Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemka,

Witam wszystki, (fajne forum tylko takie troche nie poukładane),

Czy ktoś zna jakieś linki z filmami o rolnictwie, traktorach, pokazach masziny itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem byłoby, aby gdzieś, na jakimś serwerze udostępniać wszystkie możliwe fotki z imprez oraz filmiki.

 

Akurat co do zdjęć to jest strona http://www.farmphoto.com, ale jeśli chodzi o filmiki to przydałby się jakiś serwer. Moze nawet na http://www.ppr.pl.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To na co czekasz dawaj je , a niewiecie nic o jakiś linkach do filmików ?

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moge dac!!! ale gdzie je wrzucic???to jest najwiekszy problem!!!na stronie korbanków jest filmik jak bija rekord orki w 24h!!masseyem fergusonem www.korbanek.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mogoe ściągnąć tego filmu o biciu rekordu

U was się da ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te poslizgi to spoko są a najlepszy to jest koniec ten filmik z bicia rekordu(który jest niekatualny chyba ) też u mnie sie nie chce ściagnąć to chyba bład u nich na stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zeby nie bylo, dorzuce tez cos od siebie.

Link

Milego ogladania zycze Aha Eryko, jakbys mogl to przeslij mi ten filmik z rekordu bo mi tez nie dziala, tu masz maila stojan4@wp.pl Z gory dzieki.

 

Ostatnio zmieniony przez Marek Sz dnia Wto Paź 11 20:05:37 GMT, w całości zmieniany 1 raz(y). Adres strony był za długi, skróciłem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi, troche obycia z kompem i proszę oto link do filmiku o biciu rekordu świata w oraniu przez MF. Moim zdanie jest to karukatura filmiku, ponieważ trwa tylko 3 minuty bez jednej sekundy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jak orał dla mnie go nie była orka a w ogóle jak to nazawać gościu poier..lał jak szalony w bruzdzie nawet nie jechał bo nie mógł trafić a jak zastartował tak samo zakużył jak mój sąsiad gdy orze 360 3 skibami na naprawdę głęboko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzieliście jak orał dla mnie go nie była orka a w ogóle jak to nazawać gościu poier..lał jak szalony w bruzdzie nawet nie jechał bo nie mógł trafić a jak zastartował tak samo zakużył jak mój sąsiad gdy orze 360 3 skibami na naprawdę głęboko

 

Moj sąsiad dzis orał na 1 skibe swoim 360 i dymił jak cholera bo chyba jezdzil na trójce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakbym tez oral 10 raz w tym samym piasku to do mojego 912 spokojnie obrotówkę na 5 skib bym zalozyl

zdaje mi sie ze ten caly rekord to polegal na mozliwie plytkim oraniu tego pola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jezeli chcecie filmik luknijcie na strone case http://www.caseih.comdalej mozecie na stronie amazone sa filmik stare i nowe http://www.amazone.de massey ma filmiki o swoich traktorach wczesniej na googlach znalazlem filmiki o kombajnach w akcji (new holland,john deere, case, i claas) maja one do 3MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szczerze mówiąc to niektórzy robia głębiej podorywke!!! zresztą widać to między innymi po opuszkach które wiszą w powietrzu:P to poprostu przeżucanie kurzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...