Skocz do zawartości
kurczak

ceny jaj wylęgowych i piskląt

Rekomendowane odpowiedzi

proszę ponownie o podawanie cen jaj wylęgowych, a kolegów brojlerzystów o cenę piskląt i jak długo trzeba czekac w tej chwili na nakład.

Cena umowy: Drosed Siedlce 0,56+vat, Indykpol Lublin 0,56+ vat, Malec (Dębówka) 0,59-0,6+vat, wolny rynek 068-0,7 z vat (Byłe Siedlecke trak sprzedaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę ponownie o podawanie cen jaj wylęgowych, a kolegów brojlerzystów o cenę piskląt i jak długo trzeba czekac w tej chwili na nakład.

Cena umowy: Drosed Siedlce 0,56+vat, Indykpol Lublin 0,56+ vat, Malec (Dębówka) 0,59-0,6+vat, wolny rynek 068-0,7 z vat (Byłe Siedlecke trak sprzedaje)

 

cena sie zmienia co kilka dni, takze sam nie wiem po ile pojadą w poniedziałek,u mojego odbiorcy na ten tydzień było 0,58 netto...po niedzieli podwyżka, na podkupie nikt nie pyta o cenę tylko o jajka, pisklę Malec i Kozłowska juz podobno 1,12 netto

niestety zginął stary temat o wylęgówce pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jaka jest cena jaj wylegowych? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Malec -1,1 + vat bez szczepień.
podobno już 1.16 netto - czy to prawda ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to sie biją o jaja

probuje wspomagac kolegow brojlerzystów

teraz zeby cena jaja poszla co najmiej na 70gr to moze bysmy sie odbili od dna

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o cenie za piskle 1,20 (dotyczy wstawienia na początku kwietnia)- Lubelszczyzna, oczywiście jajek ciągły głód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem o cenie za piskle 1,20 (dotyczy wstawienia na początku kwietnia)- Lubelszczyzna, oczywiście jajek ciągły głód

 

Cena jaj na umowę 0.60--0.62 netto, chociaż oczywiście są wylęgarnie które próbują dalej płacic duzo mniej

Na podkupie 0.70 i wyżej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolny rynek jaja po 70gr ciągłe zainteresowanie są telefony ze kada ilosc wezmą moze powoli zarobie na jakis drobny remont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w telefonach do mnie oferują śmiało za dobre jajko 75 groszy brutto (wolny rynek), płatne gotówką i PROSZĄ o jajko!!!!!

nie sprzedawajce na wolnym niżej niż 75 groszy

jak ktoś nie może osiągnąć takiej ceny to niech pisze na GG 10080532 to dam namiary.

nie ma jajka, dużo osób szuka jajka na brojlerka na handel przy odchówce na wieś, telefony 3 razy dziennie od Zakładów odległych o 500-600 km

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w telefonach do mnie oferują śmiało za dobre jajko 75 groszy brutto (wolny rynek), płatne gotówką i PROSZĄ o jajko!!!!!

nie sprzedawajce na wolnym niżej niż 75 groszy

jak ktoś nie może osiągnąć takiej ceny to niech pisze na GG 10080532 to dam namiary.

nie ma jajka, dużo osób szuka jajka na brojlerka na handel przy odchówce na wieś, telefony 3 razy dziennie od Zakładów odległych o 500-600 km

pozdrawiam

Dokładnie tak jest, cena 0,75 bez pytania o wyniki, a na wieś nie ma granicy ...tylko dlaczego z moich znajomych tylko 2 osoby produkują, gdzie były te wylęgarnie w grudniu jak zdejmowaliśmy stada przed 50 tygodniem bo podobno nagle spadły wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam wrażenie, że hodowcy wylęgówki to starzy ludzie i nie umieją na kompie pisać!!!!w naszym temacie nie ma postów!!!

pokażcie, że tak nie jest!!!

uwaga cena jaj dalej w górę:

Drosed Siedlce 0,60+ vat+biologiczne, indykpol lublin tak samo, Malec 0,61+vat

jajo na wolnym rynku od 0,85 gotówka.

miałem dziś propozycję 1 zł na rękę gotówką byle dostać jajko.

jaja do Holandii ponad 1 zł

Koledzy z innych stron dajcie znać co u Was!!!

i nie sprzedawać jaj tanio, na wolnym rynku powinno być już wszędzie powyżej 90 gr, a jaj jest bardzo mało i zapowiada się , żę potrwa to jeszczę co najmniej 2 miesiące. z wiarygodnych żródeł wiem, że na zachodzie tak brakuje jaj wylęgowych , że chcą płacić po 0,30 eurocentów to jest 1,20 zł

korzystajmy póki się da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobimex Szczecin płaci 0,65 zł. Wiem od kolegów i koleżanek z wylęgówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena piskląt na dziś w Drobiarstwie Opolskim 1,15+VAT - przedpłata lub gotówka do 1,20+VAT termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak płacą ubojnie za kurę reprodukcyjną np. Ilczak, Uniszki i inni? jakie proponują terminy płatności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak płacą ubojnie za kurę reprodukcyjną np. Ilczak, Uniszki i inni? jakie proponują terminy płatności?

 

Ilczak ostatnio czyli przed długim tygodniem 2.1 netto ale niemiłosiernie przeciąga płatności, Zalewo proponowało 2.15netto.......kolega zdaje po niedzieli to się dowiemy u kogo i za ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...