Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ferma na 25 tys szt kosztuje ok 2.5 mln to za to masz 4 mieszkania po 600 tys to już  w Krakowie i z każdego po 2.5 czynszu czyli 20 na 2 miesiące za nic nie myślenie  także można nie mieć kurnikow lepiej zyjac dlatego fermy pow 30 lat niszczeją i zaczynają je burzyć żeby ich nie ubezpieczać jako budynków jedz jeden z drugim w Polskę to przejrzysz na oczy 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie patrzył ktoś ostatnio Ile jest ferm na sprzedaż ?

normalnie szok ja jakoś w tamtym tygodniu siedziałem wieczorem chyba z półtora godziny i oglądałem oferty jest tego tyle że każdy znajdzie coś w swojej okolicy tylko trzeba szukać na różnych stronach bo są powystawiane dosłownie wszędzie I to naprawdę nie byle jakie kurniki nawet po kilka kurników na jednym podwórku i niektóre wyglądają naprawdę bardzo dobrze. A co się dzieje ze sprzętem jest normalnie wystawiany za bezcen jakby się uparł i chciałoby się wyposażyć kurnik używanymi sprzętami to za 15 000 jest to bez problemu możliwe

Niestety ale ewidentnie widać że ci co jeszcze mogą to po prostu uciekają z tego  biznesu

Edytowane przez Mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@agroleń

😄😆😂🤣 you made my day

Lepiej się tego nie dało ująć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na północy jak tylko klient sie znajdzie to jest w stanie taka fermy 30 letnia kupic za 150 tys jeszcze właściciel mu dziękuję  że to wziął i problem znikł bo kolejny właściciel będzie za 5 lat miał problem razy dwa bo młodzi robic nie będą a zysk z tego żaden lepiej za ochroniarza iść 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stary hodowca napisał:

Na północy jak tylko klient sie znajdzie to jest w stanie taka fermy 30 letnia kupic za 150 tys jeszcze właściciel mu dziękuję  że to wziął i problem znikł bo kolejny właściciel będzie za 5 lat miał problem razy dwa bo młodzi robic nie będą a zysk z tego żaden lepiej za ochroniarza iść 

Chlopie co ty bredzisz chyba nie masz pojęcia jakie są ceny nieruchomości na północy za 150 tys to se kupisz dzialke pod dom a gdzie ziemię na której stoi wyposażona ferma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 letnia weź to rozburz i sprzedaj na działki a wokół same kurniki zrobisz interes życia  czym starszy kurnik tym coraz gorzej z ogrzewaniem odchowem same remonty nawet kontenery nie wjadą  a szkoda słów same madrzyki uchowane w dobrych czasach a dziś giną w tłumie w głupiej galeri szok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stary hodowca napisał:

30 letnia weź to rozburz i sprzedaj na działki a wokół same kurniki zrobisz interes życia  czym starszy kurnik tym coraz gorzej z ogrzewaniem odchowem same remonty nawet kontenery nie wjadą  a szkoda słów same madrzyki uchowane w dobrych czasach a dziś giną w tłumie w głupiej galeri szok 

Yhm jeszcze powiedz żeby zostać deweloperem kiedy budowlanka siada, masz dobrego dilera czy wciągasz pył z paszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Stary hodowca napisał:

Zapomniałem tuszka dziś w dół o 40gr na hurtowni  uciekać nie trzymać bo zaraz 5.5 max bydzie 

Gdzie Ty masz ten spadek? Spadaj, tam potrzebują takie wybitne jednostki. Ps. Zabierz ze sobą krachmena, niech mu się nie nudzi samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Stary hodowca napisał:

Dzisiaj ferma na 25 tys szt kosztuje ok 2.5 mln to za to masz 4 mieszkania po 600 tys to już  w Krakowie i z każdego po 2.5 czynszu czyli 20 na 2 miesiące za nic nie myślenie  także można nie mieć kurnikow lepiej zyjac dlatego fermy pow 30 lat niszczeją i zaczynają je burzyć żeby ich nie ubezpieczać jako budynków jedz jeden z drugim w Polskę to przejrzysz na oczy 

Ja tam mam nie dużą hodowlę budynki mają już 60 lat sprzęt lekko ze 30 i dalej hoduję cudów nie ma ale zawsze lepsze to niż nic nie robienie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę radzę to przeczytać bo tam jest dokładna instrukcja naprawdę dokładna

A tutaj taki cytat

''Podczas codziennej pracy w kurniku przydadzą się także akcesoria do sprzątania. Plastikowy zgarniacz czy miotła szczotka ulicówka ze zgarniaczem pomogą usunąć nadmiar odchodów i oczyścić miejsce przebywania zwierząt,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie jest tam napisane że firma pana Wiśniewskiego chętnie pomoże w prowadzeniu takiej fermy bo normalnie jak to czytam to chyba to właśnie przez tą firmę ten artykuł jest sponsorowany żeby znaleźć z takich Baranów co wezmą kilku milionowy kredyt i wybudują Kurniki panu Wiśniewskiemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Stary hodowca napisał:

Zapomniałem tuszka dziś w dół o 40gr na hurtowni  uciekać nie trzymać bo zaraz 5.5 max bydzie 

A Rolki nasmarowane? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przeciek po spotkaniu ruskiego z Chinolem koniec wojny tylko takie puste szczały w miejsca już zniszczone chinol nie pozwoli na żadne atomy na żadne a te spotkania z lukaszenem to takie se tam jakby polaczki chcieli wozy drzymaly postawiłi w holandi i chcieli nimi zawładnąć.  Ruskim się kończy amunicja. 

Także za 5 / 10 lat rolnictwo w Polsce będzie mało interesujące 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, JozekPan napisał:

Nie ma żadnych wątpliwości. To musi być Filus.

No tak to musi być filus zgadza się ale wyciągnijmy wnioski z jego wpisu to faktycznie chinol trzyma ruskaja w rydzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umawiałem się dzisiaj na czwartek podobno brakuje kurczaka bo jutro wcale nie biją ale cena 6,3 także szału nie ma. Coś mi tu śmierdzi jakimś celowym zaniżaniem ceny bo kury brak a ceny nie ma, już nie wspomnę o tym że na umowach cena spada co jest jeszcze dziwniejsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie ze za tydzień będą się prosić o ptaki w mojej okolicy bardzo mało towaru dopiero teraz zaczynają coś wstawiać wiele ferm stoi bo twierdzą że za duże koszty opału i Energi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnie jawnie szykują chłodnie na mięso z Ukrainy. Dzisiaj okrągły stół a oni zawalają nas nie tylko zbożem ale i mięsem . Kpina . Tylko pasz nie tanieje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...