Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

Z czym ma rację? Parę dni temu pisal że od pisania na forum cena nie wzrośnie i pisał o 5 zł gdzie na dzień dzisiejszy 5.8 bez problemu. Pisze co chce i czasem uda mu się wstrzelić. Opiera ceny tylko o wstawy na swojej wylęgarni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódzkie dobrze płaci a wielkopolskie tym bardziej. Juz się zapisują na kolejne zdanie bo koniec lutego/marzec widzą braki, a wstawienia przez PG dopiero ruszą w połowie lutego jeśli dobrze pójdzie. Ceny rolnicze nie oddają rzeczywistości, powiedz że kury nie oddasz to trzech w kolejce już czeka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medox cena rosnie co tak cicho nagle, dzisiaj bylem w agencji o rejestracji,odeslali mnie, system nie dziala pytam sie co dalej mam zrobic pani nie wie co dalej smichu warte to wszystko i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zaczyna brakować kurczaka ponieważ nie wszyscy wstawiali przed świętami a to akurat zaczyna się ten okres. Cena przez 2 tygodnie powinna być , zobaczymy co dalej. Słyszałem że niektóre firmy już podnoszą ceny paszy, ponieważ śruta sojowa zdrożała o 400 zł na tonie. Może ktoś potwierdzić info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śruta szczyty ma już za sobą, większy problem jest z dostępnoscią argentyńskiej, wg moich informacji od lutego powinna cena dołować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiłem że od końca stycznia nie będzie kur przez 3tyg to co mam się odzywać więcej. Jak w 8 przypadkach na 10 będzie trafiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kakakura napisał:

Moim zdaniem zaczyna brakować kurczaka ponieważ nie wszyscy wstawiali przed świętami a to akurat zaczyna się ten okres. Cena przez 2 tygodnie powinna być , zobaczymy co dalej. Słyszałem że niektóre firmy już podnoszą ceny paszy, ponieważ śruta sojowa zdrożała o 400 zł na tonie. Może ktoś potwierdzić info?

Wczoraj negocjowalem cene paszy ze wzgledu na dołujące ceny zboża, nic z tego sruta drożeje nic nie utargowalem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kakakura napisał:

Moim zdaniem zaczyna brakować kurczaka ponieważ nie wszyscy wstawiali przed świętami a to akurat zaczyna się ten okres. Cena przez 2 tygodnie powinna być , zobaczymy co dalej. Słyszałem że niektóre firmy już podnoszą ceny paszy, ponieważ śruta sojowa zdrożała o 400 zł na tonie. Może ktoś potwierdzić info?

Dokładnie tak. I ci wszyscy się przesunęli o miesiąc , stąd od tygodnia idą kosmiczne wstawienia i potrwają jeszcze z 2tyg. I stąd też teraz żywca będzie zero, ale jeszcze pytanie ile będzie tuszki z ukrainy

Edytowane przez Krachmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy bardzo ciekawą sytuację na rynku . Za Kurczaki ze stref  płaca w granicach 5.5net A poza strefami potrafią przebić 6.10nett. Ubojnie dzwonią i szukają z tekstami , że przebiją cenę ubojni nawet o 20gr  z którą współpracuje,  byle tylko dostać towar! Ciekawe co będzie w nowym tygodniu. Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich cen !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś blokada z ukrainy połowa przyszłego tygodnia ceny mogą być juz 6.5 net tak ubojnie między sobą się przebijają i twierdzą. Czas pokaże a póki co to koszta są na poziomie 5.8 .kto nie zarobił latem a chce zima to po dwóch wstawieniach straty nie do odrobienia no chyba że za pasze nie zapłaci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej blokady, po prostu nie ma żywca bo wszyscy którzy mieli obsadzić końcem roku czy początkiem stycznia wystraszyli się niskich cen i przesunęli się na koniec stycznia, noi generalnie wszyscy stwierdzili że już nigdy nie będą mieć żywca na Swięta, jak zawsze wszyscy doszli do tego samego wniosku naraz 🙂 Czyli w tym roku na Święta żywca będzie zero i znów się zdziwią że cena będzie na Święta a nie będzie po Świętach , hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medi udajesz że nie wiesz dlaczego czy z wygodnego fotela łatwo się mówi? Bo zakładam że bardzo dobrze wiesz jak dni ubojowe w święta przypadają. I nie ma tu żadnych innych dziwnych teorii oprócz tego że połowa nie będzie biła bo nie będzie komu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wipasz Robi wszystko żeby ich słudzy na umowach stali się ich prywatnymi niewolnikami i zapieprzali na kurnikach które od nich przejęli do końca życia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na poniedziałek wielkopolska/łódzkie 5.9-6net.

Pytanie z innej beczki, widzieliście nowe druki zgłoszenia zasiedlenia obiektu do piw? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JozekPan napisał:

Cena na poniedziałek wielkopolska/łódzkie 5.9-6net.

Pytanie z innej beczki, widzieliście nowe druki zgłoszenia zasiedlenia obiektu do piw? 

Nie A coś się zmieniło znowu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, JozekPan napisał:

Cena na poniedziałek wielkopolska/łódzkie 5.9-6net.

Pytanie z innej beczki, widzieliście nowe druki zgłoszenia zasiedlenia obiektu do piw? 

Ja też jeszcze nie widziałem mógłbyś opowiedzieć co jest w nim takiego strasznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...