Skocz do zawartości
Marek Sz

Instrukcje obsługi, katalogi części

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebujesz instrukcji? to mogę tobie pomóc! moje gg to 1707927

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam instrukcji obsługi do ciagników M-F ? Posiada ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam katalogi i instrukcje obsługi w języku polskim do URSUS-ów:

C-355

3512,3514,

4512,4514,

5312,5314,

5712,5714,

 

a także 912,914,1012,1014,1222,1224,1614,(cała książka z modelami)

902,904,1002,1004,1212,1214 i 1604,

932,934,1032,1034,1132,1134,1232,1234,1434,1634 - również instrukcje obsługi i katalogi cześci.

 

Katalogi części do:

-większości modeli ciągników Massey Ferguson (np. całej serii 30 __ ,np. 3060,3080 itd.)- jak potrzebujesz-zapytaj a ja zobacze czy mam. (Są niestety po angielsku)]

 

-instrukcja obsługi do ciagnika Ursus MF255 (po polsku)

 

-Przepisy obsługi do Zetorów : 5211,5245,6211,6245,7211,7245

 

-Instrukcja obsługi i katalog części do ciągników John Deere : 6520 i 6620 SE

 

Jestem w posiadaniu również : (tu już wszystko po polsku)

-instrukcji obsługi do Kombajnu zbożowego Bizon Super ZO56

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do pługów zawieszanych : UO 21 1 PzM 230 – „Orzeł” , UO 22 1 PzM 230p – „Dzięcioł” , UO 23 1 PzM 330 – „Sęp”, UO 24 1 PzM 335 – „Sokół”

-Instrukcji obsługi i katalog części do pługów zawieszanych(obracanych) Kverneland EM/LM :EM-100/3, EM-85/3, EM-100/4, EM-85/4, EM-100/5, EM-85/5, LM-100/3,LM-85/3, LM-100/4LM-85/4, LM-100/5, LM85/5

-Instrukcji obsługi i katalog części do Wału doprawiającego Kverneland (Packomat C 1,5m/2,0m/2,5m, Packomat S 1,5m/2,0m/2,5m)

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do prasy zbierającej wysokiego stopnia zgniotu Sipma Z-224/1

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do prasy zbierającej wysokiego stopnia zgniotu Z-224

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do prasy rolującej Fortschritt K442/1

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do sadzarki do ziemniaków 2rzędowa S-206, S 211 i S211/1

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do siewnika zbożowego "Poznaniak" zawieszany S043/2

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do rozrzutnika obornika jednoosiowego 3,5t z adapterem poziomym 1 bębnowymA1H N-219/5 i z adapterem poziomym N-219/6

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do roztrząsacza obornika RT-21h

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do przetrząsaczo-zgrabiarki pasowo-palcowej Z239 i Z-239/1

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do przetrząsaczo-zgrabiarki Z 211/2

-instrukcji obsługi do ładowacza czołowego TUR1 i TUR 2

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do rozsiewacza nawozów ("lejek") zawieszany RNZ (NO12)

-Instrukcji obsługi i katalog części do rozsiewacza nawozów zawieszanego dwutarczowego MS400, MS500, MX850 m premium, MX850 h premium , MX1200 h premium, MX1600 h premium

-instrukcji obsługi i katalogu części do brony talerzowej Unii Grudziądz CUT

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do kosiarki rotacyjnej Z-178

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do kombajnu do ziemniaków jednorzędowego Anna Z644

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do kopaczki półzawieszanej przenośnikowej do ziemniaków Z 609/2

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do rozdrabniacza słomy R935/3 do Fortschmitt’a E514

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do obsypnika ciągnikowego zawieszanego P-431/0

-instrukcji obsługi do przenośnika pneumatycznego do ziarna typ: T-209

-instrukcji obsługi do silosa zbożowego z aktywną wentylacją BIN 20/W

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do urządzenia do zaprawiania nasion siewnika zbożowego zawieszanego „Poznaniak6”S043/3

-Instrukcji obsługi i katalog części do rozdrabniacza bijakowego H119 KTM 0826-126-811-900 oraz H119/2 KTM 0826-126-811-925

-Instrukcji obsługi i katalog części do mieszalnika pasz sypkich :

H033 KTM 0826-122-803-307

H033/1 KTM 0826-122-803-310

H033/2 KTM 0826-122-803-322

H033/3 KTM 0826-122-803-335

H033/4 KTM 0826-122-803-348

 

-Instrukcji obsługi i konserwacji oraz katalogu części zamiennych uniwersalnej ładowarki hydraulicznej UNHZ – 500

