Skocz do zawartości
Marek Sz

Wszystko o ciągnikach Fendt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Fendt 311lsa i nie wskakuje mi półbieg "s" wskakuje mi na "L" co może być???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąs maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. chcialbym sie zapytac jak sie wlacza ta wajcha pod kierownica zakres S. Naciskam ten czerwony guziczek i nic sie nie dzieje. chodzi o fendta farmera 312. Zakresy L i M dzialaja normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem. czyli u mnie nie dziala zakres S:/ jak tak zrobie to sie l wlacza normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jaki olej mam wlać do skrzyni przekładniowej a jaki do hydrauliki do FENDTA 514 C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jakie powinny byc luzy zaworów w ciągniku fendt 2s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytannie co sadzicie o fendzie 514c i tak mie wiecej w jakiej cenie ten traktor chodzi

no i oczywiscie na co zwrócic szczególnie uwage podczas zakupu takiego ciagnika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z EHR w Fendt 824 rok 2000. Nie działa cały panel sterowania, błąd jaki mi pokazuje to 33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. czy ktoś wie ile koni ma Fendt Fwa 285 s ? Mam taki ciągnik i poszukuję katalogu, instrukcji do niego. Jest to chyba rzadko spotykany model bo nigdzie nie mogę znależć żadnych informacji na ten temat. Chcąc zamówić jakąś część w sklepie powiedzieli mi że nie ma takiego modelu!! Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na tej str.którą podałem w poprzednim poście jest opisane(oraz w odnośnikach).Był model który nie wszedł do seryjnej produkcji.Nie znam niemieckiego,tyko tyle co przez tłumacza(i możliwe że coś żle zrozumiałem).I możliwe że Favorit 615 LS jest następcą FWA 285S który był wersją próbną.Który numer seryjny ma Twój ciągnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie mam do kupienia fajnego fendta 610 turbomatik z 1983r z silnikiem MWM. Z tego co wyczytałem na stronie to ma 105 km a handlarz upiera się, że ma on 110 km albo więcej. Czy jest to możliwe?

Jeśli ktoś ma takiego fendta albo zna się na tych ciągnikach to proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem dokładnie jak jest.Tu jest forum o Fendah http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.fendt-oldtimer.de/index.php%3Fpage%3DThread%26threadID%3D251&ei=c13pTNbxOsGIhQeEsfiZCQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=8&ved=0CFkQ7gEwBw&prev=/search%3Fq%3DMWM-D%2B227-6.2%26hl%3Dpl%26prmd%3Div Można się sporo dowiedzieć tylko trzeba wertować,jak to na forum. Trochę tam czytałem to nieraz były krótkie serie(tylko parę sztuk).Musiał byś dokładnie spisać typ silnika i dopiero szukać danych.Zresztą zauważ że na konetdacie przy tych samych typach silników są podane różne moce(w zależności od obr.ale czy tylko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według instrukcji ten błąd oznacza spaloną żarówkę (albo brak połączenia) wskazującą na desce rozdielczej kierunek jazdy do przodu - taka zielona strzałka przed oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki! rzeczywiscie. taka drobnostka... mozna gdzies w sieci znalesc spis tych wszystkich bledow?? pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci nie wiem. Nie wiem czy Fendt wydał polską wersję instrukcji końcowej dla użyykownika. Błąd podałem z końcowej dla Farmera 312. Znalazłem ją w schowku w oparciu siedzenia i jest po francusku. W razie czego pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...