Skocz do zawartości
Marek Sz

Instrukcje obsługi, katalogi części

Rekomendowane odpowiedzi

instrukcjia jest oczywiscie kserem orginalnej instrukcji ale zawiera to samo co orginal.Cena jaka mnie satyswakcjonuje to 70zl uwazam ze to rozsądna cena.

Instrukcjia jest oczywiscie w języku POLSKIM.

 

Posiadam rowniez instrukcjie do ciagnika. URSUS c-360 oraz JUMZ

 

CZekam na oferty pod adresem wiejak22/quote] A w mordę darmo nie chcesz ? Bo chętnie ci bucu dam

 

małorolny2 niewiem czy to by było rozsądne ale w końcu "cel uświęca środki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instrukcjia jest oczywiscie kserem orginalnej instrukcji ale zawiera to samo co orginal.Cena jaka mnie satyswakcjonuje to 70zl uwazam ze to rozsądna cena.

Instrukcjia jest oczywiscie w języku POLSKIM.

 

Posiadam rowniez instrukcjie do ciagnika. URSUS c-360 oraz JUMZ

 

CZekam na oferty pod adresem wiejak22/quote] A w mordę darmo nie chcesz ? Bo chętnie ci bucu dam

 

małorolny2 niewiem czy to by było rozsądne ale w końcu "cel uświęca środki"

Widzisz ! Pewne informacje warto dać darmo ........ Na nas chłopach trudno się dorobić a może łatwo .......... W końcu prawie darmo jeść dajemy ...........

BYle buc myśli że kokosy mamy i kasą sra.......my

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak założyć temat ,,katalogi i instrukcje gratis" i można by się

wymieniać i pośrednik zostałby wyeleminowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam kozystam z tej insrtukcji i tydzien temu zaplacilem za nia 450zł w jezyku polskim no i nie myslcie sobie ze ją skseruje i oddam za darmo.

A ty "małorolny2" chyba sam chesz w morde jak jestes taki mondry do kup se nowo za 450zl w jezyku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam kozystam z tej insrtukcji i tydzien temu zaplacilem za nia 450zł w jezyku polskim no i nie myslcie sobie ze ją skseruje i oddam za darmo.

A ty "małorolny2" chyba sam chesz w morde jak jestes taki mondry do kup se nowo za 450zl w jezyku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to myśle że jeśli jest forum obojętnie jakie to jest po to żeby wyrazić opinie, uzyskać porady, podzielić się wiedzą ogulnie pogadać a nie chandlować pirackimi wydaniami po kosmicznych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam kozystam z tej insrtukcji i tydzien temu zaplacilem za nia 450zł w jezyku polskim no i nie myslcie sobie ze ją skseruje i oddam za darmo.

A ty "małorolny2" chyba sam chesz w morde jak jestes taki mondry do kup se nowo za 450zl w jezyku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to myśle że jeśli jest forum obojętnie jakie to jest po to żeby wyrazić opinie, uzyskać porady, podzielić się wiedzą ogulnie pogadać a nie chandlować pirackimi wydaniami po kosmicznych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sam kozystam z tej insrtukcji i tydzien temu zaplacilem za nia 450zł w jezyku polskim no i nie myslcie sobie ze ją skseruje i oddam za darmo.

A ty "małorolny2" chyba sam chesz w morde jak jestes taki mondry do kup se nowo za 450zl w jezyku polskim.

Widzisz ! Jestem za mądry aby wydać 450 zeta !!!!!! w błoto Nic już nie mów ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ludzie pisza ze potrzebyje instrukcji do roznych cignikow ja chcem tylko pomoc.a ty niepytamy sie nie odzywaj.wiesniaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ludzie pisza ze potrzebyje instrukcji do roznych cignikow ja chcem tylko pomoc.a ty niepytamy sie nie odzywaj.wiesniaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz pełne prawo wyrażać swoje opinie na tym forum i sprzedawać za ile chcesz i co chcesz Nie daj się sprowokować pyskatym gnojkom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję instrukcji obsługi i katalogu części do Landini 6550 lub M-F 284.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje instrukcje obsługi do siewnika kukurydzy Carraro mega II. bede bardzo wdzięczny. jacekmany@o2.pl moja poczta w razie potrzeby. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Posiadam instrukcje obslugi do DEUTZ-FAHR AgroStar DX 4.61, DX 4.71, DX 6.11, DX 6.31, DX 6.61 jest ona na płycie w jezyku niemieckim jak by ktos potrzebowal moj e-mail: rkrystian@interia.eu lub nr gg 10024523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś z was posiada instrukcję obsługi lub katalog do LTZ55a?? Posiadam instrukcję i katalog części do C-330, w wersji elektronicznej, zainteresowanych proszę o kontakt- jarek06@autograf.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...