Skocz do zawartości
Marek Sz

Instrukcje obsługi, katalogi części

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam katalogu tylko instrukcję do Welger AP 41

ogólnie interesuje mnie katalog ale instrukcji też nie mam a przydałaby się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy a w jakim języku masz to instrukcje do Welger AP-41 bo też szukam trochę informacji na temat tej prasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirmnemonicu sprawdż poczte Żniwa za pasem a ja nie mam insrukcji..Czekam na e-maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię katalog lub instrukcje lub coś w tym stylu do john deere 1188 s2 hydro4 1994r cena do 200zł Informacje gg 3737561 e-mail guber145@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy a w jakim języku masz to instrukcje do Welger AP-41 bo też szukam trochę informacji na temat tej prasy
W polskim,format A4 .ksero.Są zdjęcia .dane regulacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zrobić ksero ,bo oryginał na razie się jeszcze przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wągrowcu widzialem katalog ale taki stary był ze ledwo bylo widac co na nim jest kurde ale o nowe sie nie pytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukuje instrukcji obslugi z katalogiem czesci do c-325(takie rarytasy sie zdarzaja )oraz ksiazki "maszyny iciagniki rolnicze"s.dabrowski d.kozlowska wydanie 3 lub 4 albo inny podrecznik w ktorym opisany bylby dwuobiegowy uklad smarowania silnika spalinowego
ponawiam moja prosbe o pomoc w poszukiwaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodzu ma zadzwonić do Wągrowca do agromy i poprosić o katalog do Kirowca T-150 K, bo jest mu potrzebny, a nie ma w domu swojego.

Nr tel. do Agromy w Wągrowcu: 67 262 08 26

 

A co do schematu układu smarowania, to gdzieś mam taki, jak poszukam, to prześle ci skan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uups... pozna pora oczy zawodza.jesli znajdziesz cos ciekawego dla mnie bede barzo dzwieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz lepiej ,które dane są potrzebne i wszystko na temat w instrukcji nie ma jak młocić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje instrukcje napraw do MTZ82

 

/edit - Nie Lip 16 12:48:21

faktycznie nie ma nic w instrukcji na temat koszenia ale najlepiej wsiąść i zacząć samo nauczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko spotkałem katalog częsci i instrukcję obsługi a napraw wątpie czy jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co instrukcja napraw?, jeszcze szczególnie do MTZ?, przecież to jest tak prosta konstrukcja, że jak masz katalog, to nic więcej nie jest potrzebne.

Przestudiuj jakieś książki o ciągnikach i maszynach rolniczych, to będziesz wiedział jak naprawiać, a najlepszym nauczycielem jest praktyka na własnym podwórku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i macie racje że to prosta konstrukcja i nawet ja też tak myślałem do piątku. Dlatego pytam o instrukcje napraw bo słyszałem że coś takiego istnieje. Nie mogę powiedzieć że na mechanice się nie znam ale ten problem mnie przerósł. W MTZ-ecie przedni napęd włancza się ręcznie więc jest nie możliwe żeby się sam załączył. Podczas jazdy sam się załączył i nie mogę go wyłączyć. Rozebrałem przystawke która wchodzi do skrzyni i okazało się że faktycznie jest wyłączony, problem tkwi w sprzęgle w tej przystawce jeśli moge to tak nazwać to sprzęgło ciągnie przedni napęd a nie powinno!!!!!!!!!!! Mmam ogromną prośbe, jeśli ktokolwiek to rozbierał to niech się odezwie. Byłem u różnych mechaników a nawet w serwisie PRONARA w agromie w Świerklańcu i wszyscy rozkładają ręce i z tego powodu także pytałem o instrukcje napraw. Jeśli ktoś by coś wiedział to proszę o kontakt.

Mój emeil grzegorz.kluba@neostrada.pl lub nr gg 7244937

Z góry dzięki!!!!!!!!!

 

/edit - Nie Lip 16 21:49:02

Jeśli by ktoś miał MTZ to proszę o rozmiar opon przód i tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam katalog części do MF 3060 i poszukuję instrukcję obsługi do tego ciągnika. Oto mój e-mail aro122@vp.pl i numer gg 3757816. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli ktos potrzebuje to niech pisze:

 

1. Kołowe ciągniki rolnicze „Ursus” 912, 914, 1012,1014, 1222,1224, 1614 - Instrukcja obsługi

2. Przepisy obsługi ciągników „Zetor” 7211(dotyczy także 5211 5245 6211 6245 7211 7245 7711 7745 7245 „Horal” - Instrukcja obsługi

3. Silniki wysokoprężne SW400 - Instrukcja obsługi (polski, niemiecki, rosyjski, angielski)

4. Silnik wysokoprężny SW400/K1 i SW400K1/1 - Katalog części

5. Silnik wysokoprężny SW400/R3/4 i SW400/R3/5 - Katalog części

6. Prasa zbierająca wysokiego stopnia zgniotu Z-224/1 - Katalog części

7. Prasa zbierająca wysokiego stopnia zgniotu Z-224(Z-224/1 Z-225) - Instrukcja obsługi

8. Kosiarki rotacyjne Z070 i Z036 - Instrukcja obsługi i katalog części

9. Kombajn zbożowy Z056 „Bizon Super” - Instrukcja Obsługi

10. „Agromet Czarna Białostocka” Dwuosiowy Roztrząsacz Obornika - Katalog części i instrukcja obsługi

11. Wywrotka rolnicza T 058 - Instrukcja obsługi

12. Zbieracz Pokosów T 124 (przyczepa samo-zbierająca) - Katalog części

13. Kombajn do zbioru ziemniaków jednorzędowy Z 644 „Anna” - Katalog części

14. Jednorzędowy kombajn do zbioru buraków cukrowych Z 413 „Neptun” - Instrukcja obsługi i katalog części

 

ceny do uzgodnienia, są to oczywiście kserokopie

kontakt: sirmnemonic@o2.pl lub forum

Kilkanascie osób już zamówiło i się nie zawiodło !! !! !! !!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...