Skocz do zawartości
Gość ali

Tuning ciagników

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś podac link do tego obrazka a najlepiej wysłac mi go na poczte bo nie mogę zobaczyć. Wogóle mi sie on nie wyswietla.

 

mguzniczak@poczta.fm

 

pozdro i dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem operatorem tego cuda jest bardzo wysoki człowiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Izydor masz link http://www.humorek.com.pl/c56/w/26.jpg jeśli się nie otworzy sprubój go wkleić w http://anonymouse.org/anonwww.html

Czasem też tak mam że niektóre obrazki się nie otwierają, ale przeważnie wklejenie linka na anonymouse pomaga, w ogóle jest to niezwykle przydatny adres czasem trzeba jeszcze wykasować ciasteczka z przeglądarki

 

Jeśli chcesz zobaczyć link to najlepiej wciśnij przy danym poście cytuj i wtedy możesz go skopiować. Tak samo możesz przenieść obrazek klikając prawym przyciskiem myszy na obrazku ( ukarze się okienko ) klikasz właściwości otwiera się następne okienko z którego już możesz skopiować link.By wkleić np. ten obrazek na forum wstawiasz ten link w znaczniki Img i po wysłaniu wiadomości obrazek powinien się otworzyć

 

Mam nadzieję że nie namieszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego zetorka 7211 dodałem dwie lampy halogenowe z tyłu bo oryginalna jest słaba teraz światełko daje zaje...te.. No ale prądu idzie bardzo dużo bo w końcu 3 lampy każda do 55W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 3x55W?, ja w swoim Forszaju mam 6 lamp z przodu, w dachu 2x H4 100/110W, podłączone tylko drogowe 110W, w reflektorach mam równierz 2x H4 100/110W, oraz w orurowaniu mam halogeny BOSCH z żeliwnymi chromowymi lustrami i żarówkami 2x H3 90W, w sumie 620W, instalacja 24V

 

lampy323dachlp5.jpg

 

lampy323przdzj3.jpg

 

lampy323nocxs3.jpg

 

To jeszcze nie wszystko, wkrótce w dach obok tych co już są, wmontuję jeszcze jedną parę lamp, są to zwykłe reflektory od malucha, ale postojówki w nich mam diody LED, niebieskie - super efekt, z tyłu mam tylko dwa halogeny robocze z żarówkami 70W, ale już niedługo coś dołoże, tylko ciągniczek dostanie nowy lakier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głupie pytanie ale nie jestem pewien jak to jest. Ile ohm musi miec głosnik do radia samochodowego czy z wiezy głosniki mogą być i czy jak cos to sie to spali. Tanim sposobem czy z czegoś innego starego można wyciągnac głosniki jak telewizor itp. Czy dać 20 zł za samochodówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras wyciągsz głosnik np. ze starego telewizowa sprawdzasz ile ma Wat-ów, sprawdzasz jakie masz radio ile Wat-ów daje na głosnik i jesli głosnik jest słabszy lub równy mozesz montowac, jesli ma wiecej Watów niż rado zapodaje lepiej nie montuj bo mozesz dlugo nie pograc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się kolego pomyliło.

Głosniki samochodowe mają 4 Ohmy a domowe z wieży 8 ohm, Radio w samochodzie ma impedancje wyściową 4 ohm, myśle ze takie właśnie kolega chce założyć więc do tego radia (4ohm) można podłaczać głośniki 4 ohm i więcej np 8ohm. Nie wolno mniejszych. np do wiezy podłaczać głośników samochodowych wieża 8 ohm a głośniki 4 onm. Z moca jest podobnie lepiej jeśli moc głośnika jest większa od wyjścia w radiu niż mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dachu mam reflektory od malucha, najtańsze są, na szrocie po 10 zł za szt. Wystarczy wsadzić żarówke H4 i jest światło lepsze jak z bylejakiego halogena, a i postojówki jeszcze są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem założyć w miejsce bańkowych żarówek (c-360) żarówki H4 z przodu ale jak je założyłem okazało się że świecą tylko długie co może być przyczyną (oczywiście żarówki sprawne i instalacja oryginał) założone H4 mam z tyłu i też świeci na długich krótkich mi tam nie potrzeba ale z przodu by się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spalił ci się bezpiecznik, lub się podtopił na mocowaniu, bo do "napędu" H4 potrzeba trochę więcej prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakladalem do 1014 H4 z przodu i tez od razu mi spalilo bezpiecznik ale zalozylem nowy i mam wszystkie swiatla a krotkich nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napiszcie coś o tiuningu kabin w mtz 82

Ja miałem sportową kierownice trzyramienną o średnicy 30 cm, przedłużoną i obniżoną dźwignię podnośnika hydraulicznego, trzecie światło stopu w górze tylnej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Renaul Clio wyciągnołem żarówki H4 bo miałem tam takie niebieskie ale niezbyt dobrze świeciły i chciałem je założyć do Ciapka i zonk

700e1b1998699967.jpg

Żarówki niebieskie świecą na biało ale niezadowalająco.

b70552b5c009282d.jpg

Ta po prawej to orginał od ciapka widac że ma więksża obwodke.

af77a06fdb846682.jpg

Ta po lewej to mojja robota przelutowałem obwódke.

ab818323733affb9.jpg

 

Widac że żarówka H4 ma mniejszą obwódke od starej w ciapku. Więc znalazłem stara podobną do tej (w ciapku) od bizona zbiłem bańke wyszlifowałem i odlutowałem obwódke i przylutowałem do H4 i gitara. Ale chyba idzie kupić żaówkę H4 z obwudką psującą do ciapka ?? A wy jak macie. Jest to żarówka H4 55/65 W i słabo świeci nie patrzałem w ocy gdyż to jest u babci ja wróciłem wczesniej. Wy jakiej mocuy macie żarówki H4 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe że też chciało ci sie bawić z tym przelutowaniem .Oczywiście że są żarówki h4 z kołnierzem (takie jak miałeś w starej żarówce) ale nie wiem czy mają tunigowe niebieskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też skusiłem się na te niebieskie żarówki z Biedronki, do niczego są, ale jeśli chodzi o takie niebieskie z kołnierzem, to widziałem w Tesco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam ciagnik case 4220 z zwykła kabiną bez klimatyzacji... widziałęm oferty z pełnymi klimatyzacjami od samochodów za jakieś 1-2tyś zł..... kompletne... czy da się to zamontować do ciągnika aby działało.. bo nie da wytrzymać w tak oszklonym ciągniku bez klimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież że sie da. troche pracy i myślenia i będzie klima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...