Skocz do zawartości
Marek Sz

Wszystko o ciągnikach Fendt

Rekomendowane odpowiedzi

witam

poszukuje katalogów części do ciągników fendt, najlepiej jakis program servisowy w ktorym by było większość modli, gdyby ktoś coś takigo miał proszę o kontakt radnesik@gmail.com dogadamy się co do ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie ma nikt takiego fenda ja tez jestem ciekaw ile to moze kosztować ponieważ jestem vprzed kupnem jakiegoś ciągnika i nie wiem jakiego

 

Witam

Te dwie pary po dwa wyjścia to jest do siłowników które mogą pracować w obie strony (nie wiem jak to fachowo się nazywa) ze pod ciśnieniem oleju siłownik jest wypychany i wciągany również podciśnieniem. A te piąte wyjście do siłownika który działa w jedną stronę olej go tylko wypycha a powraca samoczynnie pod wpływem jakiegoś ociężenia (podobnie jak w przyczepie) Tak mi się wydaje mogę się mylić więc proszę mnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może instrukcję od jakiegoś Fendta gdzie jest opisane podłanczanie ładowacza do tych wyjśc z przodu kabiny. U mnie są dwie pary po dwa wyjścia + 1 wyjście oddzielnie. Co jest na tym wyjściu oddzielnym. A może ktoś ma podłączony ładowacz ze sterowaneim na dzojstik. Na jakie wyjścia się podłańcza?

 

Witam do „kizo” to niżej to pomyłka przepraszam.

Te dwie pary po dwa wyjścia to jest do siłowników które mogą pracować w obie strony (nie wiem jak to fachowo się nazywa) ze pod ciśnieniem oleju siłownik jest wypychany i wciągany również podciśnieniem. A te piąte wyjście do siłownika który działa w jedną stronę olej go tylko wypycha a powraca samoczynnie pod wpływem jakiegoś ociężenia (podobnie jak w przyczepie) Tak mi się wydaje mogę się mylić więc proszę mnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam watpliwosc odnosnie ciagnika Fendt 213 Vario..... chce kupic traktor i waham sie pomiedzy Ursusem 1224 / 1614 a wlasnie Fendtem 312 vario.... ktory bedzie lepszy?? jezeli chodzi o spalanie, jakosc pracy, eksploatacje, serwis i o moc oczywiscie, bardzo prosze o wasze spostrzezenia... z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj "indoorek" to tego fenda u korbanków handlujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiaj byłem na pokazach fenda gość wjechał traktorem po pionowei rampie traktor zrobił świece stał w pionie , niemogłem uwieżyć że idzie traktorem pionowo stanąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej co to za pokazy fendta były?? w korbankowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no właśnie niemam nikt mi niechce uwieżyć że tak może zrobić ciągnik, ale sie niedziwie sam bym w to nieuwieżył jakbym tego niezobaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym kupić jakiegoś Fenda, tylko nie wiem jakiego i czy mnie stać na niego. Mam 75tys. i chciałbym kupić przynajmniej jakiegoś 140 koni min. 93r. Macie jakiś pomysł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na pokazie FENDA w Marianowie koło Łomży, uważałem FENDA za (słowo zostało usunięte) sprzęt, ale dziś jeżdziłem 220 konnym FENDEM i widziałem 360 konnego FENDA to jest sprzęt więcej niz (słowo zostało usunięte).Gdyby mnie było stac to tylko FENDT, szkoda że 360 ma skrzynie 60km/h a w pollsce ograniczono do 40km/h - przepisy kodeksu drogowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem ostatnio na pokazach w Milinkowicach i robili ten numer ze ścianą był też 936 w środku całkiem cicho podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie, :http://www.allegro.pl/item184142234_fendt_farmer_307_lsa_turbomatik.html

miałem do czynienia z nowszą wersja 307 turbomiatic z 96r. i nie wiem czy sprawuje sie ten model równie doskonale, a i czy pociągnołbym nim pług Krone 3-skibowego obracalnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam może ktoś Fenda 514 lub 515???? Chciałbym się czegoś o nich dowiedzieć,z właszcza o ich mocy, awaryjności i spalaniu. Czekam na odpowiedzi i dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich użytkowników Fenów ze sprzęgłem hydraulicznym Turboshift o udzielenie mi informacji jak się wam zachowuje ciągnik jak np. jedziecie pod górkę z dużym ładunkiem. Bo w moim 511 jak jadę pod górkę z beczką, co prawda nieco zadurzą jak dla niego to przy obrotach ponad 2100obr/min spada mi prędkość. Według mnie przy takich obrotach powinien mieć 100% uciągu a jak by było za ciężko to powinny spadać obroty silnika. Zastanawiam się czy nie trzeba może zmienić oleju w skrzyni biegów, bo co prawda wygląda on na bardzo czysty, ale tak właściwie to inaczej wyglądać nie może, bo to końcu obieg zamknięty bez żadnych dopływów innych olejów itp. Kupował ktoś może filtr do oleju przekładniowego, chodzi mi o to czy jest jakiś zamiennik tego filtra do serii, 500 bo oryginalny kosztuje coś ponad 500 zł. Czekam na odpowiedzi czy jest to poprawne działanie tego sprzęgła itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że odpisuje na swój post ale czy nikt niema Fendta ze sprzęgłem Turbo. Proszę o jaką kolwiek odpowiedź bo chciał bym mieć potwierdzenie sensu wymiany oleju w skrzyni, a jak by nie patrzeć nie jest to mały koszt ok. 1200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kizio Według mnie to sprzęgło działa Ci poprawnie bo prędkość może się zmniejszyć a obroty zostaną bez zmian. A czemu chcesz wymieniać olej w skrzyni? W sprzęgle chyba jest inny olej niż w skrzyni. Tak bynajmniej mi się wydaje. Jeśli jestem w błędzie to poprawcie mnie w końcu nie jestem mechanikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...