Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

To powiat Działdowo nie Żuromin . To już drugie ognisko w tym powiecie i coraz bliżej Żuromina ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne, tj. 43. ognisko grypy ptaków, stwierdzono 09.02.2023 r. w gospodarstwie komercyjnym w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie nowomiejskim, w gminie Grodziczno, w miejscowości Mroczenko. W gospodarstwie tym utrzymywano 16 140 kaczek rzeźnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu, w ramach realizacji porozumienia w sprawie azotu, rząd flamandzki zatwierdził program, w ramach którego fermy trzody chlewnej mogą zakończyć działalność wcześniej i dobrowolnie przystąpić do (częściowego) programu zaprzestania produkcji autorstwa rządu flamandzkiego. Konkretnie dotyczyło to gospodarstw o wysokim wpływie azotu na otaczającą przyrodę

 

Ktoś ma tu plan na produkcję żywności poza UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem 2lata temu wchodzić w robaki, kury to już tylko dla debili i żadnych pieniędzy z tego nie będzie.

Według "Rzeczpospolitej" wartość rynku owadów jadalnych osiągnie 9,6 mld dol. do 2030 r., przy średniorocznym tempie wzrostu 28,3 proc.

-Produkujemy obecnie kilkadziesiąt ton białka miesięcznie, ale zapotrzebowanie wielokrotnie przekracza nasze zdolności produkcyjne - mówi prezes firmy Michał Pokorski.

Widzita, a nie ino kury których już nikt nie chce bo tyle tego jest wszędzie , zresztą UA może wozić do unii i będzie mogła ile tylko chce i czego chce, więc oni jakby już byli w UE, co dla drobiu w PL oznacza kłódka na bramę. Ostatnie podrygi trupa mamy na tym rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkiem lutego wieszczyłes krach za 2tyg i jak to się ma do obecnej sytuacji na rynku? Cena idzie do góry, telefony za kura non stop dzwonią. To jak to jest? I rekordowe wstawienia, nikt nie przesunął, 200tys tylko przestawione z powodu PG, hodowcy debile😀 Robaki możesz sobie sam wpierdalac, nawet zainwestować majątek życia, twoja sprawa. W sumie jak wiedziałeś, że taki dobry deal będzie na tym, dlaczego nie skorzystałeś? Co, kupiłbym całą wieś ale pieniądze mam gdzieś 😆. Za jakiś czas cena spadnie, z kanału wynurzy się medox i stwierdzi, że on to przewidział, trafność jak na pogodzie w TVN 90%. Niech nam żyje nasz wróżbita, niech żyje, niech żyje!

Edytowane przez JozekPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ogniska PG powiaty: gorzowski, skierniewicki, nowomiejski, krośnieński, gryfiński 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, lysonzi1 napisał:

Nowe ogniska PG powiaty: gorzowski, skierniewicki, nowomiejski, krośnieński, gryfiński 

Jak tam panowie cena zbóż wzrosną czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem od dwóch miesięcy że cena będzie w lutym i jest. Naucz się czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2023 o 20:41, Krachmen napisał:

Kraaaaaaaaach za 2-3 tyg. Znowu osiołków napuścili na wstawienia że nie będzie przez grypę.

Naucz to Ty się jednej wersji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz to Ty się jednej wersji. 10dni temu piszesz, że krach za 2tyg. Według Twojego liczenia rozumiem, że będzie to już marzec, a może kwiecień 😆. Wkoncu krach kiedyś następni, będziesz mógł kolejny raz właz otwierać i dumnie oznajmić, trafiłem 8/10 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzec spadki , luty wzrosty. Mówię to samo od dwóch miesięcy.

Oczywiście 6 to ch nie cena przy tych kosztach powinno być 7, ale zaswzze lepi 6 jak pińć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medox ma rację od samego początku pisał że w lutym będzie cena a w marcu będzie krach także nie mówcie że było inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dokładnie to pamiętam bo właśnie wstawiłem tak że w..pie..r...d..o..le...e się centralnie w marzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem cytat Twojego guru, sam tego nie napisałem. Spójrz na daty. Wychodzi ten jego początek krachu plus minus koło połowy tego tygodnia, że później zmieniał wersję nie moja wina. W(słowo zostało usunięte) się w co? Bo narazie to masz aby zjebane przewidywania medoxa i nic wiecej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2023 o 10:22, asa napisał:

Mniejsza waga slabsze interesowanie przy karmikach (tak to postrzegam) lekka biegunka zapach paszy troche inny, nie stawiam wyroku odrazu zobacze co bedzie przy nastepnej dostawie 

Ważyłem dzisiaj 17 doba 748 gram czyli ponad doba do przodu, zainteresowanie normalne, zapach paszy jest inny zajeżdża takim zatęchłym tłuszczem tak bym ten zapach ocenił a wilgotność ściółki no mam wrażenie że jest trochę gorzej niż było wcześniej ale dla mnie to bez różnicy i tak ścielę i tak ścielę najważniejsze że rosną tak jak powinny pasza z De Hejs klasy A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mają kilaka mieszalni, nie w każdej musi być tak samo.

A jak mam paszę z importu tańszą niż nasza krajowa to kto mając tanie ukraińskie zboże robi nas w balona? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mistrz napisał:

Ważyłem dzisiaj 17 doba 748 gram czyli ponad doba do przodu, zainteresowanie normalne, zapach paszy jest inny zajeżdża takim zatęchłym tłuszczem tak bym ten zapach ocenił a wilgotność ściółki no mam wrażenie że jest trochę gorzej niż było wcześniej ale dla mnie to bez różnicy i tak ścielę i tak ścielę najważniejsze że rosną tak jak powinny pasza z De Hejs klasy A

U mnie sie poprawilo po rozmowie z przedstawicielem kolejne dostawy pasz widac poprawe, ale po rozmowie z roznymi hodowcami jedni maja totalny meksyk drudzy podobnie sytuacje jak u mnie,co do medoxa pamietam jak pisal luty poczatek marca cena w gore takze trafil w punkt,jesli cena w polowie marca  zacznie spadac według jego teori to znaczy ze dobrze glaskal kule, szkoda ze kolegi kuń nie ma jego argumenty przewaznie byly wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...