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam katalogi do wszystkich maszyn marki JD, MF oraz instrukcję obsługi po polsku do MF`ów serii 36xx

pozdrawiam

Czy masz instrukcję obsługi do starszych sieczkarni John Deere np 5830

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam instrukcji i katalogu części do koparkoładowarki Ostrówek, wersja z biegami w podłodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuje instrukcji obsługi Ursusa 1204(1214;1224),ale żeby to była jedna książka i dotyczyła wszystkich mechanizmów w ciągniku.Katalog mam i instrukcję z 1985r.,ale to badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kotoś potrzebuje instrukcje do trzydziechy w wersji komputerowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje instrukcję napraw silnika i pompy wtryskowej od ursusa 3512 i przy okazji może tam byc więcej innych napraw

proszę o kntakt na maila: mietek1941@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebujesz katalog części do ciągnika Massey-Ferguson, to dobrze trafiłeś. Posiadam wszystkie katalogi do ciągników M-F serii 10 xx, 11 xx, 12 xx, 30 xx, 31 xx, 36 xx, 40 xx, 61 xx, 81 xx, 92 xx, oraz innych ; w wersji drukowanej jak i multimedialnej. Instrukcje do ciągników 36 xx. O to mój e-mail fusch@o2.pl - proszę pytać i pisać w razie potrzebie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebujesz katalog części do ciągnika Massey-Ferguson, to dobrze trafiłeś. Posiadam wszystkie katalogi do ciągników M-F serii 10 xx, 11 xx, 12 xx, 30 xx, 31 xx, 36 xx, 40 xx, 61 xx, 81 xx, 92 xx, oraz innych ; w wersji drukowanej jak i multimedialnej. Instrukcje do ciągników 36 xx.

 

katalogi 3125. 3645 oraz instrukcja w jakiej cenie masz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze doszły instrukcje i katalogi do

C-330C-330M,C-355,C-360

 

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

 

reszta modeli troszke nizej na tej samej stronie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jako przedstawiciel MF mam pytanie jak administratorzy forum, zapatruja sie na prawa autorskie, oferowanych tutaj nielegalnych kopii katalogów i instrukcji zwłaszcza w wersi elektronicznej ?

nie mam nic przeciwko merytorycznej wymianie poglądów i pomocy wzajemniej, ale prosze usunąc posty z odertami sprzedaży takich programów

dziekuje i pozdrawiam

Michał Nowicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no jasne, lepiej zapłacić za nową 250 zł.

 

Mojego szefa stać, na wydanie pieniedzy na zakup kontrolowany, a wtedy łatwo udowodnic piractwo. Prawda ?

 

pozdrawiam

Michał>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl człowieku kogo dzisiaj stać, aby wydać powyżej 100 zł na instrukcję obsługi. Za to może wyżywić rodzinę przez kilka dni. Człowiek ciuła grosz do grosza, żeby jechać do Niemiec i kupić ciągnik, ale oczywiście musi kupić jeszcze instrukcję od dealera, który mści się za to, że każdy woli kupić tańszą maszynę używaną. Nie wszystkich jest stać na nowe maszyny, choć UE refunduje połowe czy więcej.

 

Nie prawda kolego, udowodnić a kogoś skazać za takie coś to dwie różne rzeczy. Wiem jak to wygląda w praktyce. Sam studiuje prawo.

 

A prawem pozwól zajmować się ludziom, którzy mają o tym jakie takie pojęcie, a Ty szanowny kolego dalej sprzedawaj ciągniki.

 

A to co robią tutaj forumowicze, sprzedając instrukcje to nie piractwo, tylko pomoc. Że zarobią na tym "na piwo" to dla nich nagroda.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl człowieku kogo dzisiaj stać, aby wydać powyżej 100 zł na instrukcję obsługi. Za to może wyżywić rodzinę przez kilka dni. Człowiek ciuła grosz do grosza, żeby jechać do Niemiec i kupić ciągnik, ale oczywiście musi kupić jeszcze instrukcję od dealera, który mści się za to, że każdy woli kupić tańszą maszynę używaną. Nie wszystkich jest stać na nowe maszyny, choć UE refunduje połowe czy więcej.

 

Nie prawda kolego, udowodnić a kogoś skazać za takie coś to dwie różne rzeczy. Wiem jak to wygląda w praktyce. Sam studiuje prawo.

 

A prawem pozwól zajmować się ludziom, którzy mają o tym jakie takie pojęcie, a Ty szanowny kolego dalej sprzedawaj ciągniki.

 

A to co robią tutaj forumowicze, sprzedając instrukcje to nie piractwo, tylko pomoc. Że zarobią na tym "na piwo" to dla nich nagroda.

 

pozdrawiam

 

100zł ?

