Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie zdajecie sobie sprawy ile kurników jest aktualnie budowanych... masakra... branza pół roku jest na plusie a te chciwe półmózgi zdążyli już załatwić pozwolenia, postawić hale z płyty, zamówić kurczaki i podpisać kontrakty. Mają rozmach sk***ysyny😠

Edytowane przez dex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dex napisał:

Chyba nie zdajecie sobie sprawy ile kurników jest aktualnie budowanych... masakra... branza pół roku jest na plusie a te chciwe półmózgi zdążyli już załatwić pozwolenia, postawić hale z płyty, zamówić kurczaki i podpisać kontrakty. Mają rozmach sk***ysyny😠

I to wszystko przy kredycie 10%... Wow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POBUDKA WASZMOŚCI. FILET UA I BRAZYLIA PO 10ZETA PODOBNO ILE KTO CHCE. PLUS PROBLEMY EKSPORTOWE WZW Z AFERĄ

Teraz tak jak zawsze, mega wstawienia bo wszyscy myślą że to chwilowe, dwa rzuty po minus 100koła z jednej budy na 20tys i potem dopiero ograniczenie produkcji i jakiś wzrost ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat cen prądu dawno rozjechany na forum, użytkownicy prądu z Energii podwyżka od 18 sierpnia, właśnie przyszedł piękny rachunek. Kolejna podwyżka po nowym roku. Pasza od tego poniedziałku u mnie plus 40zl. Z 3 kurników, wstawiam 2 z obsadami 16.5m2. także ja o 30% zmniejszyłem już teraz produkcję. Boby nadrobią 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wychodzi Wam koszt wyprodukowania 1kg? Pytam z ciekawości. Bo kazdy tutaj pisze że nic mu nie zostaje,  a mi zostaje i może gdzieś robię błąd w moich tabelkach wyliczeniowych. Liczycie wgl koszt czy może tylko współczynnik spożycia paszy?

Jaki mieliście z ostatniego rzutu koszt kg i spożycie paszy na kg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpieg? Masz do tyłu wyliczenia, cofnij sie. Poza tym ktoś za Ciebie policzy koszty Twoje? Na czym tu może polegać bład? Na nie dodaniu wszystkich pozycji na kalkulatorze? Nikt tu nie zna twoich pozycji. Zapisywać każdy wydatek od papieru toaletowego po pasze przez cały rzut a potem sumę tego podzielić przez wyprodukowane kg, gdzie tu miejsce na błąd?

P. S Jak było naprawdę nie ma znaczenia w tej aferze, mleko się wylało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym szpiegiem tylko nie moge juz czytać już więcej tych dunot że Wam nic nie zostaje I jak to macie źle.  Mi koszt kg w tym rzucie (skończony w środę) wyszedł jakieś 4.9 netto. Cześć sprzedawałam na wolnym więc wiecie jaka teraz cena a część na kontrakcie.  I to jest koszt wszystkiego:pisklak, pasza,wet,prąd,  woda, gaz, słoma, ludzie do łapanie,  rozładunku, mycie przed, odbiór praliny. Liczę na prawdę wszystko bo po prostu lubię wiedzieć jaki jest realny koszt, a nie gadać głupoty jak niektórzy tutaj. 

U mnie w okolicy jest takie powiedzenie "od kurnikarza prawdy się nie dowiesz "

Dlatego z ciekawości pytam o wasze wyniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Endzi napisał:

Nie jestem żadnym szpiegiem tylko nie moge juz czytać już więcej tych dunot że Wam nic nie zostaje I jak to macie źle.  Mi koszt kg w tym rzucie (skończony w środę) wyszedł jakieś 4.9 netto. Cześć sprzedawałam na wolnym więc wiecie jaka teraz cena a część na kontrakcie.  I to jest koszt wszystkiego:pisklak, pasza,wet,prąd,  woda, gaz, słoma, ludzie do łapanie,  rozładunku, mycie przed, odbiór praliny. Liczę na prawdę wszystko bo po prostu lubię wiedzieć jaki jest realny koszt, a nie gadać głupoty jak niektórzy tutaj. 

U mnie w okolicy jest takie powiedzenie "od kurnikarza prawdy się nie dowiesz "

Dlatego z ciekawości pytam o wasze wyniki. 

