Skocz do zawartości
awe

Ciągnik Kubota

Rekomendowane odpowiedzi

decyduje sie na kubote poniewaz znam jednego goscia co ma ten ciagnik juz 3 lata. nic w nim nie robil oprocz przegladow. sasiad ma df, nie moze juz na niego patrzec, taki jest rewelacyjny. wiecznie problemy. kubota przebije wiekszosc marek w Polsce, to tylko kwestia czasu.

 

Słuchaj kolego a pamietasz jaki model ma ten twój sąsiad dokładnie?????

Z góry ci dziekuje

a to nie jest powiedziane ze wszystkie Kuboty sa takie rewelacyjne, w koncy to tylko maszyna...

 

Ja tego nie napisałem czytaj uważnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wuja posiada Kubote rocznik tego ciagnika to 2007 o mocy 62km. Ciagnik ten wzpółpracuje z ładowaczem czołowym firmy stoll.Kupiony buł w agromix rojeczyn oraz wyceniony z tym ładowaczem na 145tys zł. Pracowałem tym ciagnikem kilka dni i powiem ze do ładowacza absolutnie sie nie nadaje(co 2 miesiace serwis robi łozyska lub tryby w przednim napedzie) Jesli ktos posiada łaki to ciagnik wsam raz do koszenia przegrabiania. kabina komfortowa wszystko w niej jest pod reka.Kubota ma bardzo dobry silnik i skret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile mtg ma ta kubota ze tak w niej przedni naped siada jakie ladunki przenosi ladowaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to moze może będzie Kubota 108s na zniwa.. Zobaczymy co to za sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pójdzie to moze może będzie Kubota 108s na zniwa.. Zobaczymy co to za sprzęt.

 

Don_Legato, jak Ci się sprawdziła ta Kubota w czasie żniw? miałeś okazję ją przetestować?

 

Chciałby poznać wszystkie opinie na temat nowych modeli ciągników Kubota: M6040, M7040, M8540, M9540 oraz M108S.

 

Szczególnie interesują mnie te dwa największe warianty - 99 konny M9540 oraz 108 konny M108S. Oczywiście użytkowników mniejszych modeli też proszę o wypowiedź, szczególnie w kwestii jakości i niezawodności tych maszyn.

 

Niedługo będę wybierał ciągnik, a podobno te Kuboty przyjeżdżają w całości z Japonii (nie licząc kół, TUZu, fotela i jakiś detali). Ciekawe, czy ich jakość jest porównywalna z japońskimi autami?

 

Jeżeli użytkujecie traktory Kubota lub mieliście z nimi styczność, chętnie poznam wasze zdanie na temat tych produktów.

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawdza, uzytkuje ją na stałe od zniw i jednym słowem co japonczyk to japończyk, małe zuzycie paliwa, cichy, zwrotny, no i ta klima..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zostałem szczęśliwym posiadaczem KUBOTY ME9000 w zeszły piątek(17.10)na razie wszystko ok pyka sobie-docierając się zobaczymy co się będzie działo dalej...

Pozdrawiam Wszystkich Posiadaczów tej marki dobry zrobilismi zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Minęło 50Mtg był Serwis zmienili oleje łącznie około 80litrów 2 filtry hydrauliczne 1 olejowy i zapłaciłem 1530 zł bez robocizny(dla mnie gratis).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj GDYNIA JASIU!

 

Gratulacje! nie będziesz rzałował. Masz prawie taki sam jak mój ME8200. Nie mam z nim żadnych problemów!! Ciekawe jak ten nowe modele co weszły teraz m8540 i m9540. Ktoś może już ma? niech napisze jak się sprawdza i ile pali.

 

Pozdrawiam użytkowników Kuboty!!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w przyszłości gdy będe zmieniać ciągniki, to jak pomocniczy będzie używana 2, 3-letnia Kubota ME 8200 lub M7040 ew. M8540 do ładowacza super ciągnik.

Przegląd normalnie oscyluje w granicach 2000zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubota w Polsce i w Niemczech prowadzą mimo wszystko inną politykę.

Kubota w Niemczech jest bardziej stabilna, Kubota Polska natomiast jeszcze wyszukuje odpowiednich dostawców części zamiennych do swoich ciągników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem dzis kuboty na pokazach. zrobily na mnie srednie wrazenie. i ta cena... diler zaoferowal mi za 88 konny ciagnik 143tys netto. to tylko 2 tys mniej od john deera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogladalem dzis kuboty na pokazach. zrobily na mnie srednie wrazenie. i ta cena... diler zaoferowal mi za 88 konny ciagnik 143tys netto. to tylko 2 tys mniej od john deera.
żółdki zwarjowali ! WOJTEK24 biesz markowy {kasa} albo tą proximke co pisałeś bo to za te pieniądze dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogladalem dzis kuboty na pokazach. zrobily na mnie srednie wrazenie. i ta cena... diler zaoferowal mi za 88 konny ciagnik 143tys netto. to tylko 2 tys mniej od john deera.
żółdki zwarjowali ! WOJTEK24 biesz markowy {kasa} albo tą proximke co pisałeś bo to za te pieniądze dobry wybór.