 

jakoś na Allegro Ci sami ludzie sprzedają za 150zł i więcej i schodzi?

pytałem kilku pod innym nickiem i nie jest to na piwo, a dwa wcale niw wiedzą co sprzedają do końca _ nie są kompletne katalogi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do MF5455 nie dostałem katalogu części tylko strasznie kiepską i okrojoną instukcję obsługi zrobioną głównie pod serwis a nie użytkownika.szukam katalogu może być ksero bo orginał kosztuje 226zł netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie... jeśli chodzi o te katalogi koztują one dużo więcej niż tam 250 zł, bo ja sam kupywałęm nowy katalog i płaciłem za niego 432 zł (orginał w serwisie M-F). aa tak to już jest, że ktos coś kupił i sprzedaje ... jak mi widomo to są wydruki z programu AGCO czyli legalna rzecz - bo nie sprzedają programu ale tylko kartki zadrukowane schematami. Sa ostatni tego Pan podpuszczałem i przesłał mi zdjęcia i ...się przekonałem że to AGCO Wiec sam bym kupił taki katalog jak bym wiedział wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wypowiadacie sie o legalności i takich innyc sprawach, ciekawe który za Panów ma orginalnego AGCO ?? No przyznajcie sie bo wątpie w to że wszyscy może żaden ?

Bo ja mam orginalna taką rzecz i mam to wszystko gdzieś, że tak powiem! Do Massey-Ferguson oraz do JOHN DEERE a już słyszałem ze powstaje coś takiego do naszych poczciwych URSUS-ów to też dobrze kupię sobie taki program. Bardzo przydatna rzecz.

Co potrzebuje sobie sprawdzić co jak naprawić do włączam komputer i sprawdzam...ale słyszałem o tym, że są takie wersje że tam trzeba coś cofać datę czy jakos tak, nie wiem o co chodzi w tej rzeczy ? Ja nie mam takiego problemu

A niekiedy sobie drukuje z tego programu i to nawe dużo bo wiecie jak to jest jak coś sie robiera to trzeba wiedzieć jak idą części a jak w domu zobacze to nie zapamietam tego tak dokładnie. A nie wszyscy mają komputery i co dalej idzie drukarki aby sobie to wykonać samemu

Pozdrawiam "Rolnik-Ząbkowic Śląskich"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wypowiadacie sie o legalności i takich innyc sprawach, ciekawe który za Panów ma orginalnego AGCO ?? No przyznajcie sie bo wątpie w to że wszyscy może żaden ?

Bo ja mam orginalna taką rzecz i mam to wszystko gdzieś, że tak powiem! Do Massey-Ferguson oraz do JOHN DEERE a już słyszałem ze powstaje coś takiego do naszych poczciwych URSUS-ów to też dobrze kupię sobie taki program. Bardzo przydatna rzecz.

Co potrzebuje sobie sprawdzić co jak naprawić do włączam komputer i sprawdzam...ale słyszałem o tym, że są takie wersje że tam trzeba coś cofać datę czy jakos tak, nie wiem o co chodzi w tej rzeczy ? Ja nie mam takiego problemu

A niekiedy sobie drukuje z tego programu i to nawe dużo bo wiecie jak to jest jak coś sie robiera to trzeba wiedzieć jak idą części a jak w domu zobacze to nie zapamietam tego tak dokładnie. A nie wszyscy mają komputery i co dalej idzie drukarki aby sobie to wykonać samemu

Pozdrawiam "Rolnik-Ząbkowic Śląskich"

 

Nie się czym chwalić, tez mam oryginały, i potwierdzam SUPER sprawa !

pozdrawiam ciepło

rolnik z Wlkp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpuszczenie weź sie zastanów co to o*****sz, bo inaczej nie można powiedzec jak się sam orientuje to tam było 500 stron za 150 zł - to by się zgadzało bo umnie w miescie to własnie 30 groszy biorą od wydrukowanej strony i jak widać - jak ktoś umi liczyć to tyle wynosi A po pierwsze to jaken Pan powiedział my na tym forum sobie pomagamy i nikt nie sprzedaje jakiś tam orginałow ze znaczkim M-F tylko notatki (katalogi są nie kompletne i więc nie można tego powiedzieć ze to jest przestępstwo bądz piractwem i kradzież praw autorskich:) ) A może to ten Pan was wszystkich podpuszczał ?? Może on nie miał wogóle żadnych katalogów tylko przyzyła by wam przysłowiową cegłe ?? bo w tedy ? Bo przeciesz zdarzają sie takie sprawy na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś na Allegro Ci sami ludzie sprzedają za 150zł i więcej i schodzi?

pytałem kilku pod innym nickiem i nie jest to na piwo, a dwa wcale niw wiedzą co sprzedają do końca _ nie są kompletne katalogi

pozdrawiam

 

Ja da to tego Pan dzwoniłem dzis i tak wogóle to on nic nie miał - ani jednego katalogu tylko sprawdzał jak to jest ze w Polsce można sprzedac wszystko co jest troche tansze od orginału i w ten sposób potwierdziłz sobie ze to jest tylko wielka bujda ze mam ktos takie tanie katalogi..i mozna je komus sprzedac! i to była bardzo ładna podpucha ze strony tego Pan

A ciekwawe ile z Panów rolnikó do tego Pana pisało i gwoniło ..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...