Skocz do zawartości
Eva

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam gniazda ocynkowane w bardzo dobrym stanie dla niosek ,cena do uzgodnienia, kontakt 605261313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tytule mam około 300szt rossa w wieku 26tyg i nie zaden odpad tylko chowałem dla siebie!! 503033413

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę poprawkę do swojego ogłoszenia ponieważ zamiast 1400 ma być 14000zł przepraszam tych wszystkich rozczarowanych którzy myśleli że jest on za 1400zł ale wtej cenie to ciągnika raczej nie kupicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,, sprzedam Agregat Prądotwórczy o mocy 100 KW

SILNIK WOLA 20 SKG

MOC 165 KM

ILOSC OBROTÓW/ MIN 1500

 

WOLA ZESPŁÓŁ PRADOTWÓRCZY

TYP 3ZPP 125

CIĘZAR 3800

MOC 100 KW

NAPIĘCIE 400/231

 

ZESTAW DO CIĄGŁEJ PRACY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,, sprzedam Agregat Prądotwórczy o mocy 100 KW

SILNIK WOLA 20 SKG

MOC 165 KM

ILOSC OBROTÓW/ MIN 1500

 

WOLA ZESPŁÓŁ PRADOTWÓRCZY

TYP 3ZPP 125

CIĘZAR 3800

MOC 100 KW

NAPIĘCIE 400/231

 

ZESTAW DO CIĄGŁEJ PRACY tel 602-465-429

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie ruszta, na ktorych odchowuje sie gesi lub kaczki -rozwiazanie popularne na zachodziey... Moze ktos ma namiary na kogos kto sie zajmuje sprowadzaniem uzywanego sprzetu do odchowu drobiu/kaczek/gesi? Moze tez jakies zdjecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie ruszta, na ktorych odchowuje sie gesi lub kaczki -rozwiazanie popularne na zachodziey... Moze ktos ma namiary na kogos kto sie zajmuje sprowadzaniem uzywanego sprzetu do odchowu drobiu/kaczek/gesi? Moze tez jakies zdjecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam używany piec CO 20m2 (200kW) konstrukcja typ "olsztyński " z rusztem wodnym , opalany węgiel+ miał .Ogrzewał dwa kurniki o pow 1750m2. Piec ma 10 lat ale jest w dobrym stanie .Sprzedam po cenie złomu użytkowego. Mam też komplet zasów (fi) 100 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzedam używany piec CO 20m2 (200kW) konstrukcja typ "olsztyński " z rusztem wodnym , opalany węgiel+ miał .Ogrzewał dwa kurniki o pow 1750m2. Piec ma 10 lat ale jest w dobrym stanie .Sprzedam po cenie złomu użytkowego. Mam też komplet zasów (fi) 100 .
Sorry Kamyk , ale ten piec to nadaje się tylko na złom . Żywotność pieca określa się średnio na około 8 lat . To co powyżej to już "bonus" Miałowe z Pleszewa wytrzymują 6-8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż-Wynajem

Hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 1388m2 znajdująca się na działce o powierzchni 5600m2. W skład budynku wchodzą: hala produkcyjna 1100m2, pomieszczenie pomocnicze i magazyn 232m2 oraz część mieszkalna 56m2(wykończona gotowa do zamieszkania). Budynek wyposażony w instalację centralnego ogrzewania, wentylatory, automatykę do sterowania urządzeniami klimatyzacyjnymi. Możliwość uzyskania temperatury do 45 stopni. Dobry dojazd, blisko drogi głównej.

 

607 237 769

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM,MAM DO SPRZEDANIA 400M POIDEŁ DLE BROILERÓW.BYŁY UŻYWANE NAPRAWDĘ KRÓTKO,WIĘC ICH STAN OKREŚLAM NA DOBRY PLUS MOJA CENA TO 7500PLN,ALE DO NEGOCJACJI.DZIĘKUJĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaż-Wynajem

Hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 1388m2 znajdująca się na działce o powierzchni 5600m2. W skład budynku wchodzą: hala produkcyjna 1100m2, pomieszczenie pomocnicze i magazyn 232m2 oraz część mieszkalna 56m2(wykończona gotowa do zamieszkania). Budynek wyposażony w instalację centralnego ogrzewania, wentylatory, automatykę do sterowania urządzeniami klimatyzacyjnymi. Możliwość uzyskania temperatury do 45 stopni. Dobry dojazd, blisko drogi głównej.

