Skocz do zawartości
Marek Sz

Instrukcje obsługi, katalogi części

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Potrzebuję instrukcje obsługi siewnika AMAZONE D7 SUPER-S TYP 30. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukałem w tym temacie instrukcji obsługi do Zetora 5011 ale niestety nic takiego nie znalazłem Gdyby ktoś posiadał tą instrukcję prosiłbym o kontakt pod ten nr gg 297872. Z Góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam instrukcji do prasy CLAAS VARIANT 180RC.

Posiadam instrukacje i katalogi części do:

CLAAS Dominator 78,

CLAAS Jaguar 682SL,

CLAAS Rollant 66,

CLAAS Protector M,

John Deere 6310

Pozdrawiam.

 

 

witam. jestem zaiteresowany kupnem instrukcji oraz katalogu części do DOMINATOR 78,posiadam kombajn 78s ale to chyba mniej więcej to samo.kontakt do mnie - www.pitur.pitur@interia.pl, lub tel 503 077 080.Za szybką odpowiedż z góry dziękuję.

 

Witam. To jest instrukcja po niemiecku do kombajnów Dominator 78, 88,98, 108, 118 w wersjach classic, SL, MAXI . Mogę wysłać pocztą Xero za 50zł za pobraniem. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam katalogi do claas dominator kilka typów jeżeli ktoś jest zainteresowany

to proszę pisać ryszczak@wp.p[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje katalogu części do zetora 8011 lub 8111 lub ursusa 902 912 prosze o szybki kontakt i pomoc yenon13@o2.pl i jeszcze ma pytanie czy czesci w ksiażce zetora i ursusa mają te same numery katalogowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś katalog części do MTZ82 z 96roku?? Potrzebuje numer katalogowy przekaźnika ktury jest odpowiedzialny za zapalanie. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam insrukcje i katalog części do pługa obrotowego Eberhard Tiger 651 jakby ktoś potrzebował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ma ktoś katalog części do MTZ82 z 96roku?? Potrzebuje numer katalogowy przekaźnika ktury jest odpowiedzialny za zapalanie. Bardzo prosze o pomoc.

W każdym sklepie motoryzacyjnym kupisz zwykły przekaźnik, którym zastąpisz ten uszkodzony oryginalny w MTZcie, musisz tylko na końcówki kabli założyć fastony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy posiada ktoś schemat budowy tura do u c-360 albo wie gdzie to można znaleźć bo mam w planach własnoręczną budowę takiego turka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzbuje instrukcje obsługi do siewnika zbożowego konnego konnego lub tabele wysiiewów oraz instrukcje obsługi starego opryskiwacza termit chodzi o zawór roździelacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A może konwektory ?

Jeśli już, to KONEKTORY , "konwektory" to grzejniki

Mniejsza z tym wiem już o co chodzi, stary przekaźnik ma takie wyjścia i mam te końcówki już na kablach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Mam wielką prośbę-szukam tabeli wysiewu do siewnika Poznaniak,ale z lat 80.Zadowoliła by mninawetzrobiona fotka w/w tabeli.

Pomoże mi ktoś?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Potrzebuję instrukcje obsługi siewnika AMAZONE D7 SUPER-S TYP 30. nr gg7748714

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłpaki mam problem mianowicie potrzebuje instrukcji napraw i katalogu częśći

do zetora 9540 jeśli macie to dajcie znać chętnie odkupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! poszukuje instrukcji obsługo po polsku do Belarusa 952,3. fajnie by było gdyby dało się ściągnąć ja z neta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...