Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to jak 60 na ręcznym się złamać

Muszę pogratulować, oglądając filmiki o C-330 widzisz C-360, brawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie ma to jak 60 na ręcznym się złamać

Muszę pogratulować, oglądając filmiki o C-330 widzisz C-360, brawa

hehe jak już posta walnołem to się zorientowałem że to 60-tka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widać że już przyzwyczajony do takich akcji spokojny nie wpadł w panike

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brat naszą 55 raz jak ciągną po polu 2 przyczepy z belami też tak jechał na 2 kołach i ten ryk(była wtedy sama rura 60 i kolektor większy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedys Ursus rzadzil w skandynawii ale teraz Valtr robi swoje, ale ursusy i tak sa niezawodne. Znajomy ktory pojechal do norwegii mowil mi ze pracowal u faceta ktory mial 80ha lak i 50sztuk bydla dojnego i wszystko obrabial ursusami, aby podchodzil a one na dotyk palily w najwiekszy mroz, i niech mi nikt nie wmawia ze ursusy sa do dupy , bo juz sie z takimi komentarzami spotkalem, a wiadomo ze kto nie bedzie dbac to tez nie bedzie nic mial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
, a wiadomo ze kto nie bedzie dbac to tez nie bedzie nic mial

masz rację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedys Ursus rzadzil w skandynawii ale teraz Valtr robi swoje, ale ursusy i tak sa niezawodne. Znajomy ktory pojechal do norwegii mowil mi ze pracowal u faceta ktory mial 80ha lak i 50sztuk bydla dojnego i wszystko obrabial ursusami, aby podchodzil a one na dotyk palily w najwiekszy mroz, i niech mi nikt nie wmawia ze ursusy sa do dupy , bo juz sie z takimi komentarzami spotkalem, a wiadomo ze kto nie bedzie dbac to tez nie bedzie nic mial

Te starsze ursusy 902 912 914 itp to sie z toba zgodze. ale nie te nowe koguty to sa omykacze wysoko obrotowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi