Skocz do zawartości
Eva

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam hodowców drobiu polska północna na zasadzie przywłaszczenia. Kontakt, szczegóły na prv.
mam dwa strusie interesuje cie kradzież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przewłaszczenia, nie tak jak napisałem, literówka jest faktycznie największym problemem w handlu i interesie. Szkoda że najczęściej wypowiadają się osoby, które nie mają nic do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, przewłaszczenia, nie tak jak napisałem, literówka jest faktycznie największym problemem w handlu i interesie. Szkoda że najczęściej wypowiadają się osoby, które nie mają nic do zaoferowania.
Nie ma się co dziwić że ludzie nie padają na takie "literówki" bo sporej ilości z nich ubojnie sobie przywłaszczyły towar a potem cichutko upadły i co ciekawe nie miały żadnego majątku aby można było dochodzić swoich należności.Ty przynajmniej stawiasz sprawę jasno-chcesz przywłaszczyc a nie chcą ludzie durne Ci je dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, przewłaszczenia, nie tak jak napisałem, literówka jest faktycznie największym problemem w handlu i interesie. Szkoda że najczęściej wypowiadają się osoby, które nie mają nic do zaoferowania.
Nie ma się co dziwić że ludzie nie padają na takie "literówki" bo sporej ilości z nich ubojnie sobie przywłaszczyły towar a potem cichutko upadły i co ciekawe nie miały żadnego majątku aby można było dochodzić swoich należności.Ty przynajmniej stawiasz sprawę jasno-chcesz przywłaszczyc a nie chcą ludzie durne Ci je dać.

 

 

Dziękuję za pokaz elokwencji. Pozdrawiam serdecznie Pana co wszystkie rozumy pozjadał i z nie jednej miski jadł. Konkretów nadal brak. Pozdrawiam, życząc miłego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, przewłaszczenia, nie tak jak napisałem, literówka jest faktycznie największym problemem w handlu i interesie. Szkoda że najczęściej wypowiadają się osoby, które nie mają nic do zaoferowania.
Nie ma się co dziwić że ludzie nie padają na takie "literówki" bo sporej ilości z nich ubojnie sobie przywłaszczyły towar a potem cichutko upadły i co ciekawe nie miały żadnego majątku aby można było dochodzić swoich należności.Ty przynajmniej stawiasz sprawę jasno-chcesz przywłaszczyc a nie chcą ludzie durne Ci je dać.

 

 

Dziękuję za pokaz elokwencji. Pozdrawiam serdecznie Pana co wszystkie rozumy pozjadał i z nie jednej miski jadł. Konkretów nadal brak. Pozdrawiam, życząc miłego weekendu.

Wielkie dzięki Łaskawco,również życzę miłego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiofilmCleaner

 

NAJSKUTECZNIEJSZE CZYSZCZENIE LINI POJENIA W KURNIKACH

 

Przy pomocy mojego urządzenia BiofilmCleaner mogą Państwo dokładnie wyczyścić i wypłukać osad z probiotyków oraz witamin z rur wodnych w kurnikach. Jest to najnowszy sposób czyszczenia lini pojenia w budynkach inwentarskich. Proces jest całkowicie bezpieczny i nie uszkadza wrażliwych miejsc na lini takich jak połączenia gumowe. Doskonala praca BiofilmCleaner zapewnia całkowice usunięcie biofilmu i osadów pozostawionych przez leki. Urządzenie naprzemiennie wprodzadza wodę i powietrze w rury co powoduje oderwanie starych skumulowanych bakterii.

 

 

 

Jestem producentem BiofilmCleaner i wykonuję je na zamówienie. Potrzebna informacja do realizacji sprzetu to średnica zastosowanych rur na kurniku.

 

 

Do pracy urządzenia wystarczy kompresor i gniazdo 220v.

