Skocz do zawartości
Eva

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam alarmu powiadamiajacgo mnie ( telefonioicznie -gsm) o braku pradu lub zaniku fazy.Najlepiej żeby jeden alarm obsługiwał kilka oddzielnych hal . Prosze o info jakie macie za ile mozna kupic i jak sie sprawują ? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię wyposażenie do kurnika do hodowli brojlera- poidła, paszociągi, wentylatory i agregat prądotwórczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA!!! Pompy wysokociśnieniowego schładzania 70bar oraz sterowanie z ustawianiem czasu działania, przerwy, wilgotności i żądanej temperatury - najtaniej na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA!!! Pompy wysokociśnieniowego schładzania 70bar oraz sterowanie z ustawianiem czasu działania, przerwy, wilgotności i żądanej temperatury - najtaniej na rynku. tel: 0 608 370 766

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię silosy do paszy w dobrej cenie. Agregat prądotwórczy, wyposażenie do hodowli brojlerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię przyczepę rolniczą wywrotkę w dobrym stanie i dmuchawę ssąco-tłoczącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam paszociąg oraz poidła do hodowli brojlera rok produkcji 1980, były dotej pory używane, cena do uzgodnienia.

Tel.660787180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam paszociąg oraz poidła do hodowli brojlera rok produkcji 1980, były do tej pory używane, cena do uzgodnienia.

Tel.660787180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupię paszociąg pełzakowy lub kosz zasypowy holenderskiej firmy VDL mazowieckie

 

A skąd masz takie cudo? Ja właśnie niedawno kupiłem używany paszociąg VDL ale ciarki mnie przechodzą na myśl, skąd potem brać do tego części zamienne. Co prawda wiele części pasuje z paszociągów żarowskich, ale jak poleci napęd lub wałki napędowe to będzie niewesoło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawać to ja go nie planuję... czymś muszę karmić te moje kokosze U mnie też jakoś chodzi, chociaż zakręty to w nim za długo nie pożyją... Moim skromnym zdaniem to przekładnia na silniku jest trochę za mała i przez to łańcuch zdecydowanie za szybko chodzi, co powoduje szybkie zużywanie się niektórych elementów. Ale w sumie ma to i swoje dobre strony, 6 minut i pasza robi kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię w dobrej cenie wyposażenie kurnika do hodowli brojlera. Paszociągi, poidła, wentylatory, agregat prądotwórczy, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam paszociąg łańcuchowy w dobrym stanie technicznym oraz poidła kropelkowe do hodowli brojlera rok produkcji 1980 r. Urządzenia były do tej pory używane, cena 3000,00 zł za wszystko.

Tel.660787180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie gniazda dla niosek w ok biezunia zuromina mlawy sierpca 885 352 192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię w dobrej cenie wyposażenie kurnika do hodowli brojlera. Paszociągi, poidła, wentylatory, agregat prądotwórczy, itp.

 

Lesław !!!

 

Mam do sprzedania wentylatory kominowe ok 100 szt. 100 zł za sztuke.

tel. 602583998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-wydzierżawię zmodernizowany zakład uboju drobiu, o mocy produkcyjnej 2000 szt/h.

-wydzierżawię 8 obiektów o profilu produkcji -kurczak brojler. Nowe, wys.tandard, każdy po 1200m.

-sprzedam działkę z nowo wybudowanym obiektem o profilu-ubojnia drobiu-zakładana zdolność ubojowa 6000sz/h.

 

Lokalizacja: woj. pomorskie pow. Kartuzy tel. kont. 502 210 201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...