 

Tak Tak Proxime i cysterne z tyłu z ropą, Tylko za to co masz w Kubocie to do Zetora musisz jeszcze troszkę pieniążków dołożyć,A JD no wiesz pracowałem na tych ciągnikach trochę żadna Rewelka, ciągnik dla bogatego Rolnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogladalem dzis kuboty na pokazach. zrobily na mnie srednie wrazenie. i ta cena... diler zaoferowal mi za 88 konny ciagnik 143tys netto. to tylko 2 tys mniej od john deera.
żółdki zwarjowali ! WOJTEK24 biesz markowy {kasa} albo tą proximke co pisałeś bo to za te pieniądze dobry wybór.

 

Tak Tak Proxime i cysterne z tyłu z ropą, Tylko za to co masz w Kubocie to do Zetora musisz jeszcze troszkę pieniążków dołożyć,A JD no wiesz pracowałem na tych ciągnikach trochę żadna Rewelka, ciągnik dla bogatego Rolnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze że zetory mało palą , nie namawiam do zakupu JD ale nie pisz że to kiepski kraktor , jesli chdzi o wybór to pomocny może być ranking DLG , jest wiele ciągników i wybór należy pszemyśleć a nie sugerować się bajerami , tu chodzi o traktor do pracy a nie na pokaz , codo spalania to są marki oszczędne z Europy a one są zprawdzone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie twierdze że zetory mało palą , nie namawiam do zakupu JD ale nie pisz że to kiepski kraktor , jesli chdzi o wybór to pomocny może być ranking DLG , jest wiele ciągników i wybór należy pszemyśleć a nie sugerować się bajerami , tu chodzi o traktor do pracy a nie na pokaz , codo spalania to są marki oszczędne z Europy a one są zprawdzone .

 

Czy ja piszę po Japońsku?Przecierz nie twierdze że Zetor czy JD jest"kiepskim"Traktorem a z Rankingami daj sobie spokój trzeba w taki ciągnik usiąść,zobaczyć,przetestować a nie czytać farmazony bo ktoś kogoś podpłacił lepiej i trzeba coś dobrego napisać o danej marce:Ja też myślałem o Zetorze,Pronarze,Farmerze nawet Belarus oraz innych składakach ale padło na Kubote jak zapewne wiesz Me9000 w której niema jak ty twierdzisz"BAJERÓW"Bo nigdy w niej nie siedziałeś a w tym modelu jest wszystko to czego Rolnik Potrzebuje w ciągniku takiej mocy,fakt może ma małą kabine i troche jest lekki bo około3.5tony ale nie ma w nim żadnej elektroniki to jest ważne,wszystko jest włanczane mechanicznie i to jest duży Plus.

Widziałem tą reklamówke Zetora z linii produkcyjnej przecież ta konstrukcja silnika sie nie zmieniła od kilkunastu lat tylko mu dołożyli więcej osprzętu do udzwignięcia i w kółko pokazują działanie Rewersu-troszkę to śmieszne ale przestaje sie już czepiać.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko nie chodzi o kłtnie , to prawda że zetor cię nie zmienia {szczycą się tym że jest ich} a kto stoi ten się cofie, kubotą nie jeździłem , co do DLG {niemieckie towarzystwo rolnicze} to robią ankiety nietylko w niemczech , my Polacy nie lubimy Niemców ale wiemy że maszyny mają najlepsze i z tej ankiety warto skożystać ,co do 143tys.netto za 88KM to moim zdaniem w tej marce przesada !!! skoro masz taki traktor i Ci odpowiada to wszystko gra

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie robilem sobie prowizoryczne obliczenia co do spalania.u mnie nowy ciagnik bedzie pracowal ok 300-350mtg.do kazdego trzeba troche ropy wlac. licze na roznice rzedu niech 3 litrow na mtg. to jest ok 1000 litrow ropy niech po 4 zl za litr wychodzi ok 4000zl. zetor jest 50000tys tanszy od kuboty. to ok zostaje na ponad 10 lat pracy.a kto wie co bedzie za 10 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 10 lat to niewjadomo czy ujedziemy do tego czasu , jak oszczędny to zwykle drogi np. : valera,mf a zetor to jak na cene jest niezłym wyborem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada traktorek Kubota b 1600 ?? poszukuje użytkowników ponieważ mam pytania związane z tym ciągniczkiem. Prosze pisać na gadu gadu 6814066

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. użytkownicy ciągników KUBOTA piszcie o nich, może ma ktoś M7040 ew. M8540 , jak wygląda dostępność części zamiennych po gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kubotke7040 jak masz jakies pytania pisz na priv co do czesci nic nie pomoge ciagniczek jest jeszcze na gwarancji przepracowal 200mth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...