Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie że piszecie co jak i kiedy jaki program. a mam pytanko andrzej o której mam na ten polsat polowac z pilotem na ten program o ciągnikach??? thanks za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to mi sie podoba na tym forum-krótkie pytanie, natychmiastowa odp.-- no i kurde tak ma być w Panowie w każdym temacie!! Dzięki pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MarcinC-360: mam dziwne wrażenie, że ktoś już to dawał, przynajmniej ja to już oglądałem,a moje źródło wszystkich filmików, które obejrzałem to właśnie to forum.

Poza tym, gdzie pierwsza część?!?! Z tego co pamiętam, to jest już druga część, jak oni się zawrócili.

Widać, wtedy w miarę dobre zgranie dwóch traktorzystów przy nawracaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może było,ale dawno,niepamiętam,ale jak to zobaczyłem,to pomyślałem,żeby wrzucić na forum bo to niezłe jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już dawno było dawane na forum oglądałem to już z 10 razy no co chłopaki po prostu podorywke głębszą robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, ze ta orka jest głwnie robiona dla potrzeb filmu, bo w rzeczywistości to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, ze ta orka jest głwnie robiona dla potrzeb filmu, bo w rzeczywistości to nie ma sensu.

 

Nie wiem czy do filmu bo to jest specialny pług. Nie robili by pługa żeby nagrać kilka sekund filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, źle się wysłowiłem. Miałem na myśli, że fajnie jest zobaczyć taki filmik, ale w rzeczywistości orka tym pługiem nie jest opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że to obrotówka bo jak by to był zagonowy to jak by bruzde takim wyorał to by wyszedł rów na polu

 

Nie wiem pod co tak ożo ale tako orke nie wykonuje się co roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że taka orka ma na celu mniej więcej to samo, co głęboszowanie. Ale oczywiście mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobny albo taki sam pług widzialem na ostatniej polagrze niestety akurat nie bylo nikogo zeby sie spytac po co komu takie bydle teraz juz wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezła. mapisali ze nie jest potrzebna duża moc ale ten ciągnik ponad 100 KM chhyba ma ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"może pracować z ciągnikami małej mocy" dla niektorych ciągnik malej mocy ma ponad 100 koników Nie widzi mi się np. praca 60 z tą maszyną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej maszyny moc potrzeba jest tylko do napędu przez WOM ciągnij jej nie ciągnie czasami musi nawet hamować wiem coś o ty bo sąsiad taką samą tylko że węższą sciągnął z niemiec i daje ona rade ale potem ręke w ziemie można do łokcia wsadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...