Skocz do zawartości
lukaszptoszek

Ciągniki i inne maszyny rolnicze podczas pracy w lesie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie to ja Łukasz z podkarpacia przepraszam za wczoraj ponawiam swój apel o jakiś fotki, tapety zdjęcia filmiki i linki do stron internetowych związanych z tematyką prac podczas ścinki drzew w lesie. Interesują mnie w szczególności sprawy związane z ciągnikami rolniczymi pracującymi w lesie, mogą być także materiały o tematyce dotyczącej pracy pilarką spalinową .Proszę was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powiną być to napisane [urlhttp://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=576]tu[/url]

po druge t wpisz w video google, youtube, wrzuta.pl np: sthil, huskwarna(nie wiem jak to się pisze) a znaidziesz tam różne filmiki a na wrzuta.pl są jescze foty. Są tam filmy również z pracy samojezdnymi mazynami do zrębu i wywuzki drzewa (nie wiem jak one się nazywają). Niedawno sam pare filmików takich oglądałem (przypadkiem znależionuch).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu czegoś nie rozumiem. Ten temat jest tu zbędny i nie potrzebny i prawdopodobnie został założony przez pomyłke i jeszcze istnieje

A jak ja wczoraj założyłem temat którego nie ma i który mial na celu udzielenia mi bardzo ważnych informacji to go ktos do kur.... wykasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był na forum MOD i troche pokasował-a. Mod około 12 a temat założony o 14:50. Poprzednie 2 zostały usuniente więc @lukaszptoszek założył kolejny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał dodatkowy panel z opcjami... a tak to nieraz szlag trafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stanowisko Moderatora trzeba jakąs porządną osobe która by dbała tutaj o ład. Kiedys były czasy jak MOD a zwłaszcza MarekSz. wszystkiego pilnował. Nie kasował wszytkiego bezmyślnie tylko jak trzeba było to przenosil pytanie do innego tematu, łączył podobne tematy i wogóle było spoko, aż sie łezka w oku kręci . A teraz to Eva tylko tak z grubsza przeleci pokasuje se coś troche od niechcenia i znów przez tydzień nie bedzie zaglądać

 

A co do tematu to widziałem na videogoogle kiedys taki wypasiony film. Była ta taka maszyna JD. Ścinała sosenke, brała ją w szczypce przeuwała i ciała na wybrane kawałki i w tym samym momencie czyściła ją z gałęzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do tematu to widziałem na videogoogle kiedys taki wypasiony film. Była ta taka maszyna JD. Ścinała sosenke, brała ją w szczypce przeuwała i ciała na wybrane kawałki i w tym samym momencie czyściła ją z gałęzi

W youtube trzeba wpisać john deere i ten filmik tam będzie, niedawno go namierzyłem. Robi wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miccao powedz sąsiadowi o takich maszynach. Może zatrudni do tei wycinki.

 

a tak przy okazi to te maszynki to są bardzo intyligętne (dosłownie) Mozna zaprodramować ile i jakie dzrewo ma ścięć i pocięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro tez bede zcinal tylko ze wierzbe ktura rosnie nad stawem niewiem czy lod wytrzyma po tych mrozach a gdzies indziej jej polozyc nie moge bo jest bardzo mocno pochylona nad staw i tak czekaloem na mroz calo zime zeby ja zciac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o radę którą pilarkę wybrać czy Husgvarna 345 czy Husgvarna 357 a może jakiś model Stihla Interesują mnie pilarki o mocy od 3,5- 4 KM Sam miałem starą Husgvarnę 40 pracowała u mnie przez 10 lat aż wrescie koszt naprawy przewyzsza koszt zakupu nowej .Mam doswiadczenie z firma Husgvarna , napiście coś o Stihlu Na zakup nowej pilarki mam przeznaczone okołu 2 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Husgvarne 357 troche mocnijsza niz 4 konie ale pracuje takom w lesie i ogolnie sprzęt nie do zajechania w warunkach domowych robotnicy lesni co kazdy dzien pracuja po pare godzin to 5 lat bez problemu jada bez wienkszych awarii a cenowo lepiej niz stichl polecam szwedke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...