Skocz do zawartości
Gość Balcerowski

Fotki i Filmy o rolnictwie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

A czy ktoś z was nie ma filmiku z jakimś fortschrittem zt 323a , zt 303 lub kirowcem k 700a Albo z jakomś maszynom fortschritt takom jak T-088 Jakimś kombajnem?

Jak ktoś coś takiego ma i byłby w stanie zegrać to na płytke i przesłaś mi pocztom to prosze o kontakt.

GG 3140395

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

noo ciekawe fotki.dobrze zdjecia porobione są.tapety tez fajne.szkoda ze filmiki tylko 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałeś te 4 kombajny jak koszą w dali góry super krajobraz ciekawe ile mają hektarów pewnie sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:D HEY ......zapraszam wszystkich na ogolnoswiatowa stronke o maszynach rolniczych , znajduja sie tam nasze Bizon-y ,Ursus-y.Jest tam cala masa zdjec .

adres stronki to www.farmphoto.com

Bardzo bym prosil takze o podeslanie mi zdjec kombajnow Bizon. Obiecuje ze znajda sie one wlasnie na tej stronce .

Dzieki (moj nr GG to 7379004)

Ja mogę podesłać fotki Ursusów w czasie pracy, mogą być??

Ale jak coś to chyba na e-mail. A tak wogóle to jak się tam zarejestrować??

MATEUSZ, skorzystaj z tego linku.

TAK JEST..........MUSISZ SKORZYSTAC Z TEGO LINKU CO PODAL MATEUSZ....JAK SIE ZALOGUJESZ TO BEDZIESZ MOGL PODSYLAC ZDJECIA .

Ok już jestem zarejestrowany, i teraz tylko muszę się nauczyć wstawiać zdjęcia.

Jak pierwszy raz odkryłem ta stronę to ucieszyłem się że jest paru zapaleńców w Polsce co mają fisia na punkcie Techniki Rolniczej

TAK JEST..........MUSISZ SKORZYSTAC Z TEGO LINKU CO PODAL MATEUSZ....JAK SIE ZALOGUJESZ TO BEDZIESZ MOGL PODSYLAC ZDJECIA .

Mala poprawka, z tego linku co podal Marek Sz, a nie MATEUSZ

Jak pierwszy raz odkryłem ta stronę to ucieszyłem się że jest paru zapaleńców w Polsce co mają fisia na punkcie Techniki Rolniczej Very Happy:D

Możesz mnie również do nich doliczyć.

Sori ale zadam głupie pytanie , jak sie pisze komentarze pod zdjęciami lub jak się wstawia zdjęcia
OK OK zaraz wytlumacze to .....jesli jestes zalogowany do www.farmphoto.com to wchodzisz na kategorie ' Machinery&Equip. pozniej na kategorie Tractors i tam szukasz alfabetycznie Ursus albo jak kombajny to klikasz HARVESTERS pozniej GRAIN (zbozowe ) i tam " Bizon " szukasz . A co do dodawania fotek no to jesli jestes na interesujacej cie kategorii to masz wyswietlone zdjecia a pod nimi pisze ADD A NEW POST TO THIS SECTION .To wlasnie klikasz i pozniej to juz latwo

Wrazie co moge cos podpowiedziec .

Narka

A jakoś nie mogę dodać tego zdjęcia:(
MM bo moze dlatego ze zdjecie jest za duzych rozmiarow .....moze byc jakos chyba 1 MB najwiecej . Powiedz mi w jakim punkcie jestes.
Czy mogę komuś przesłać na E-maila zdjęcia a potem on może je wkleić na farmphoto z podpisem: Zdjęcie wykonał Mateusz Rogowski??
Zaden problem, jak chcesz to podrzuc je na stojan4@wp.pl
Ok Kaher, zdjęcia już ci wysłałem. Jes to Ursus 1604, zdjęcie wykonane u mojego wujka. Jedynym mankamentem tych zdjęć jest to t że ma ściągniętom blachę z przodu nad obciążnikami, poniweaż strasznie się grzał przy Agregacie Uprawowym Biernym typu LECH firmy EXPOM. Po niedzieli będą nowe foty z tego gospaodarstwa i z Agro Show.

Pozdrawiam Mateusz

Hej , podeslijcie zdjecia naszych poczciwych Bizonow
Dobra Mateusz wszystkie zdjecia sa juz na forum. Tutaj link do nich http://www.farmphoto.com/photography/message.asp?mid=211036
Fajnie ze wogole taka stronka istnieje

Tematy połączone bo i tak wszyscy tutaj podawali linki do zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szukam fotek i opisów pługa Fortschritt B550 jeśli ktos coś ma to niech da link albo do jakiegoś innego niedrogiego ktury nadał by sie do K 700
Jaką ten pług ma szerokosć??
Może pociągne go moją c-360... Nie no lol żartuje sobie chłopaki żeby nie było zaraz znów że oli to ten co ciągnie swoją c-360 35 skib obrotowy na szerokosc 0.5 km
Po sasiedzku mam były PGR i kiedyś tam mieli ten pług plus kolczatki za nim i targali go K700 ale tylko 2 lata. Kierowca który tym jeździł to kloł na ten zastaw jak szewc. Jak było such to jeszcze szło a jak popadało to była lambaba wszystko tańczyło a co najdziwniejsze to mówił że nie jechał w bruździe tylko obok.
To jest fotomontaż.
To jest fotomontaż.

