Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę histori tu. Bardzo ładny filmik trochę mało o trzaktorach i firmir ale trzeba przyznać że sie postarali, zwłaszcza motto na poczatku filmu. jezeli kogoś to interesuej to w byłych budynkach URSUSA odbywa się "Taniec z Gwiazdami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś link do strony z filmem o przedsiebiorstwie Romanowscy??

możliwe ze już kiedyś ten link pojawił sie na tym forum ale nie mam teraz czasu zeby przeglądac wszystkie posty z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym rusku to chyba najpierw zapala sie maly silnik spalinowy ktory rozpala duzy??

 

Dokładnie,tylko,że ten mały silnik spalinowy to silnik benzynowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu rosesłałem tę stronę po znajomych... Wszyscy mówili: "strach trochę..." Te zdjęcia powinny być na bilboardach zamiast czarnych punktów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanko co to ma do rolnictwa ??

A z innej strony to takie obrazki to każdemu z robiących prawojazdy powini wpajać . W wakacje moj znajomy wyglądał tak jak na tych zdjęciach też były fotki w necie i w jednym wypadku zgineło 6 osób w sumie przez jego kolege "MŁODY WILK" + "BMW"(nie żebym miał cś do tej marki )+ "brak wyobraźni = smierć niewinnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i nie ma nic do rolnictwa ale moze komus to pomoze zrozumiec jak moze skonczyc, a propos ja robie prawko..... tzn. czekam na egzamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych fotek to jacyś popierdzieleni kierowcy powinni popatrzeć i pomyśleć ze mogą nie tylko siebie zabić ale i jakąś szczęśliwą rodzine

kazdy z nas może trafić na czuba i musimy być czujni na drodze a najlepiej mieć oczy wkoło głowy. według mnie to należy o takich rzeczach przypominać bo nie możemy o nich zapominać (co się zdarz i pokaże te foty kumplom żeby nie zapomnieli że kierownica to nie żart ). ale życze wam wszystkim szerokości i powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...