 

607 237 769

Tadek , a co się stało ? Masz już dosyć tej parszywej produkcji? Wiesz mnie czasami też nachodzą mysli żeby to wszystko pieprznąć tylko kto to kupi za rozsądne pieniądze? Gdyby w drobiarstwie było o.k. to pewnie żaden problem sprzedać ,ale dzisiaj kiedy od dobrego już roku jest syf i syfek raczej ciężko . Oczywiście za rozsądne pieniądze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaż-Wynajem

Hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 1388m2 znajdująca się na działce o powierzchni 5600m2. W skład budynku wchodzą: hala produkcyjna 1100m2, pomieszczenie pomocnicze i magazyn 232m2 oraz część mieszkalna 56m2(wykończona gotowa do zamieszkania). Budynek wyposażony w instalację centralnego ogrzewania, wentylatory, automatykę do sterowania urządzeniami klimatyzacyjnymi. Możliwość uzyskania temperatury do 45 stopni. Dobry dojazd, blisko drogi głównej.

 

607 237 769

Tadek , a co się stało ? Masz już dosyć tej parszywej produkcji? Wiesz mnie czasami też nachodzą mysli żeby to wszystko pieprznąć tylko kto to kupi za rozsądne pieniądze? Gdyby w drobiarstwie było o.k. to pewnie żaden problem sprzedać ,ale dzisiaj kiedy od dobrego już roku jest syf i syfek raczej ciężko . Oczywiście za rozsądne pieniądze .

 

Witam

Tak mam już dosyć, chcę ulżyć sobie, matce,bratu i całkowicie zrezygnować z hodowli. Spróbuje zacząć wszystko od nowa póki jestem jeszcze młody i mam pomysł.

Hodowca tego nie kupi ale liczę na przemysł, sprzedać -wynająć.

Pozdr-tadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek budynek przerób na ubojnie i krajalnie kurczaka oraz wydzierzaw lokalną hurtownie interes na lata z całą rodziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alarm fermowy powiadomi Cię automatycznie o braku prądu i przekroczeniu progów temperatury podając temperaturę jaka jest na hali!!! Możesz także w dowolnym momencie sprawdzić stan prądu i temperaturę na żądanie

Również sterowniki do klimy z higrostatem wilgotnościomierzem, czasem działania i termostatem

tel: 0 608 370 766

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dezynfekcja i dezynsekcja - zamgławianie na zimno lub na gorąco,wszelkich obiektów hodowlanych i nie tylko,np.magazyny , silosy, piwnice itp.zabiegi wykonujemy nowoczesnymi urządzeniami oraz używamy uznanych , sprawdzonych i skutecznych środków chemicznych.tel.510 585 284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa lapiaca drob nawiaze wspolprace na warunkach.

 

1. Kurczak(skrzynki) - 9gr. szt. czas załadunku 1,5 H

2. Kurczak(kontenery) - 6gr. szt. czas zaladunku 1H

3. Indyk zetaw 900 - 1100 - 55gr. szt. czas zaladunku 1H

4. Indyczka zestaw 1900 - 2100 - 40gr. szt czas zaladunku 2H

5. Ges - 30gr. szt. czas zaladunku 1H

 

Woj.Wielkopolskie,Lubuskie,Dolnośląskie,Zachodniopomorskie

 

Możliwośc negocjacji cen w zależności od ilości i lokalizacji.

 

Kontakt. jarof20@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania mieszlanię pasz o wydajności 6ton na godzinę.

 

W skład mieszalni wchodzą:

 

- kosz przyjęciowy 30t/h

- przenośniki kubełkowe

- dwa zbiorniki nadmłynowe (2 x 10t)

- młyn TESTMER 56KW

- 10 zbiorników nadwagowych

- waga tensonometryczna 500kg TESTMER

- natłuszczarka firmy KAJA 1000l z wagą i podgrzewaniem

- mieszlanik poziomy firmy AMA dwukomorowy (2 x 500kg)

- pełna aspiracja linii

- dwa zbiorniki na gotową paszę (2 x 35ton)

- program komputerowy do obsługi

- szafy sterownicze

- magnes

 

Rok produkcji: 2003.

 

Ponadto mogę sprzedać agregat prądotwórczy 120KW. Stan idealny.

 

Kontakt:

 

do_na@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Mam na sprzedanie silos paszowy poj. ok. 15 T z blachy karbowanej ocynkowanej. Stan określam na b.dobry. Cena za silos to tylko 6 000 zł. Tel. 502 267 785 POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do sprzedania nowe, nieużywane poidła kropelkowe dla drobiu (system pojenia SNAP)

4 kompletne linie po 45 metrów (razem 180m) + dozownik

 

ponadto używane:

- sortownica do jaj MOBA4 (wydajność 4tyś/godz.)

- paszociągi łańcuchowe

 

tel. 604 524 266

(woj. śląskie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...