 

 

Na skrzynce rozdzielczej znajduje się:

-Włącznik główny

-Potencjometr z regulowanym czasem przełączania 1-50 sekund

-Przełącznik woda-0-woda i powietrze

-Dwie lampki kontrolne sygnalizujące prace wody/powietrza

 

 

 

Więcej informacji udzielę telefonicznie

503 159 044

 

 

Mogę wykonać rownież usługę czyszczenia lini; przykład: allegro.pl/show_item.php?item=5199975102

 

 

271_img_0017.jpg

 

912_img_0023.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to działa w liniach z miskami typu Friss?

I jaka jest przewaga w stosunku do chemii myjącej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izolacje poliuretanowe pianą PUR metodą natrysku - doświadczona ekipa od 1995 roku na rynku 504-022-948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam okazyjnie:

 

Nagrzewnica olejowa Ermaf 100kw

Sprężarka Metabo 270l moc 5,5 kw

Siatki do kręgów do odchowu indycząt 37 szt. (długość 12,5m, wysokość 0,5m)

Promienniki gazowe 500W 40 szt.

Karmidła do indyków/indyczek ok 200 szt.

 

lokalizacja wielkopolska/kujawsko-pomorskie

 

Pytania na priv. Jak ktoś jest zainteresowany podam numer tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę pisklęta 12 500 szt. nawet na dzień dzisiejszy!!! woj. lubelskie tel. 721515320

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dużą ferme drobiu.Możliwość dalszej rozbudowy.

Tel 788 722 565

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiamy agregaty prądotwórcze, wszystkie typy, wszystkich producentów,

Wykonujemy automatykę do agregatów ( automatyczny rozruch przy zaniku napięcia ), regulacje, montaże

tel 607 102 202

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam nadwyżkę około 15 000 szt. odchowanej kury nioski Tetra SL, wstawienie 03. 03. br. odchów ściółkowy, pełna opieka wet. powiat Żary. tel. 888 162 902

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam na sprzedaż duzo uzywanych części i elementów do gniazd automatycznych

np:

- ruszta plastikowe

-elementy szkieletu

- linia paszy

-poidła

-instalacja do usuwania pomiotu

-gniazda

i inne

 

atrakcyjne ceny

lokalizacja zachodniopomorskie

tel 664970002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam kury nioski HY LINE 15 tyg.

pełny program szczepień

kury białe i czerwone

woj mazowieckie

tel 600-605-775

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedania

kurki i koguty odchowane

z dnia 30.03.2015. Kurki po 6 szczepieniach, stała opieka wet, zdrowe, kolorowe, transport. Aktualnie zaczęły 7 tydzień.

Ilośći hurtowe i detaliczne.

 

fermywiejak.pl

Lublin

510 89 89 79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania łącznie 4 inkubatory do wylęgu drobiu. 3 maja pojemnosc 1700 a jeden 2100. Rok produkcji 2007 . Uzywane przez 2 lata. Zadbane, czyste i sprawne w 100%. Wszelkie pytania prosze kierowac pod nr 502 079 190 ! Pozdrawiam !

linki do ogloszen na portalach aukcyjnych:

http://allegro.pl/inkubatory-legowe-i5378049459.html

http://olx.pl/oferta/inkubatory-do-wylegu-drobiu-CID757-IDa8JLx.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania linie pojenia 4x80m big dutchman,4x60m roxel,wentylatory multifany4E50-2szt,reduktory,windy,poprzeczka do paszy 15m,karcher,dozowniki desatron 2szt,nagrzewnica 50kw,poidla klatkowe z rynienkami 720m,tasmy pomiotowe biale setki 720m,tasmy do zbioru jaj zolte,motoreduktory, TEL; 532-622-853

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kury nioski LOHMANN SANDY ODCHÓW ŚCIÓŁKOWY

Kura niesie kremowe jajo. Bardzo wydajna.

9 tydzień.

6000 sztuk

502 663 101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam białe jaja od kur hy line (sonia)

w klasach M i S

tel 600-605-775

woj mazowieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...