Zakładam się że nie. To to nic Widziałem jak koleś pobijał rekord świata w tych sztuczkach CIĄGNIKIEM SIODŁOWYM Z NACZEPĄ. O ile mnie pamięć nie zawodnoł jakieś 120m.

potrzebuje jakieś fotki na temat maszyn i rolnictwa do galeri na nowym portalu rolniczym jak macie coś to dajcie linki
www.farmphoto.com
na www.agroabc.pl w galeri są fotki z Agro Show jesli macie coś ciekawego z tej imprezy to przeslijcie na adres strony
spoko fotosy, kolega gdzies mial takie śmieszne, gdzie coś jest zatopione, przewrucone itp..
szukam fotek new hollanda td 70 d.Jak ktoś wie to prosze o strone
LINK

to są firmowe fotki nh

A macie jakieś swoje fotki które sami robiliście??

Szukam fotek Pronara 82SA II. -wygląd kabiny w środku.
Ma ktoś zdjęcia ursusa 1934, 1634 i 1234.

P.S. Najlepiej w kabinie

Może to głupie pytanie, ale gdzie zamieścic fotki tak żeby wszyscy mogli je oglądać???
http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=866&postdays=0&postorder=desc&start=15

ale jak zrobić żeby to wyglądało tak jak tam wyżej : )

http://www.badongo.com/pic.php?file=traktor__2006-01-01_pronar.jpg

To prawdopodobnie fotka pronara, ale jaki typ to nie wiem......mój syn robił

/edit

http://www.badongo.com/pic.php?file=traktor2__2006-01-01_6.jpg

tu nastepna, ale też nie wiem jaki typ.....Mam więcej ale z uploadem jest problem. Mam też fotki kombajnu pronar - polecam dla amatorów mocnych wrażeń

macie tu zestaw linków do zdjęć rożnych stron o traktorach po angilesku.

duzo fotek traktorów.Polecam

http://www.tractorlinks.com/

/edit

mam nadzieję że lubicie stare traktory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ooo dobrze ze połaczyłes te dwa tematu. myslalem o tym dzisiaj i miałem Ci napisac.

/edit

Widziałeś te 4 kombajny jak koszą w dali góry super krajobraz ciekawe ile mają hektarów pewnie sporo.

no widzałem fajnie to wyglada.albo jak jada po drodze tez dobre zdjecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ooo dobrze ze połaczyłes te dwa tematu. myslalem o tym dzisiaj i miałem Ci napisac.

Nawet nie tyle co dwa, a trzy. Dwa o fotkach tematy osobne były oraz ten temat o filmach, do którego właśnie dołączyłem treści tamtych dwóch tematów, jako że było z tym najmniej problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

hej ma ktos może fotki albo jakis filmik z ursusem 5714 głównie chodzi o wnetrze ale wszystkie są mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie sprawiłem sobie cyfrówke więc jak ktos chce jakieś fotki to pisać... moge porobić:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja znalazłem ciekawą stronkę -Czeską WWW.FARMWEB.CZ polecam

Przejrzałem fotki i filmy z tej stronki czeskiej farmweb i dochodzę do wniosku ze oni maja jakieś kompleksy --- stawiam na małego penisa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no na przykład heniu stokłosa mógłby coś nakrecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni nie mają kompleksów... po prostu jak mają mieć 2 małe ciagniki i sie nimi bawić to wolą jeden wielki który robi ronbote za dwa, czasem nawet szybciej i na dodatek jeden człowkiek mnie do pracy potrzebne... Przez takie myślenie że to kompleksy to u nas jest mało takich ciągników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oni nie mają kompleksów... po prostu jak mają mieć 2 małe ciagniki i sie nimi bawić to wolą jeden wielki który robi ronbote za dwa, czasem nawet szybciej i na dodatek jeden człowkiek mnie do pracy potrzebne... Przez takie myślenie że to kompleksy to u nas jest mało takich ciągników

rozwiń mysl bo nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak tylko w czechach sa calkiem inne gospodarstwa nie tak male jak u nas

u nas jak sie mówi ze ma sie duze gospodrstwo ok 100 ha to oni sie smieja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bo u nich były przed 1990 spółdzielnie czy tam coś, a gospodarstw indywidualnych praktycznie nie było. A u nas jest odwrotnie tych ostatni jest sporo a średnia wielkość gospodarstwa u nas to koło 8 ha.

Hans z tym kompleksem to trafiłeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi