Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie komórki? Jakie polecacie? Co powiecie o poszczególnych firmach i modelach?

 

Ja już od ponad 3 lat posiadam SE T610 i nie mam zamiaru go zmieniać. Nigdy mnie nie zawiódł, działa bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 2600 ale tylko do poniedzialku bo sprzedaje i nie polecam jej chociaz to nokia, 0 tapet, 0 wygaszaczy, 0 polifonii. Dobrze ze jest kupiec A jak narazie nie planuje kupowac telefonu tylko trzymam kaske na prawko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem też SE. Wcześniej uznawałem tylko nokie, ale od kiedy spróbowałem SE to nie widze lepszego. Miałem T630, K700i, a teraz mam K510i - po prostu dla mnie rewelka.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolennikiem też SE.

Ja nie uznaję innej marki No może jeszcze SAMSUNG. Nie znam nikogo kto nie byłby zadowolony z SE, mało tego nie znam nikogo kto mając SE zamienia go powiedzmy na Nokię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o SE nie powiem złego słowa, kiedyś miałem T230 i byłem zadowolony,teraz na Nokie też nie narzekam,ale chyba zmienie i najprawdopodobniej bedzie to SE .O Samsungu nie moge powiedzieć nic dobrego,rozwalają sie jak budynki PGR-owskie oczywiście nie mówie o nowych modelach.Takie mam zdanie o tych telefonach i niech zaden uzytkownik Samsunga sie nie obraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee ja tam mam nokie6610 i nie narzekam, to już moja bodajże 3 nokia(jedna mi wypadła podczas koszenia i rotacyjna ja zmielił )

a Ty Piotrys no to kurde szczędż na te prawko i najlepiej jakbyś zdał za 1szym razem bo kurde ja pier.. terasz se ceniom za te egzaminy jak jasna cholera!!

ja robiłem 2 lata temu, za 1szymm zdałem ale i tak mnie to pochłoneło ok1200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem prawko w 2000 roku i całkowity koszt wyniusł około 650zł (zdałem za pierwszym razem )

A co do komurki to nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Ci sie jeszce udało po całkiem niskiej starej cenie kiedy jeszce nie było p[o 30h teori i jazd a teraz jak kuzynki robiły(bliżniaczki) to razem 3 tysiaki im poszły bo zdawały po 2 razy(ujkowi1,5 wypłaty na córeczki poszło, ale teraz jak w niedziele na "kawe"przyjedzie albo w żniwa pomagać to to nie musi sie martwić o transport:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem SE T610 i niechce go za darmo zamarzł mi w kieszeni. 3 dni lezał to sie rozmroził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam SE T230, a ostatnio oglądałem SE K510i, bardzo mi się przypasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie mam NOKIĘ 6233 http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6233/

czarną, fajny sprzęt tylko ma tyle funkcji że większości i tak nie rozgryzę.Ogólnie dla mnie pełen wypas, ma radio i to całkiem niezłe.

Jedyna wada to ciężar, ale ma obudowę częściowo z metalu. A jeszcze jest dość droga http://www.allegro.pl/19718_6233.html?order=t&view=gtext , ale w swojej klasie to chyba już nie.

 

do tej pory to najtrwalszy był SIEMENS S6, ma blisko 9 lat i nadal w pełni sprawny, bateria dobra ( tylko antena się ułamała i drutem zastąpiłem )

 

Alcatel, szybko przestał działać budzik, a potem dżojstik. Nie polecam.

 

ostatnio miałem SE T230, ogólnie sprzęt dobry, ale był naprawiany na gwarancji, a po dwóch latach zdechła bateria a chyba nie powinna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema jak to nokia 6680 to jest maszynka

Mialem 2 lata temu SE T630 ogolnie dobry byl tylko ten dzojstik zaczol po roku czasu szwankowac i musialem opylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6310 Rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

-ergonomia (pasuje do dużej "łapy")

-trwałość i solidność (wykonania)

-wytrzymałość (upadki z 2m wysokości z "uśmiechen" na wyświetlaczu)

-pojemność baterii (co 10dni- a trochę rozmawiam)

-bez zbędnych gadżetów

Służy mi 4lata i zostaje z nią na kolejne 2.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N6233 - chwilowo w serwisie bo szwankuje modem EDGE, żona ma N6101 z klapką, a rodzice N6822. Ogólnie niezawodny sprzęt, wytrzymały na trudne warunki "nietrzymania". W porównaniu do SE mają lepszą obsługę menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W porównaniu do SE mają lepszą obsługę menu.

Dla mnie menu SE jest intuicyjne mogę robić wszystko bez patrzenia na wyświetlacz-łącznie z pisaniem smsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no planuje za pierwszym zdac jak kazdy ale jak bedzie to zobaczymy a co do komorki to chyba wezme na abonament nokie 6680 ale jaszcze nie wiem w jakim operatorze jak byscie cos wiedziel na ten temat to prosze o informacje bede wdzieczny, ja za kurs na prawko place 900zl jeszcze nie tak tragicznie, ale bilety do lublina pochlona okolo 150 , ale na szczescie na 18 zarobilem grubo ponad 2000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyzwyczaisz to każde menu jest "intuicyjne". W N6233 masz 4 sposoby ustawienia menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się przyzwyczaisz
No wlaśnie... do Nokii musiałem się przyzwyczajać a SE od razu wszystko na pamięć Na tym chyba polega intuicyjność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zwolennik SE podzielam wybór takiego telefonu, ale jednoczeście też chcę napisać o jego wadach. Problemem jest właśnie dzojstik, który czasami lubi nie działać z powodu zanieczyszczenia pyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problemem jest właśnie dzojstik, który czasami lubi nie działać z powodu zanieczyszczenia pyłem.

Szczególnie w nowszych modelach dośc często spotykana usterka. Ja swojego T610 często trzymałem w skrzynce z narzędziemi w ciagniku podczas pracy i na szczęęscie wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...