Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty chcesz od Władka co! Władek ma hamulec ręczny na dwa koła a nie jak c 330 na jedno! dlatego nim jest gorzej zrobić takie fiku miku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ośmieszasz się. Piszesz coś, o czym nie wiesz.

Ręczny na jedno to C-330 ma tylko jak są rozłączone pedały, ale przeważnie są dwa połączone, czyli ręczny działa na dwa koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie "fiku miku" najlepiej robi sie na rozpiętych hamulcach i wcale ręczny nie jest potrzebny żeby ciągnikiem to zrobić, samochodem to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to się zgadza, w tym przypadku (ciągnik) ręczny jest niewskazany. Z resztą w ciągnikiem można robić ewolucje bez hamulców, strasznie szybko przecież traci przyczepność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc Władek nie ma się czym wstydzić i też w zime wam podeśle taki filmik z Władkiem w tle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@luki21: A co, pewnie zazdrościsz? Mam rację?

Nie możesz tak swoim "władkiem"?

Nie jestem kretynem zeby robić takie rzeczy a co gorsza jeszcze je nagrywać!!!

A co do tego pojazdu który sie tam toczy to musi być niezle dotarty bo zbiera sie jak ............jakby conajmniej robił na 6 biegu... PuF puF PuF puf co to ma być wolne zarty........buaaaaaaahahahahaha niech sobie podwórko piaskiem posypie moze lepiej bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki21

Mało wiesz o C-330 i chyba nie obejrzałeś dokładnie tego filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu Izydor uważasz że Luki21 mało wie o c330? Przecież napisał to co z tego filmiku można wywnioskować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że ty również nie obejrzałeś tego filmu dokładnie. Ten ciapek się dusił ponieważ był na wysokim biegu 5, 6. A po drugie to koleś po nawrocie miał zablokowany jeden z hamulców. Podczas nawrotu kiedy traktor już się obrócił i stoi w miejscu - czyli rusza z wysokiego biegu to zawsze będzie się dusił. Zresztą nie wymagajcie za wiele od C-330 to przecież nie stu konny traktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ciągniczek c330 nie jest ok, i dusi się. A co do koła to drugie mu się kreciło, dlatego jak byłby dobry to puf puf by nie robił i po spuszczeniu z hamulca obrucił by kołami i wystartował( w końcu robił to na śniegu, a rzekł bym na lodzie), a od ciągnika 100konego wymagał bym jeszcze wiecej niż od tego ciapka Skończmy ten temat z c330 bo jest to mniej warte od naszej dyskusji!!!

 

A inni mnie zaskakują bo jak można tak się zarypać! http://www.agrofoto.pl/gallery/display-image-album-48-pos-51.html

Jak by wcześniej nie mógł dać spokój, i odczepiś pług! A wy co o tym sądzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak myśle jezeli by oczepił pług nie wpier..... by się tak a z resztą to nie są jeszcze takie duze plugi zeby miec problem z ponownym zaczepieniem , ja swoje ,,trójki" ,,krone" rozładowałem z przyczepy samochodowej w 3 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem wcześniej ten teledysk na agrofoto.pl i zdaje mi sie ze ruskie to to nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre to teledysk wśród ciągników JD.

Te ruskie to mają pomysły [/quoteRuskie-tak, a Polska to jeden ze stanów w USA he, he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre to teledysk wśród ciągników JD.

Te ruskie to mają pomysły [/quoteRuskie-tak, a Polska to jeden ze stanów w USA he, he

 

 

Sory ale z tymi ruskimi cos mi się popier.....liło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie chcialbym zobaczyc jakies fajne zdjecia fajnego zagonowego pluga do ursusa 1014 najlepiej zawwieszany i milo by bylo gdyby to byla piatka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak sie oglada te filmy na google video bo ja cos je nie moge włączyc prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...