Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

mój kolega takie coś robi T25a, najlepiej wychodzi na szosie gdy jest oblodzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu można ściągnąc drifty (czyli poslizgi ) traktorami

http://www.verkkomestari.net/~repanet/traktori%20drifting%20video.wmv

 

Wypas

nie ma czegoś takiego

Filmik jest super miałem go już wczesniej ale nie pamietam skąd. Pokazałem go mojemu znajomemu i mielismy jego zetorem w tym roku tez pokombinowac na stawie ale jakos nie było czasu bo ciagle miał wezwania na odsierzanie u-1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe przecież tak da rade każdym ciagnikiem:D:D c-360 jest w tym dobre:D na oblodzonych wirażach bokiem daje ostro:D:D A i Zetorkiem 12045 jak wyłacze przód to też ładnie bokiem idzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśmy ciągali Tir'a 10145 po śniegu w tym roku. Ojciec kiedyś 1224 wyciągał nawet Autobus PKS'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplom w tym roku zachciało sie kuligu i mój młodszy brat nie dał za wygraną no to jak im odwaliłem kulig na drodze na której było ze 30 cm sniegu + zaspy ze c-360 na rozpedzie ledwo sie przez nie przebijał, to połowe pogubiłem a ze było w nocy i snieg walił mi na tylna szybe (łańcuchy na kołach) to zatrzymałem sie dobre pół kilometra dalej zeby sprawdzic czy sie jeszcze sanek trzymają a tu niespodzianka połowy nie ma. Najlepszy był mój brachol biegł za nami jakies 700 metrów prze te zaspy:).

30 minutowy kulig na 5 i pełnym gazie i chłopaki nie mieli siły zejsc z sanek a tak własciwie to bardziej przypominali bałwany cali w sniegu. A to nie jakies szczylki tylko kolesie po 20 i wiecej lat. Od tamtej pory mnie na kulig nie namawiaja Wolą ciagac sanki za samochodem. Tylko ze zaden samochód nie przejechał by wtedy przez te droge. Na 2 dzien kumpel u-1224 2 godziny odsniezał droge o długosci 1,5 km. Widział koleiny i sie zastanawial co za idioci sie tam zapuscili. Chyba do dzis nie wie ze to moja sprawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Filmik ale Ci użytkownicy ze słabszym netem za duzo nie obejrzą.bo mi na neo sie co chwila zacinało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz napierw poczekać, żeby się wczytało, a potem oglądać. Ja nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wczytało sie i jak leci film to sie zacina jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eryko.: To nie kwestia łącza, skoro cały filmik załadowałeś i postanowiłeś go dopiero wtedy obejrzeć. To już zalezy od kompa, po pierwsze wyłącz zbędne programy. Jeśli to nic nie da, no to niestety, ale komputer masz już za słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może to niech napisze jak dodaje sie fotki na agrofoto.pl i farmphoto (tylko dokładnie co, gdzie i kiedy trzeba kliknąć). Zgóry dzieki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukas: Co do agrofoto.pl no to tam jest podany poradnik

Jeśli chodzi o FarmPhoto.com to zapraszam to przejrzenia tego tematu. Już był podawany poradnik krok po kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki nawet dobrej jakości i nie są takie „suche” jak to bywa,

ale ogólnie fajna strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wasze neo nie nadaza ze sciaganiem w czasie rzezcywistym mozna zapisac na dysku i dopiero ogladac. Powinno pojsc nawet na starych kompach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...