Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

Film zadymił jak lokomotywa. Ale ten traktor pasował by do wykurzania kretów jak napisał jeden z kolegów w innym temacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje jakis stron z ofertami nowych ciagnikow wraz z cenami, jezeli takie znacie to prosilbym o linki, z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja kolejna produkcja --->->> film <<-<--- zapraszam oceniajcie.

bardzo ładna odnowa sprzetu i jak patrze po dacie to szybko ci to sżło, ale chyba w przyczepie masz zaczep krzywy czy to tylko wygląda na krzywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę krzywy jest

ale tak jest dobrze pasuje dobrze do ciągnika itp i snopki można na niego połozyć i nie spadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie może tą stronę gdzie są wszystkie modele kombajnów i ciągników z wypisanymi danymi??? Bo za chiny nie mogę jej znaleźć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem sie prawie na fendta 312lsa 1991 rok i mam pytanie. po prawej stronie przy kierownicy znajduje sie wajcha to są jakieś półbiegi w sensie tak jakby zółw zając i mam pytanie czy można zmieniać to pod obciążeniem to znaczy bez sprzęgła czy jak?? Jest na tym taki czerwony guziczek do czego on służy?? Powiedzcie jak to jest.... jak go naciskam coś cyka i jakby światła przygasają o co wogóle w tym chodzi nie chciałem próbować zmieniania biegów w ten sposób bez sprzęgła??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaje..fajny filmik uwielbiam takie klimaty jak warzywka jak wiecie gdzie cos takiego lub coś innego zwiazane z warzywami jest w necie prosze o linkacze:) obojetnie czy youtube albo rapidshare no cokolwiek bede bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mala prosbe do was szanowni uzytkownicy forum ppr a mianowice mi chodzi o prezentacje zwiazana z rolnictwem, wiec jezeli ktos taka posiada to prosilbym o nia bo ja sam nie mam wystarczajaco duzo materialow i nie mam konkretnego pomyslu, jezeli nie macie prezentacji gotowej to prosilbym chociaz o jakis temat i materialy, z goru dziekuje i zycze wesolych swiat i urodzajnego roku 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o czym ma być ta prezentacja, w jakim celu robiona?? bo rolnictwo to troche rozległy temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to o rolnictwie a glownie o ciagnikach ale nie wiem jakich moze o najwiekszych na swiecie ale nie mam materialow tak wiec prosilbym o jakies materily lub informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...