Skocz do zawartości
Eva

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Osłony na wloty do zaciemniania kurników i indyczarni, wykonane z tworzywa typu ABS w kolorze czarnym.

 

Obecnie oferujemy 2 rozmiary osłon:

 

* Osłony małe - 700x500x300 mm 35 zł

* Osłony duże - 850x700x300 mm 40 zł

Tel 507 525 727

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mikołaj 2009 ja szukam przysłony na brame chodzi mi o lato jak otworzysz brame przed wieczorem żeby przyciemnic to są takie wiszące paski ,niewiesz gdzie to można kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurka złotopiórka

Ja to bym się skłaniał ku jakiejś samorobnej robocie, widziałem takie coś u firm budujących chłodnie, na targach mieli ale było dosyć ciężkie z tego co pamiętam i kosztowało ok 1 tyś zł. Wolał bym pociachać geowłókninę, może czarną folię- pociąć wzdłużnie, przybić z dwóch stron deski/łaty w bramę i niedużym kosztem gotowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrzewnice olejowa sprzedam z odprowadzeniem spalin o mocy 100kw bardzo mało używana w sumie centralne wspomagala z 2001r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę, jest to solidna firma z dużym doświadczeniem i dużą gamą różnych usług i produktów- natrysk piany, materiałów gumo pochodnych,po produkcję wlotów, osłon na okienka i wentylatory szczytowe z abs-u. ceny do negocjacji, również netto. bardzo miły i rozmowny właściciel który pomoże nam rozwiązać niejeden problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Mikołaj to ja rozumiem, że ty cały czas reklamujesz ta firmę. To po co robisz to tak po cichu ? Firma jest znana i solidna i godna polecenia, sam brałem od nich wloty, osłony na wloty kominy wentylacyjne... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro tak jak mówiłem kupujemy od nich w grupie-koledzy z pom. np po 300-500 wlotów zawsze coś utargujemy przy tej ilości, i dlatego pisze ze mogę mieć w dobrej cenie, a jak się ktoś pyta co to podaje stronkę, sam dzwoni kupuje przykład. po 100 ja dzwonie kup po 80. Inni też sobie pomagają bynajmniej u mnie jak ktoś ma gdzieś rabaty hurt. budowlane i takie tam, ostatnio robiłem dach kupowałem przez znajomka zaoszczędziłem 4500 na materiale:)) więc opłaca się::)) a wcześniej on kupował prze zemnie kominy went i tak to się toczy.... w końcu marca będziemy kupować 150 wlotów jak komuś akurat potrzeba do niech da znać cena na pewno będzie korzystna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje miseczek do kropelek dla nioski,prosiłbym o jakis namiar na dobrego producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pojedynczy wloty powietrza wymiarach: 650x275x100 + Osłona na wloty do zaciemniania kurników i indyczarni, wykonane z tworzywa typu ABS w kolorze czarnym. o wymiarach 700x500x300 mm za 100 zł komplet minimum 50 kompletów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż

Hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 1388m2 znajdująca się na działce o powierzchni

5600m2. W skład budynku wchodzą: hala produkcyjna 1100m2, pomieszczenie pomocnicze i magazyn 232m2 oraz część mieszkalna 56m2(wykończona gotowa do zamieszkania). Budynek wyposażony w instalację centralnego ogrzewania, wentylatory, automatykę do sterowania urządzeniami klimatyzacyjnymi. Możliwość uzyskania temperatury do 45 stopni. Dobry dojazd, blisko drogi głównej.

 

607 237 769

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w końcu marca będziemy kupować 150 wlotów jak komuś akurat potrzeba do niech da znać cena na pewno będzie korzystna

 

Dla mnie przydałoby się ponad 40 sztuk. Skąd jesteś? Może bym się załapał pod wasze zamówienie to byłoby troche taniej.

 

Kupię wloty 94x46 cm bądź zbliżone wymiary. Kontakt: paktofonikas@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie agregat prądotwórczy około 50 kW i więcej.

 

Kontakt gg1778783

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak w opisie kupie sterownik (komputer) do sterowania mikroklimatem + schladzanie na kurniku do tego wentylatory scienne...prosze o oferty na duzykris@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno dostałem pyt o 60 kompletów od użytkownika ppr ale ni zapisałem nr, proszę o kontakt zostało ostatnie kompletów w cenie po 100 zł kpl, następne w cenie 110 zł kpl.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do licznych pytań:

wlot mały wymiar 650x275 85 zł sztuka

wlot duży pojedynczy 858x375x121 165 sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...