Skocz do zawartości
Gość ali

Tuning ciagników

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Co sadzicie o tej c-360 ??

 

Zajebiście przerobiona C-360 na New-Holland oto link: KLIK

 

/edit

połączone posty

To jest raczej jeszcze 4011.Kabina nie bardzo pasuje do reszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja chcę ,powiedzmy w największym uproszczeniu,ztiuningować mojego 5211 tzn troszke odmłodzić ;dać nowy lakierek,reflektorki kwadratowe,halogenki na dach i walnąć kilka emblematów ZETORA ------mam pytanie gdzie można nabyć te NAPISY..dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym o napisy zapytać się w sklepie z częściami lub bezpośrednio w Agromie Kalisz-przyślą do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Radziłbym o napisy zapytać się w sklepie z częściami lub bezpośrednio w Agromie Kalisz-przyślą do domu.
DZIęKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

z tego linku do allegro wynika ze koles chce 50 zł za napisy do zetora hmm troche drogo a jak swoje do 30 na maske zaplacilem 3,50 ale roznica apropo tuningu jak mi zaroweczka sie spalila na obotomierzu to załozylem teraz dwie niebieskie bo serynie sa biale fajnie to wyglada ! pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w domu leżą jeszcze jakieś stare naklejki do C-360. Ten wogóle ma wszystkie naklejki drogie, one są nieoryginalne i w dodatku nieciekawie wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie reflektory na kabinę z przodu założyć ,tylko nie robocze halogensy bo za "krótko " świecą,,,,,,szukam takich co by dalej zerkały [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakie reflektory na kabinę z przodu założyć ,tylko nie robocze halogensy bo za "krótko " świecą,,,,,,szukam takich co by dalej zerkały [/b]
zaloz robocze ja mam takie co swieca na odleglosc 200metrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można niebieskie żarówki założyć, w nowych ciągnikach gdzie są żarówki HI i H4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam . Czy macie adres do jakiejs firmy która zajmuję się podnoszeniem mocy w silnikach maszyn rolniczych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ma ktoś może namiary na kabine do MTZ-82 kwadratową nową podobno gdzieś robią, bo ja mam tą "sportową" z 88r. i zaliczam bardzo często w niej słupki, dobrze że nie ma kantów .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
link tu są dobre kabiny do MTZ.napisz zeby Ci przesłali oferte.bo na stronie za bardzo nie widac tych kabin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co sądzicie na temat magnetyzerów powietrza i paliwa do silników spalinowych? Podobno zwiększają moc silnika o 8-10% i o tyle samo zmniejszają zużycie paliwa. Koszt do silnika 4L ok.400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie na temat magnetyzerów powietrza i paliwa do silników spalinowych? Podobno zwiększają moc silnika o 8-10% i o tyle samo zmniejszają zużycie paliwa. Koszt do silnika 4L ok.400zł

 

 

 

Sorki nie mogłem się opanować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tych magnetyzerach w Rolniczym przeglądzie technicznym jakiś tam polskich, chyba podwarszawskiej firmy wypadły pomyślnie i nie powodowały żadnych uszkodzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na stronie www.akra.pl jest opis testu silnika od BIZONA na hamowni, przed i po założeniu magnetyzera.Moc tego silnika wzrosła ze 102 do 110KM !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...