorzy pomogli uruchomic serwis

niestety nie mialem czasu zeby to dokladnie przemyslec, sorry ale obecnie jestem jakby to powiedziec zapracowany.

 

moze jeszcze inni sie wypowiedza

pozdrawiam i zycze kolorowych snow

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadałoby zeby wszyscy co chcą wstawiac zapłacili. bo głupio tak na kogos koszt korzystac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yacenty jak mozesz to odezwij sie na moje GG: 7204180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kasa wpłacona!

myślę że sprawiedliwie będzie jak dostęp do tego portalu będą miały osoby które wspomogą istnienie stronki przez w sumie parę groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak to wszystko ruszy to moze też dołoze swoje "3 grosze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mi sie wydaje ze najlepiej jeśli każdy mógłby dodawać swoje zdjęcia wcześniej zaakceptowane przez kogoś to było by tego więcej i bardziej popularne może powinno być tak ze zdjęcia sa ogólnie dostępne a film będzie sie pojawiać kilka na jakiś czas nowych a reszta będzie dla użytkowników którzy sie przyczynili do powstania strony lub odpłatnie po wpłaceniu abonamentu a tak wogle to super pomyśl i sam zamierzam sie dołożyć i może nawet nakręcę jakieś filmiki to będę mógł dodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko jak to wszystko ruszy to moze też dołoze swoje "3 grosze"

 

hehe 3 grosze to troche za mało. wiecej zapłacisz na poczcie za wpłate na konto.Ty to widze ze bys chciał wstawiac i uzywac tej strony za free a żeby inni placili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Po ile i na jakie konto wpałacać???

Czy po powiedzmy 5zł czy moze wiecej np: 50zł

Chce się tez przyłaczyć do składki

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

 

/edit

A może roważmy taką opcję:

Jestem zalogowny na kilku portalach internetowych i na niektórych z nich mozna sie zalogowac po wysłaniu sms. Mozna by w ten sposób wprowadzic swego rodzaju abonament np kazdy kto chce wstawiac zdjecia musi przynajmiej raz w roku wysłac sms za 5zł. to zapewniło by jakies fundusze nowemu portalowi i pozwoliło na jego rozwój. A gdy np: brakowało by paru groszy na "rachunki" wtedy mozna by umiescic na stronie prozbe o wysyłanie sms przez użytkowników.

Co myslicie o czyms takim??? Czy ktoś sie oriętuje czy to jest bardzo skomplikowane i czy wogóle jest to realny pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...