Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby dziobnął między belki to troche lepiej by wygłądał u mnie kiedyś tak nawalony 1014 przywalił w grubsze ale środkiem i nic mu nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tak potraktował tą rakietę Szkoda ciągnika, jeszcze by troszkę popracował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak to było bo drzewo jest pochylone na ciagnik Chyba go az tak nie obruciło o takie cieniytkie drzewko!!!!!???? ja wieksze 60 przewracałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyglada na cos powazniejszego. ten ciagnik dostał strzała od jakiegos innego pojazdu z przodu i odrzuciło go na to drzewko. bo widac za duże zniszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi to wyglada na cos powazniejszego. ten ciagnik dostał strzała od jakiegos innego pojazdu z przodu i odrzuciło go na to drzewko. bo widac za duże zniszczenia.

Zgadzam sie co do tego strzala, zwrocie uwage w ktorym miejscu jest to dzrzewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotomontaz to raczej nie, no chyba ze ktos spedzil przy tym zdjeciu kilkadziesiat godzin. Mnie to bardziej przypomina jakies urzadzenie (koparka, pojazd UFO, kurcze co to jest) stworzone do jakiegos filmu SF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To fotomontarz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się jednak że to fotomontaż.. te cienie są jakieś za wyraźne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajne! Bawił sie tym chyba jakiś grafik komputerowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, dziwna fotka.

…a ta maszyna do czego miała niby służyć, może byłą stworzona do jakiegoś filmu? Mi to nie wygląda na fotomontaż, chyba ze baaaardzo dobry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na cienie od razu widać że było coś kombinowane. Ale pomysł ciekawy pogratulować ruskim wynalazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i fotomontaz jednak istnieją maszyny kroczące pracujące w leśnistwie do ścinki drzew na duzych skłonach

więc to może służy do kopania na dużych skłonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fotomontaż. Jeśli by takie coś istniało, to by to było strasznie niefunkcjonalne.

Fakt, maszyny kroczące pracują w leśnictwie, ale u nich stopy sa do poruszania się, natomiast mają osobne ramię przeznaczone do wstępnej obróbki drzewa.

Pozatym nie wydaje mi się, żeby jakaś osoba była w stanie operować wszystkimi czteroma szuflami naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak już napisałem to nie jest fotomontaż tylko grafika komputerowa. Ale was wciągneła debata nad czymś takim???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze ucze sie grfiki komputerowej. Na razie jestem poczatkujący ale nie wydaje mi sie zeby to był fotomontaż. Cienie satroche dziwne ale zeby zrobić fotomontaż z taką dokładnościa potrzeba naprawde dużo czasu. Autor musiał by poświecic kilka miesiecy w co watpie. Moim zdaniem albo to istnieje albo zrobił to jakis holerny geniusz bo ogladałem to zdjecie pod duzymi powiekszeniami i nie ma błedów na połaczeniach ewentualnych elementów. Zrobić z kilku zdjeć jedno nie jest trudno i robi to sie bardzo szybko Jednak usunąc takie błedy jest bardzo ciezko bo trzeba cieniowac praktycznie kazdy piksel. Troche sie bawiłem programami do tego i nie chce mi sie wierzyć zeby ktoś zmontował to zdjecie ale jesli tak jest to ten kto je zrobił musiał byc zaje... grafikiem, a tacy zwykle nie maja czasu zeby sie bawic w takie zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kto to zrobił był naprawdę super. Na 100 % to fotomontaż ale na prawdę (słowo zostało usunięte). Nikt z nas by tego nigdy nie zrobił. Zgadzam się Krzysiek, grafiki tej nie zrabił żaden amator ! W 1000 % profesjonalne dzieło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to je napewno fotomontarz kazdo łyszka jes iduntycznie zmazano i kazde ramienie

jest tak samo porusciałe i co by to robiło na środku drogi albo scyna z jakigos filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...