Hodowcy to jednak pół mózgi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Julek Cezar napisał:

Hodowcy to jednak pół mózgi 

No to chyba i tak mam nadal o pół mózgu więcej od Ciebie i pozostałych hejterów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Endzi napisał:

Nie jestem żadnym szpiegiem tylko nie moge juz czytać już więcej tych dunot że Wam nic nie zostaje I jak to macie źle.  Mi koszt kg w tym rzucie (skończony w środę) wyszedł jakieś 4.9 netto. Cześć sprzedawałam na wolnym więc wiecie jaka teraz cena a część na kontrakcie.  I to jest koszt wszystkiego:pisklak, pasza,wet,prąd,  woda, gaz, słoma, ludzie do łapanie,  rozładunku, mycie przed, odbiór praliny. Liczę na prawdę wszystko bo po prostu lubię wiedzieć jaki jest realny koszt, a nie gadać głupoty jak niektórzy tutaj. 

U mnie w okolicy jest takie powiedzenie "od kurnikarza prawdy się nie dowiesz "

Dlatego z ciekawości pytam o wasze wyniki. 

Brak słów chwalcie się więcej że coś wam jeszcze zostaje  to 5.5 nie zobaczycie do 2030 roku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie forum jest to gadania głupot o TVP i tvn i narzekania a wydawało mi się że o drobiarstwie. Zero konkretów tylko biadolenie dla zabicia czasu, którego widocznie macie za dużo. Więc proponuję iść zrobić obchód na kurnikach a nie na necie siedzicie:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinno być 5 netto do lata przyszłego roku. Nawet nie będę pisał o innych kosztach, ale pasza i piskle z ostatniego rzutu (zużycie 1,55) to 4,6 netto. Tylko to. A z poprzedniego było 4,8 netto, bo takiego dobrego wyniku nie miałem. Więc jeśli Ci wychodzi koszt 4,9 netto to nie wiem. Swoja pasza albo piskle po 1 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endzi, w (słowo zostało usunięte)a to my, a nie nas, leć pisać głupoty gdzie indziej, szef której dużej ubojni kazał Ci wypisywać dyrdymaly że koszt to 5.5 brutto? Bo żaden producent bez choroby umysłowej nie będzie wchodził na fora i pokazywał jak tanio wytwarza swój produkt.

Poza tym dzieciaki mamy KRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH oraz kolejne rekordy wsyawień, także szykować pampersiaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło mnie na forum latem żeby was ostrzec żebyście nie robili jak zawsze hitu wstawień końcem sierpnia początkiem września bo was zmiecie z planszy w październiku i oto mamy efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Endzi

Może bym przemilczał Twoje durne wypociny, które śmierdzą podpuchą ze strony ubojni, ale sam prosisz się o z.je.bkę. Weź wiadro po zdychach, pi.rda.lnij się nim mocno w łep i czekaj w milczeniu, aż pojawi się tutaj kolega Żeldrob . Uważnie przeczytaj co Ci napisze, a później w milczeniu pałkuj to sobie do głowy, to co od niego przeczytasz. Na koniec zapamiętaj, że na forum ubojni, mieszalni, wylęgarni, wszelkich wetów i Urzędu Skarbowego, itp. należy trzymać mordę zamkniętą i nie roztrząsać tematu innego, niż aktualna cena brojlera w sprzedaży. Amen.

Skundeś ty sie urwoł chłepie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama pasza przy dobrym rzucie 1,55 x 2.65 = 4.1 zł Twierdzisz, że 80 gr pokryje wszystkie inne koszty ? Ubojnie kochają takich idiotów !!! A jweszcze jak idiota przyznaje się do tego publicznie to jeszcze bardziej go kochają .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to podpucha ubojni, szkoda odpowiadać. Ew jeszcze niedorozwój umysłowy wchodzi w grę, co by w sumie też nie było dziwne. Szkoda klawiatury, niech mu tam wychodzi i 2zł jaki problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tradytor napisał:

Sama pasza przy dobrym rzucie 1,55 x 2.65 = 4.1 zł Twierdzisz, że 80 gr pokryje wszystkie inne koszty ? Ubojnie kochają takich idiotów !!! A jweszcze jak idiota przyznaje się do tego publicznie to jeszcze bardziej go kochają .

No to masz drogą pasze, bo ja najdroższy starter tam za 2450. Reszta poniżej 2400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...