Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochani mam problem idziemy do kuzynki na 18-ste urodziny i niewiemy zabardzo co sie teraz kupuje na takie imprezy myśleliśmy o odtważaczu MP3 macia jakieś doświadczenie z takim sprzętem doradzcie jaki model wybrać, a może jakiś inny prezencik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat z tym dobrze trafiles, najlepiej jakbys gdzies znalazl niedrogiego Creative z 256MB pamieci kupisz juz za okolo 200zl, lub jakiejs innej firmy z wieksza poamiecia ale ja osobiscie polecam creative bo mam i bardzo chwale mimo ze ma tylko 256 ale mi wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to kup właśnie Creativa bo to dobre sprzęty(sam mam głośniki) tylko kup conajmniej 512mb lub 1GB bo inaczej kuzynka w ciebie zwatpi Tak,bo co to jest dzisiaj 256mb??A co do cen to różne są w różnych sklepach.Ja osobiście kupiłem odtwarzaczMp3 firmy Mp3 Player ale jestem zadowolony.A kupiłem go na allegro za 110zł(512mb) mam go 6 m-cy i jestem zadowolony-nic sie z nim nie dzieje .A tak na marginesie,to w odtwarzaczach często leca słuchawki(wiadomo-seryjne)ale długo posłuża.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creative to firma.Odradzam sprzęt z tej strony,gdyź z Xtech-em mój kumpel miał do czynienia-gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam Creativa. Cały swój sprzęt muzyczny mam tej właśnie firmy i nie mam żadnych zastrzeżeń. No ale niestety za jakość się płaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz dobrze dla kuzynki to kup jej creative A ladna chociaz??(kuzynka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakiego boya te z poczebuje??, tylko tak co by Ona taka miastowa nie była paniusia, co ja to nie jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz Mp4 firmy Mp4 player może byc,ja mam odtwarzacz Mp3 firmy Mp3 player i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te wszystkie parametry dobre?? (dlamnie te wszystkie skruty to czarna magia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...