Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Endzi napisał:

Jak podajecie ceny to piszcie czy załadunek był na kontenery czy na plastikowe klatki. Bo wiem z doświadczenia ze za klatki płacą trochę więcej, bo jest więcej pracy i ludziom na załadunku trzeba więcej zapłacić.

Jak już się zalogujesz na konto, to łaskawie podaj ceny z Twojego regionu. Wielkopolska 6.25 kontenery na poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JozekPan napisał:

Jak już się zalogujesz na konto, to łaskawie podaj ceny z Twojego regionu. Wielkopolska 6.25 kontenery 

Ja z mazowieckiego.  Na tą chwilę nie pytałam w ubojniach o cenę. Będę pytać w następnym tygodniu i za 2 tyg. Dam znać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, alek1981 napisał:

Co będzie zimą ? To samo co latem. W klauzuli nic nie pisze o temperaturze ani o miesiącu . Wazne że ma opłaconą polisę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2022 o 16:44, Endzi napisał:

Ja z mazowieckiego.  Na tą chwilę nie pytałam w ubojniach o cenę. Będę pytać w następnym tygodniu i za 2 tyg. Dam znać 

Cena na dzisiaj 6.1 klatki. Ubojnia mazowieckie woj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o ubojni drobiu Jolanta Chlebowska z woj. Wielkopolskiego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Endzi napisał:

Co powiecie o ubojni drobiu Jolanta Chlebowska z woj. Wielkopolskiego? 

Odradzam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, B0b napisał:

Odradzam.

 

Napisz coś więcej. Nie płacą,  czy może z opoznieniem czy może coś innego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Endzi napisał:

Napisz coś więcej. Nie płacą,  czy może z opoznieniem czy może coś innego? 

Były kiedyś spore problemy z płatnością i długie terminy, nie wiem jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może znacie ta ubojnia pod nazwiskiem Jolanta Bajon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz czekać za pieniędzmi z 2miesiace albo dłużej i wysyłać pisma z wezwaniem do zapłaty, to możesz oddać kury. Znana kobita obdzwania pół Polski 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Endzi napisał:

A może znacie ta ubojnia pod nazwiskiem Jolanta Bajon?

Masakra z płatnościami kilka miesięcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te ku.wy Wipaszowskie płacą najmniej na umowę 5.82 i jakieś śmieszne grosze uznaniowo . A pasza najdroższa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wipasz chce chyba wykorzystać swoich niewolników ile się da a potem robić tylko dla siebie przecież ostatnio otworzyli kilka ferm może chcą sami sobie karmić hodować i ubijać na wzór cedrobu ale przedtem wykorzystać obecnych klientów do ostatniego grosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest Medox nie ukrywam że trochę nudno na tym forum i trochę się stęskniłem za tymi jego teoriami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy pad coolingów ostatnio zastanawiałem się jak to funkcjonuje poza sezonem (wiosna, jesień, zima) no bo kiedy się tego nie używa To chyba trzeba to zdjąć prawda? a jeśli ma się na każdym wlocie tak jak na filmiku który niedawno był wstawiony na forum No to chyba kiedy się tych paneli nie używa też trzeba je zdjąć czy się mylę? Bo przecież one też hamują przepływ powietrza przez wlot i na przykład kiedy po upalnym dniu przychodzi dzień chłodniejszy to jak to ma funkcjonować bo  nie bardzo rozumiem 

Z góry dzięki za odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hobbysta 2 napisał:

A te ku.wy Wipaszowskie płacą najmniej na umowę 5.82 i jakieś śmieszne grosze uznaniowo . A pasza najdroższa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wolny rynek płacą 6.05, także też rewelacji nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mistrz napisał:

Mam pytanie do posiadaczy pad coolingów ostatnio zastanawiałem się jak to funkcjonuje poza sezonem (wiosna, jesień, zima) no bo kiedy się tego nie używa To chyba trzeba to zdjąć prawda? a jeśli ma się na każdym wlocie tak jak na filmiku który niedawno był wstawiony na forum No to chyba kiedy się tych paneli nie używa też trzeba je zdjąć czy się mylę? Bo przecież one też hamują przepływ powietrza przez wlot i na przykład kiedy po upalnym dniu przychodzi dzień chłodniejszy to jak to ma funkcjonować bo  nie bardzo rozumiem 

Z góry dzięki za odpowiedź 

To co na filmiku, to nie jest typowy system Padcooling, bo ten działa z wentylacją tunelową. Kiedy jest upał wentylacja przechodzi w tunelową, a kiedy jest chłodno w typową boczną poprzez wloty. Niestety trzeba to zaprojektować na etapie budowy kurnika i zainwestować w podwójną wentylację. Boczna: Wloty-kominy na 95% roku i tunelowa na 5% pracy w roku. To co na filmiku, to prowizorka na doraźne wspomaganie, ale też pomaga. Sam rozważam coś takiego na stare obiekty. Tylko ta robota mnie przeraża, bo jestem zbyt leniwy, żeby to zdejmować na jesień, zakładać na wiosnę 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wolnym lekko 6,1-6.25 a te mędy wipaszo.skie płacą najniżej już od czerwca gdzie zeszli poniżej 6 zł. Oj kroją bobów budowniczych. Od początku roku 4 rzuty to jest średnio 1 zł różnicy między wolnym a tymi zasrań.ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...